Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hm już sama niewiem mówisz że ta cena to standart ale chyba jednak nie bo inni placą dwa razy mniej , może poprostu mają szczescie i znajdują porządnyc gości niewiem nadal szukam ekipy budowlanej ale nikt nie chce udzielić informacji :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiem szczerze że nikt nie będzie z darmo pracował taka prawda a przy każdym domu czy 8na8 czy 12 na 12 jest sporo roboty oczywiście przy tym większym proporcjonalnie więcej. Ja jestem na budowie każdego dnia można powiedzieć że oczami go buduję gdyż moja postura ciała(chuderlak) i przebyte ostatnio problemy ze zdrowiem nie pozwalają mi na nic więcej. To wszystko wygląda super na początku jak się mówi ogólnie o kwotach ale każdy etap domu to poważny kawał pracy, ileś wylanego potu ileś kolejnych niespodzianek i problemów dlatego według mnie nikt nie będzie za darmo tez pracował . Oczywiście rozbieżności w cenach są to kwestia dobrego poszukania odpowiedniej ekipy, ale ekipa ekipie nie równa. Ja też jestem z tych oszczędnych i pieniędzy staram sie na darmo nie wyrzucać, ale jakiś rozsądek musi w tym wszystkim być . W moim przypadku dom już prawie gotowy pod względem murarki początek był w czerwcu ale cały miesiąc staliśmy z powodu deszczu więc na dobre zaczeliśmy w lipcu jest koniec sierpnia i przywożą więźbę więc nie jest źle. Pozdrawiam wszystkich przymierzających się do budowy i życzę samozaparcia i i szybkiej budowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dekarzy godnych polecenia , ktorzy byliby w stanie poprawic moj zmasakrowany dach jesli ktos moglby podac namiary na dobrych i prawdziwych fachowcow bylabym bardzo wdzieczna , sprawa jest dosc pilna bo niestety dach przecieka a w rynnach stoi woda . Z gory bardzo dziekuje

 

 

Olivia,

poszło na priv.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daaawno mnie tu nie było ale wracam z pytaniem o studnie kopaną, mam kopidoła za 100zl/m i kręgi fi100 wys 60cm za ca. 280 zł....jest to rozsądna cena ? może ktoś ma nadmiar tych kręgów ? :lol:

 

Ja własnie jestem już po wykonie studni:] naj tańsze ring studzienny kupiłem w betoniarni w szczerbicach po 110 zł za sztukę wymiary 1000x500x10

 

mozna się z szefem dogadać co do trasportu:]

 

Mogę dodać tylko tyle ze jestem z nich zadowolony są bardzo mocne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam solidnego kowala, do zrobienia 3 balustrady, 30m ogrodzenia z przesuwką i furtką. Proszę o namiar na sprawdzonego fachmana, miałem już wszystko ustalone z kowalem z Lubomi ale niestety człowiek nierzetelny, nie odbiera tel. unika kontaktu(szczerze odradzam!!!)

Przy okazji mam na sprzedaż około 250 stempli, dł~280cm

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam solidnego kowala, do zrobienia 3 balustrady, 30m ogrodzenia z przesuwką i furtką. Proszę o namiar na sprawdzonego fachmana, miałem już wszystko ustalone z kowalem z Lubomi ale niestety człowiek nierzetelny, nie odbiera tel. unika kontaktu(szczerze odradzam!!!)

Przy okazji mam na sprzedaż około 250 stempli, dł~280cm

Pozdrawiam!

 

Poszło na PM gosciu ma rękę do rzemiosła i ogrodzenia również wykonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów ma może zainstalowane elektryczne podgrzewanie podłogowe? Jestem ciekawy jak to funkcjonuje w praktyce iczy koszty eksploatacji nie są zabójcze.

 

Koszty sa prawie dokladnie takie, jakie jest zapotrzebowanie budynu na cieplo. A zapotrzebowanie zalezy od WIELU rzeczy i nikt bez wykonania audytu i wprowadzenia wszystkich szczegolow do odpowiedniego programu (lub wersja dla masochistow - obliczenia tego recznie na kartce) Ci na to pytanie nie odpowie z glowy :)

 

Fakty sa takie, ze ogrzewanie elektryczne jest najdrozsze z wszystkich - ale kombinujac z II taryfa, piecami akumulacyjnymi (lub gruba, "pojemna cieplnie" podlogowka) w dobrze ocieplonym i wykonanym domu moze to byc dosc wygodne i nie takie znowu rujnujace portfel rozwiazanie :) Ale wszystko musi byc zrobione z glowa :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie interesują okna i rolety ofert co prawda pozbierałam sporo ale sama nie wiem na jakie się zdecydować.

 

Witaj ja zdecydowałem się na okna z firmy Thermo-Profil z Wodzisławia (szczerze polecił mi ich mój znajomy który jest bardzo zadowolony), wprawdzie nie mam jeszcze zamontowanych (właśnie kładą mi dachówkę) ale już zamówiłem i myślę że będzie ok

 

PS Robią też całkiem fajne drzwi wejściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Jestem tu nowym użytkownikiem i jestem z okolic Rydułtów.

Chciałbym w najlbliższym czasie zacząć budowę projektu Oliwka.

Chciałbym się spytać gdzie znajdę tańsze materiały w naszej olicy- beton stal zbrojeniową , bloczki itp- generalnie gdzie zaopatrzacie sie w materiały w naszej okolicy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedż [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów ma może zainstalowane elektryczne podgrzewanie podłogowe? Jestem ciekawy jak to funkcjonuje w praktyce iczy koszty eksploatacji nie są zabójcze.

 

jak juz pisali inni koszty eksploatacji sa wysokie. Jest jeden wyjatek, kiedy warto zamontowac takie ogrzewanie. Jesli nie robisz w ogole podlogowki a chcesz miec w lazience komfort cieplej podlogi. Wtedy nie musisz specjalnie dla tej malej lazienki komplikowac calego ukladu CO. Podlogowke zalaczasz przed kapiela, wychodzisz z wanny i jest cieplo w stopy. Oczywiscie samo ogrzewanie lazienki odbywa sie tradycyjnym CO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...