Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pakazi fotka

Fotka yno po cimoku zrobiono komórkom a piec w tajlach (wkleja jak jom wyciongna z komóry). Strasznie my sie naciu..li coby go spuścić do piwnice. Jeszcze po drodze była straaaaszna awantura bo sie okazało że ni mom kasy :-? (bank doł ciała) i gość nie chcioł mi pieca zostawić. Na szczęście rozsądny gość (z fabryki) załagodził sprawę - chwała rozsądnym. Gdyby przyjechali w poniedziałek albo dziś to byłoby OK, ale tak to jest że przeważnie zachodzi ten mniej korzystny układ zdarzeń :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo-łazienka super....pogratulować wyobraźni.....u mnie zero wyobraźni przestrzennej i będę miała poroblem chyba z wyobrażeniem sobie i zaplanowaniem co i gdzie :D . A powiedz mi, sam robiłes te aranżacje? Korzystałeś z jakiegoś programiku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo-łazienka super....pogratulować wyobraźni.....u mnie zero wyobraźni przestrzennej i będę miała poroblem chyba z wyobrażeniem sobie i zaplanowaniem co i gdzie :D . A powiedz mi, sam robiłes te aranżacje? Korzystałeś z jakiegoś programiku?

Kupowalismy płytki w hurtowni

tam jest gostek co robi projekcik.

Miałem już naniesione wszystkie piony i wytyczne kibel umywalka, wanna grzejnik okno drzwi oswietleni - to juz było rozplanowane dawno - sam to układałem.

On tylko naniósł wymiary i wrzucił kolekcję płytek (bo tak na sucho to te płytki na tych stojakach wygladaja zupełnie inaczej) Płytki to Paradyż kolekcja Pinea Pinnus.

Cała operacja trwała 2 godziny. A kupując płytki w tej hurtowni to proj masz w cenie.

 

Hurtownia nazywa się Danex - jak sobie dobrze przypominam to na sląsku też mają gdzieś oddział

 

A wizualizacja (taka na prędce - bo jest zrobiona byle jak) to w programie firmowanym przez Paradyża artdeco czy jakoś tak (jak by się przyłozyć do niej to widac wszystko połyski cienie odbicia w lustrze wszystkie dodatki w łaziene itd. - na stronie paradyża można chyba ściągnąc demo.

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...