Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Na początku chciałabym się przywitać, jestem tu nowa :) i dopiero zaczynam swoją przygodę z budową. Dziś szukałam w internecie namiarów na jakiegoś architekta i trafiłam na tą grupę, ale nie dałam rady przeczytać całości. Jestem na etapie wyboru projektu. Na chwilę obecną jestem zdecydowana na projekt Klasyka http://www.extradom.pl/StronaProjektu.aspx?projektID=4225, ale przed zakupem muszę pogadać z architektem czy się wogóle nadaje. Niestety na chwilę obecną nie jestem zorientowana w temacie, a co za tym idzie i znalezienie fajnego architekta, który wykona mi adaptację, a moze i byłby zarazem kierownikiem budowy, sprawia mi trochę problemów. Dlatego piszę z prośbą o namiary na jakiegoś fajnego architekta, który za adaptacje gotowego projektu nie skasuje mi kolosalnej kwoty, no i doradzi co np. zmienić żeby było funkcjonalnie. Będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początku chciałabym się przywitać, jestem tu nowa :) i dopiero zaczynam swoją przygodę z budową. Dziś szukałam w internecie namiarów na jakiegoś architekta i trafiłam na tą grupę, ale nie dałam rady przeczytać całości. Jestem na etapie wyboru projektu. Na chwilę obecną jestem zdecydowana na projekt Klasyka http://www.extradom.pl/StronaProjektu.aspx?projektID=4225, ale przed zakupem muszę pogadać z architektem czy się wogóle nadaje. Niestety na chwilę obecną nie jestem zorientowana w temacie, a co za tym idzie i znalezienie fajnego architekta, który wykona mi adaptację, a moze i byłby zarazem kierownikiem budowy, sprawia mi trochę problemów. Dlatego piszę z prośbą o namiary na jakiegoś fajnego architekta, który za adaptacje gotowego projektu nie skasuje mi kolosalnej kwoty, no i doradzi co np. zmienić żeby było funkcjonalnie. Będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

Agnieszka

 

Polecam ci Pracownie projektowa Domino z Wodzisławia prowadzą nadzór jak również mogą ci zaadaptować projekt oto ich stronka http://www.domino.alpha.pl/index.php?view=home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i dobrze bo jeszcze się rozmyślisz... :D :D :D

Witaj.

 

Zaczęłam od wykopania studni na swojej działce i aż się boję co to będzie gdy budowa domu ruszy pełną parą, bo takich partaczy jak ta moja ekipa od studni to juz dawno nie widziałam. I obawiam się, że na takich ludzi mogę trafiać częściej. Będę całkiem siwa zamin ten dom powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiR napisała

K%^&%^%^% wodociągi wody nam nie chcą dać

 

Nic nowego....Nasza działka i dwie obok mnie też nie mają szans na pociągnięcie wody przez wodociągi w ciągu najbliższych 3 lat, nie zdążyliśmy się wpisac w plan realizacji inwestycji, wszystkim dookoła pociągnęli wodę a nam zaproponowali ,że za 13 tysięcy to nas podłączą..Śmiech na sali hehe

 

Studnie sobie wykopię i koniec nich spadają ze swoją wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiR napisała

K%^&%^%^% wodociągi wody nam nie chcą dać

 

Nic nowego....Nasza działka i dwie obok mnie też nie mają szans na pociągnięcie wody przez wodociągi w ciągu najbliższych 3 lat, nie zdążyliśmy się wpisac w plan realizacji inwestycji, wszystkim dookoła pociągnęli wodę a nam zaproponowali ,że za 13 tysięcy to nas podłączą..Śmiech na sali hehe

 

Studnie sobie wykopię i koniec nich spadają ze swoją wodą.

 

A ile macie do najblizszej rurki ? Ja kopalem 300m i to naprawde nie sa porazajace koszta.. W trzech sasiadow wyszlo to nas w sumie po 1,5k pln na leb. Robione przez wodociagi to rzeczywiscie koszt o wiele wyzszy (ok 100-120 pln / m ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

 

To ja jeszcze spytam gdzie kupowaliscie / planujecie kupic drzwi wewnetrzne ?

 

Jestesmy juz prawie zdecydowani na Porte.. Ale klamka jeszcze nie zapadla ;-) Gdzie w okolicy sa duze salony z wystawami ? Bylismy w meistrze na marklowickiej, na rybnickiej chyba 2-3 sklepy i w ruck zucku w rybniku :) Najchetniej bym sobie te porty na zywo poogladal, chyba bedzie sie trzeba wybrac gdzies dalej - kwota do wydania niemala bo drzwi bedzie w sumie z 12-15szt. wiec moge smignac i do Katowic ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

 

To ja jeszcze spytam gdzie kupowaliscie / planujecie kupic drzwi wewnetrzne ?

 

Jestesmy juz prawie zdecydowani na Porte.. Ale klamka jeszcze nie zapadla ;-) Gdzie w okolicy sa duze salony z wystawami ? Bylismy w meistrze na marklowickiej, na rybnickiej chyba 2-3 sklepy i w ruck zucku w rybniku :) Najchetniej bym sobie te porty na zywo poogladal, chyba bedzie sie trzeba wybrac gdzies dalej - kwota do wydania niemala bo drzwi bedzie w sumie z 12-15szt. wiec moge smignac i do Katowic ;)

pozdr.

 

PORTA jest w HADEXIE w Jastrzębiu.

Byłam, oglądałam.

Ale do końca mnie nie przekonały...

:-?

 

Bo po głowie chodzą mi jednak prawdziwe, drewniane.

W Pszczynie np. jest autoryzowany punkt drzwi STOLBUD WŁOSZCZOWA.

Jeszcze nie byłam, ale mam zamiar podjechać.

 

A w międzyczasie rozglądam się za dobrym stolarzem od drzwi.

Jakbyś ktoś znał..... to bardzo proszę o namiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K%^&%^%^% wodociągi wody nam nie chcą dać :evil: :evil: :evil: A tak dobrze szło...

 

A mają powód ??????? bo to dziwne

 

 

A tak spytam co będzie z pogodą , mamy dach jeszcze do zrobienia - polepszy ?????????

 

Napisali, że brak możliwości technicznych, bo niezbędna jest budowa sieci rozdzielczej w drodze a oni tego nie robią tylko UM. UM ani w tym ani w następnym roku nie przewiduje takich inwestycji.

U nas sytuacja wygląda tak, że na około wszyscy mają, ale gdyby w naszej drodze ciągnąć to dzieli mnie od sąsiada, który ma wodę jedna działka.

Daga&Adam myślę, że to jakieś 25-30 m. I tam moglibyśmy spokojnie się wpiąć. A ile Was wyniosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...