Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Fakt, buduję na samym końcu świata - koniec wsi, koniec asfaltu.

 

 

chyba jednak nie na takim końcu skoro dałaś jedno zdjęcie i już zostałaś namierzona :wink:

Naprawdę ładnie się to u Ciebie prezentuje

 

Ja dam zdjęcia jak w końcu zrobią tą dachówkę :roll: już nie mogę się doczekac, mam nadzieję że w tym tygodniu przyjdą............zresztą moje zdjęcia sa w linku cały czas do oglądania :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sergiq77,

no to masz oko, że po jednym zdjęciu potrafisz rozpoznać okolicę.

Hmmm... pewnie pomykasz tam rowerkiem, motorem lub quadem ?

Albo konno ?

Bo u mnie wierzchem też jeżdzą.

:wink: :wink: :wink:

 

Na moją działkę rzuciło mnie... przeznaczenie.

Tak miało być i koniec.

Jak tylko stanęłam na tej działce to wiedziałam, że to TU I KONIEC !

A oglądaliśmy w przeciągu 3 lat... dziesiątki działek.

W ten sam dzień powiedziałam sprzedającemu, że bierzemy.

:D :D :D

 

Co do Twojej okolicy - Rogowa :

byłam tam niedawno pierwszy raz w życiu i powiem, że szalenie mi się spodobało !

Rogów ma w sobie coś... oryginalnego.

Jakiś taki inny jest od innych miejscowości, naprawdę piękny.

Byłam z wizytą u mojej ukochanej dekoratorki wnętrz - P. Ewelinki i pokazała mi okolicę.

Zapewne ją kojarzysz - jeździ taką wypasioną bryką niemieckiej produkcji typu "cabrio".

:wink:

 

Kojarzę, ale nie wiem czy mieszka przy drodze prowadzącej do Przychodni lekarskiej tudzież parku dąbki, czy gdzieś indziej, bo jeżeli tam to jest prawie moją sąsiadką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga nr 1 - nie śledzę Twoich postów, ale..

Ten zestaw okien masz nad wysokim salonem? Jak wrażenia? Były już myte?

Pozdr

w któryms watku temat tych okien byl juz poruszany :)

mąż sie uparł i koniec, hihi

bedzie zamawiał ekipe specjalna do mycie okien, bo tak wysoko nikt przeciez nie bedzie skakac :)

 

no prosze...a mój sie uparł że nie i koniec bo ciepło bedzie uciekało do góry...a ja chciałam takie :( nawet arch go nie przekonał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwiap-w29,

ładny ten domek, obejrzałam link.

A jaki kolor i kształt dachówki dacie ?

:wink:

 

Aga dachówka cementowa Braas celtycka brązowa, kupiona w marcu 2009 dlatego wybór dachówki już mam dawno z głowy :wink: chociaż to :D

 

Brąz będzie pasował cudnie do stylu Twojego domu.

8)

 

Adiqq,

o wyborach nawet mi już nie mów.

Oszaleć można...

Macie rację : "Wykończeniówka wykańcza".

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to co podoba się nam to jedna rzecz, a to co kupujemy to druga, ceny sprowadzają nas na ziemię, chyba tylko nielicznych stać na to, żeby kupić to co im się podoba.

 

Święte słowa.

 

Ja nie wiem, ale to co mi się podoba zawsze jest droższe.

Może być sklep bez cen, a ja zawsze podejdę do tego co najdroższe, hahaha !

Obłęd jakiś.

No jakiś instynkt mnie ciągnie do tych rzeczy, hahaha !

 

A potem takie rozczarowanie i szukanie... namiastki tego czegoś.

A te namiastki to już nie zawsze... takie fajne.

Ech...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to co podoba się nam to jedna rzecz, a to co kupujemy to druga, ceny sprowadzają nas na ziemię, chyba tylko nielicznych stać na to, żeby kupić to co im się podoba. Ja również mam antracyt i nie żałuje :lol: :lol:

 

To też nie zawsze, ja chciałam antracyt ale plan zagospodarowania swoje

Mamy kasztan robena , a właściwie będziemy mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno energetyka powiesiłą mi skrzynkę elektryczną.... bo takową potrzebuję do pozwolenia na budowę. Nie znam dokładnie zapotrzebowania na prąd po zakończeniu budowy więc wpisałem prowizorycznie aby główne bezpieczniki miały 20 A (w układzie trójfazowym)... mozecie mi powiedzieć jeśli ktoś miał taki przypadek.... Czy jak wybuduje już dom i okarze się że moje zapotrzebowanie jest większe to wysyłajć pismo zmieniające moc zamówioną na większą są jakieś dodatkowe koszty????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno energetyka powiesiłą mi skrzynkę elektryczną.... bo takową potrzebuję do pozwolenia na budowę. Nie znam dokładnie zapotrzebowania na prąd po zakończeniu budowy więc wpisałem prowizorycznie aby główne bezpieczniki miały 20 A (w układzie trójfazowym)... mozecie mi powiedzieć jeśli ktoś miał taki przypadek.... Czy jak wybuduje już dom i okarze się że moje zapotrzebowanie jest większe to wysyłajć pismo zmieniające moc zamówioną na większą są jakieś dodatkowe koszty????

 

Dopłacisz ryczałtową stawkę za każdy dodatkowy kW mocy o jaką zawnioskujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związne z kominem.

 

Wymurowałem komin z cegły pełnej, z kim nie pogadam to kazdy mnie krytykuje i mówią że przy kontroli kominiarskiej kominiarsz mi tego nieodbierze :lol: , czy dzisiaj można tylko robic kominy tylko z wkładów??!!, czy istnieje przepis który mówi jasno że niemożna zrobic komina z cegły??

 

Możecie sie wypowiedzieć jak to było u was itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związne z kominem.

 

Wymurowałem komin z cegły pełnej, z kim nie pogadam to kazdy mnie krytykuje i mówią że przy kontroli kominiarskiej kominiarsz mi tego nieodbierze :lol: , czy dzisiaj można tylko robic kominy tylko z wkładów??!!, czy istnieje przepis który mówi jasno że niemożna zrobic komina z cegły??

 

Możecie sie wypowiedzieć jak to było u was itd

 

To jakaś bzdura. Nie słyszałem o takim przepisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to bzdura.

Komin jak najbardziej może być murowany z cegły.

 

A pewnie kilka razy taniej wyjdzie, niż kominy systemowe.

:-?

 

Pewni mówią Ci tak ci, którzy wybulili ładną kaskę na systemowe i chcą Cię wpędzić w jakieś kompleksy.

 

tez mi się tak wydaje, bo staram sie wyszukac jakich kolwiek przepisów i nigdzie niepisze że musi być komin z budowany z takiego a nie innego materiału

 

 

A doradzicie mi coś w kwesti bramy garażowej co gdzie i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...