Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Po ostatnich deszczach muszę zrobić "normalną" drogę dojazdową na budowę.

Co wysypać aby było tanio i porządnie. Grunt gliniasty i mało nasiąkliwy.

Najtaniej to chyba wyjdzie gruz z rozbiórki (jakieś betonowe elementy). Jakby ktoś miał i chciał się pozbyć to dajcie znać.

Mam ten sam problem auta się topią , jak dzis grucha wjechała z pełnym ładunkiem to były jaja ale na szczęście jakoś wydostaliśmy ją, Co najlepiej jest wysypać i gdzie można dostać jakieś kruszywo

Spróbuj uderzyć na jakieś składowisko kamienia kopalnianego (po naszemu hałda) załatw sobie transport i bierzesz ile chcesz ja brałem z Bukowa - hałda KWK "Anna" koszt 8PLN/tona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Daga&Adam,

 

to bardzo proszę na namiary.

:D

 

600 252 036 -> Marcin

 

Robia u mnie trzeci dzien i jestem naprawde pod wrazeniem -> 2,5m lata przylozona do juz gotowych tynkow nie pokazuje ZADNYCH nierownosci :-) Oprocz tego chlopaki bardzo sie staraja jezeli chodzi o zabezpieczenie okien, drzwi etc. Zostawiaja tez za soba super porzadek (do mnie przyszli prosto od sasiada wiec wiem ;) Takze BARDZO POLECAM !! Tylko trzeba na nich te 3-4 miesiace czekac :)

 

Jakby ktos chcial zobaczyc ich robote to zapraszam do mnie do Wodzislawia na wizyte :)

pozdr.

 

A dokładniej gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki

 

Odradzam wam z całego serca współpracę z fimą ASBUD z lysek wykonującą tynki, a zwłaszcza z jej właścicielami - niejakim Sylwkiem i Adamem (obaj związani są także z lubarem). Panowie są niepoważni, niekompetentni i nielojalni.

Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji przez miesiąc mnie mamili i ściemniali, objecując kolejne terminy naprawy usterki - po czym jeden z kolesi wyjechał na wczasy, a drugi sms-em wysłał mi informację, że usterki nie naprawią. Oczywiście żaden z nich obecnie nie ma odwagi nawet odebrac ode mnie telefonu.

Strzeżcie się tych panów!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki

Odradzam wam z całego serca współpracę z fimą ASBUD z lysek wykonującą tynki, a zwłaszcza z jej właścicielami - niejakim Sylwkiem i Adamem (obaj związani są także z lubarem)

Napisz czego dotyczyła reklamacja i nr telefonu do nich.

Kupowałem beton w Lubarze, potem dostałem fakturę pocztą wraz z żółtą ulotką dotyczącą tynków wylewek itp. Bez nazwy firmy, bez adresu, tylko usługa plus nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie gdzie można kupić najtaniej dachówkę i akcesoria dachowe? Zasanawiam się też jakie wybrać okna połaciowe : Velux czy Fakro?

 

ja bralem z budozbytu, dali najlepsza cene. Hadex polegl kompletnie - bledy w wycenie, rabatu brak, nie chcialo mi sie z nimi negocjowac dalej. Przy rozeznaniu tematu nie pytaj o ceny dachowek, tylko daj do wyceny kompletny dach. Dachowka jest tania, za to wszystkie dodatki daja konkretna sume.

Jesli chodzi o okna, fakro i velux sa porownywalne cenowo i jakosciowo. Veluxy jakos tak bardziej mi sie podobaly, ale wybralem fakro ze wzgledu na klamke na dole (zona mialaby problem dosiegnac do gornej krawedzi okna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klamek w oknach VELUX :

 

VELUX oferuje też okna z klamką NA DOLE.

Możecie sprawdzić na stronie producenta.

Zdaje się, że są nawet w identycznej cenie.

:wink:

 

A przy już zamontowanych oknach z klamką górną, gdy nagle okazało się, że niższy domownik jednak nie sięga to.... można sobie domówić SAME klamki - do zamontowania na dole.

 

Ja wybrałabym VELUX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można najtaniej kupić zbrojenie???

 

Spróbuj w Firmie Presti (tel znajdziesz w necie) w Rybniku. Dojedziesz do niej jadąc od Rybnika w kierunku Wodzisławia, skręcasz w lewo w drogę przed salonem Nissana i po jakichś 150 metrach jesteś na miejscu. Są bardzo konkurencyjni cenowo i mają bardzo tani transport (mnie za dowóz do Rogowa ok. 25 km skasowali 50 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klamek w oknach VELUX :

 

VELUX oferuje też okna z klamką NA DOLE.

Możecie sprawdzić na stronie producenta.

Zdaje się, że są nawet w identycznej cenie.

:wink:

 

A przy już zamontowanych oknach z klamką górną, gdy nagle okazało się, że niższy domownik jednak nie sięga to.... można sobie domówić SAME klamki - do zamontowania na dole.

 

Ja wybrałabym VELUX.

 

Jesteś pewna że można za tą samą cenę kupić z klamką na dole. Bo wybrałem Veluxa ale zapomniałem o tych klamkach a moja małżonka może mieć kłopot żeby dosięgnąć i chętnie bym zamienił górę na dół.

 

Witam!

Mam pytanie gdzie można kupić najtaniej dachówkę i akcesoria dachowe? Zasanawiam się też jakie wybrać okna połaciowe : Velux czy Fakro?

 

Ja kupuję dach w HANDLOBUDZIE na Jedłowniku, kupisz tam kompleksowo wszystko co potrzeba do dachu, fachowo ci doradzą.

 

PS. tak jak ktoś napisał nie cena dachówki jest najważniejsza a wszystkich wykończeń. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serqiq77,

 

jestem na 99 % pewna.

Ja nie sprawdzałam tego osobiście.

Ale mój mój mąż dzwonił do nich bezpośrednio i potwierdzili, że mają takie.

 

U mnie właśnie totalna porażka - bo okna już założyli... i my nie sięgamy !!!

Przyczyną są podwyższone ściany kolankowe... :(

Tylko jeden dzień nie było nas na budowie... i taki kłopot !

Dekarz nie wiedział i zamontował takie jakie przyjechały... nawet nie wiedział, ze VELUX ma z dolną klamką.

No i pozamiatane...

 

VELUX tylko pocieszył nas, że możemy dokupić same klamki - łatwo się je montuje.

I tak zrobimy, nie mamy innego wyjścia.

 

Szybko zmień zamówienie, dopóki możesz !

Sprawdz na stronie VELUX-a ( albo telefonicznie ) symbol tego okna.

Mało kto o tym wie, że wogóle takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie dobrego, jak będzie chciał 1k więcej od innych to zapłać. Warto. Jestem na etapie ocieplania dachu, mam już tynki i wylewki, można powiedzieć, że już nie buduję tylko wykańczam.

 

Uważam, ze inwestycja w dobrego kierownika budowy (czytaj: osobę która doradzi, pomoże, zweryfikuje opinie wykonawcy) to najlepiej wydana kasa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...