Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomóżmy uzbierać dzieciakom z Bacik na tapczaniki.....

wiem, że ciężkie czasy ....ale gdyby wielu wyskoczyło choćby z 20, 50, czy 100 zł ...

dzieciakom by się polepszyło na życiu ....

gdzieś kiedyś słyszałam jedno hasło które mi utkwiło, to se zmienię na naszą modłę:

pomagając tym dzieciom nie zmienimy świata ,

ale świat może zmienić się dla tych dzieci .....

szczegóły tutaj:

http://forum.muratordom.pl/pomagam-w-swieta,t146655.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad kolektorem poziomym nie powinno byc żadnych drzew, a jeśli chodzi Ci o drzewa rosnące "obok" kolektora to nic nie powinno się stac rura jest w miarę elastyczna.

 

KiR a masz zamiar iśc w kolektor pionowy?

 

No mąż twierdzi, ze tak :) Ale mamy trochę czasu jeszcze. W tym tempie zanim P.N.B. dostanę to kasztany zakwitną :evil:

Poza tym mamy na działce kilka brzózek, które chiałabym zostawić. POza tym mąż wymyślił sobie jakąś altanę, plac zabaw, jakieś drzewa i nie wiem czy wtedy kolektor poziomy byłby wystarczająco nasłoneczniony.

 

Ty też w pionowy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym salonie PORTY wybrałeś dzwi ?

Mi w HADEXIE zaproponowali 10 % uspustu, ale montaż chyba drogi - chcą 250 zł.

Podobno to sporo ?

 

Braliśmy właśnie w Hadexie. Też zaproponowali nam 10% upust. Z montażu zrezygnowaliśmy, bo cena niezachęcająca, zwłaszcza że zakładaliśmy montaż we własnym zakresie... Tyle tylko, że jeśli oni montują to jest dłuższa gwarancja ponoć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym salonie PORTY wybrałeś dzwi ?

Mi w HADEXIE zaproponowali 10 % uspustu, ale montaż chyba drogi - chcą 250 zł.

Podobno to sporo ?

 

Braliśmy właśnie w Hadexie. Też zaproponowali nam 10% upust. Z montażu zrezygnowaliśmy, bo cena niezachęcająca, zwłaszcza że zakładaliśmy montaż we własnym zakresie... Tyle tylko, że jeśli oni montują to jest dłuższa gwarancja ponoć...

 

Hmmm... o tej dłuższej gwarancji nie słyszałam.

Ale możliwe, że tak jest.

Dopytam.

 

No, za montaż się cenią - porażka 250 zł za drzwi.

Ale u mnie nikt nie umie tego zrobić... Niestety.

:-?

 

Ale w sumie to najbardziej kuszą mnie drewniane drzwi...

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to zdradź gdzie owe parapety zakupiłeś.

Planowałem u Grzonki ale tam nawet nie dojechałem :-). Kupiłem na Rybnickiej, http://www.kowalski.wodzislaw.pl/. Wyszło mnie to jakieś 1,6 kPLN ale wszystko zależy oczywiście od materiału i rozmiarów. Moje parapety to w sumie 11,5 mb, są raczej wąskie (23 cm), grubość 3 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...