Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Możecie poradzić czym pomalować podbitkę i elementy więźby które wystają poza budynek? wczoraj zakończyli prace moi cieśle tzn położyli więźbę. Czas wykonania to według mnie mistrzostwo świata, fakt dach prosty dwuspadowy ale i tak szacunek, zaczęli we wtorek około 15:00 a w środę o 11:00 już mieli gotową więźbę i zmykali na następną budowę

No i teraz czas na podmurówkę, kominy i malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W oczekiwaniu na adaptację chciałbym zrobić projekt przyłącza wody - możecie kogoś polecić (budowa w Jankowicach)? Ile może kosztować taki projekt?

Pozdrawiam

Peter

 

Nie ma kogo polecać. Z tego co pamiętam idziesz do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji odpowiedniego do twojej lokalizacji (w twoim przypadku chyba Rybnik) i oni robią ci takowy projekt we własnym zakresie, ty musisz dostarczyć tylko odpowiednie mapki (w skali 1:1000). Mnie ta przyjemność kosztowała w Wodzisławskich wodociągach o ile dobrze pamiętam 400PLN + cena usługi geodezyjnej ale to było w 03.2008 teraz może być drożej. Czas oczekiwania to w moim przypadku 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma kogo polecać. Z tego co pamiętam idziesz do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji odpowiedniego do twojej lokalizacji (w twoim przypadku chyba Rybnik) i oni robią ci takowy projekt we własnym zakresie, ty musisz dostarczyć tylko odpowiednie mapki (w skali 1:1000). Mnie ta przyjemność kosztowała w Wodzisławskich wodociągach o ile dobrze pamiętam 400PLN + cena usługi geodezyjnej ale to było w 03.2008 teraz może być drożej. Czas oczekiwania to w moim przypadku 14 dni.

 

No właśnie to nie takie proste :-( - mój wodociąg to Gminny Zakład Wodociągów w Świerklanach - mam sobie zrobić projekt i przedstawić im do uzgodnienia. Dowiadywałem się dzisiaj - oni tego nie robią i nikogo nie polecają :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma kogo polecać. Z tego co pamiętam idziesz do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji odpowiedniego do twojej lokalizacji (w twoim przypadku chyba Rybnik) i oni robią ci takowy projekt we własnym zakresie, ty musisz dostarczyć tylko odpowiednie mapki (w skali 1:1000). Mnie ta przyjemność kosztowała w Wodzisławskich wodociągach o ile dobrze pamiętam 400PLN + cena usługi geodezyjnej ale to było w 03.2008 teraz może być drożej. Czas oczekiwania to w moim przypadku 14 dni.

 

No właśnie to nie takie proste :-( - mój wodociąg to Gminny Zakład Wodociągów w Świerklanach - mam sobie zrobić projekt i przedstawić im do uzgodnienia. Dowiadywałem się dzisiaj - oni tego nie robią i nikogo nie polecają :-(

 

Słuchaj to zrób tak podjedź do wodociągów w Wodzisławiu i chciej rozmawiać z p. Michał Hołomek on zajmuje się projektami przyłączy, bardzo w porządku młody facet. On na pewno coś poradzi. A jeżeli nie tak to zapraszam do mnie udostępnię ci mój projekt przyłącza i na jego podstawie zrobisz sobie swój.

 

Na wrzesień - druga połowa września lub koniec września.

 

O to nie mamy niestety o czym gadać, bo mój fachowiec wolny będzie najwcześniej w listopadzie.Chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
Witajcie

Mam do sprzedania stemple wys. 3 m i deski szalunkowe ok 5 m3.

Budowa w Rydułtowach

 

Mam pytanko gdzie kupowaliście bramy garażowe segmentowe,jakiej firmy polecacie?

 

 

Też potrzebuję kafelkarza termin marzec 2010 - proszę o namiary.

 

Pozdrawiam

Kasia

 

ja też jestem zainteresowany bramą garażową 5x2,25(segmentowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam do sprzedania stemple wys. 3 m i deski szalunkowe ok 5 m3.

Budowa w Rydułtowach

 

Mam pytanko gdzie kupowaliście bramy garażowe segmentowe,jakiej firmy polecacie?

 

 

Też potrzebuję kafelkarza termin marzec 2010 - proszę o namiary.

 

Pozdrawiam

Kasia

 

Gros ma bardzo fajne bramy, ale nie wiem jak z cenami, w Rybniku i Wodzisławiu mają biura: http://www.gros.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek skończyli tynkarze - zrobiłam tynki cementowo-wapienne.

 

I znów jestem mega-zadowolona z ekipy !

:D

 

Szczęście mi sprzyja ostatnio.

Ekipę polecił mi Adiqq.

:wink:

 

Więc ja również mogę polecić tę ekipę, z czystym sumieniem.

Robią tynki cementowo-wapienne i gipsowe.

 

Wklejam zdjątka :

 

http://images39.fotosik.pl/178/b27355db436eee9amed.jpg

 

 

http://images50.fotosik.pl/182/727c200a64b97e86med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchaj to zrób tak...

 

Dzięki wielkie!

 

ale to moich problemów z budową nie koniec: na działce mam jeszcze stare fundamenty, które muszę usunąć. Szukam firmy która by się tego podjęła. najlepiej takiej, która ma taką maszynę "coś jak koparka tylko z młotem na końcu" :-D

Pozdrawiam

Peter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...