Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piejar padoł - jak wyście mie tak długo robili w ciu...a z tym piecym to jo Wos teraz z kasom :) :p :wink:

Sebo8877

Ja, jo tak padoł ale tyn chop co to sprzedowoł mioł mie kajś i nie chcioł mi tego kotła sprzedać i nawet nie chcioł dyskutować. Każdy normalny hanys by go oloł ale mie zależało na tym kotle a lejków nikt sam nie sprzeduje poz nim. Kasa żech dostoł dzisio o 7:24 :evil:

Głębokie ukłony dla pana Jarosława z firmy Malejka, który wykazał się dużym zrozumieniem i uratował całą sytuację.

Kara - namiary poszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej ludkowie! Poszukujemy sprawdzonej ekipy wykonujacej tynki wewnetrze .Bierzemy pod uwage tynki tradycyjne i gipsowo-wapienne , grunt aby wykonawca byl solidny i niedrogi .

Z gory dzieki za pomoc

 

 

Witam!

My też jesteśmy w trakcie castingu... :wink: Jeden gościu to już miesiąc nas zwodzi, co do spotkania.....Roboty nie chce czy co????Jak ma tak tynkować, jak umawaic się z nami.... :evil:

Jak znacie kogoś "logicznego" - to proszę o namiary.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TSA - klasyka. Jak to dobrze, że trzymamy w domu jeszcze magnetofony kasetowe.Jest to powód, by ich sie nie pozbywać :wink:

Ach wspomnienia....

 

Co do tynków - w piwnicy cementowo- wapienne, na górze tynki maszynowe - gipsowe. Masz kogoś - Selimmie :wink:

 

 

 

A ja chętnie bym ci kogoś polecił ale niestety tych od tynków cem-wap. to miałem ciaproków a tych od gipsu maszynowego to też nie polecam (zaookrąglili sobie metrarz o 60m2 w górę) :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TSA - klasyka. Jak to dobrze, że trzymamy w domu jeszcze magnetofony kasetowe.Jest to powód, by ich sie nie pozbywać :wink:

Ach wspomnienia....

 

Co do tynków - w piwnicy cementowo- wapienne, na górze tynki maszynowe - gipsowe. Masz kogoś - Selimmie :wink:

 

Ze tak powiem -mam widoki na pewną ekipe

z tego co widze to dobrze robią

przemysl te gipsowe tynki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest otwarta.Wiem, że tynki cementowo- wapienne są lepsze.

Teraz w mieszkaniu mamy płyty kartonowo- gipsowe i podoba się nam ta gładkość :lol: .

Innym rozwiązaniem (dyskutowanym i częściowo wyśmianym na forum ) jest tynk c-w i na to gładź gipsowa, ale chyba wyjdzie drożej. Gdyby cena nie powaliła nas na kolana :wink: , może zdecydujemy się na ten wariant.

Pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupic Tarnave

dzwoniłem do Zor ze 7 razy ,ale nikt nie odbierał telefonu

na Allegro model ktory chciałem ,był owszem wystawiony

ale okres oczekiwania 3 tyg. :evil:

olałem sprawe i kupiłem za 996zł - podobno nawet dobry

w sumie i tak mi to na poprawe nastroju ma słuzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty wiysz że papiór je ciyrpliwy. :p

 

Wroż tyn zapis pomiyndzy bajeczki :)

 

Ale co tam spróbowac mozesz - pol w nim np 3 dni pod rząd non stop - Gwarancja przeca mosz :)

 

Nie przejmuj sie Sell - jak se uświadomisz że mosz kotłownia na środku izby bydziesz yno przepaloł (mosz przeca cyntralne ni??)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...