Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piejar coś to za kocioł kupił ???

jak Ci ta budowa idzie ??

gdzie znajdjesz ludzi do roboty ??

Kocioł wybrany (Malejka) ale jeszcze nie kupiony - trudności z bezpiecznym przechowaniem.

Ludzie do roboty tydzień temu zeszli z placu boju i jest stan surowy zamknięty.

Dalej będziemy walczyć rodzinnie ze wsparciem fachmanów na tynki, wylewki itp. Z wykonawcami się nie umawiam bo prace własnymi siłami idą w mało przeiwdywalnym tempie. Wprowadzam się latem 2008 więc czasu nie powinno braknąć (zakładam , że zimą będę już grzał i będzie można powolutku wykańczać).

Jak Twoja chałupka selimm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś sie chopie daleko od tego dobrego mułu wykludziył :D :D :D.

Jo byda testowoł groszek z Chwałowc. Pono je dobry do kotłów z podajnikiym.

Co zrobisz Wykludzić się trzabyło - sprawy życiowe - a hajcuja tu u nas drzewym. Kupiyłech się Kocioł Ferrum z Suwałk i jedzie sie na drzewie - cio jakiś czas bryłeczka wonglo i poli sie że chej.

Drzewo u na Kostka Bukowo - mp idzie dostac za 70 zł. Na sezon grzewczy (bud pow. ok 150 m2) schodzi 15 mp drzewa sezon grzewczy wychodzi w granicach 1000 Zł :p

Tona wonglo tu kosztowoł 580 zł (orzech II klasa)

 

Pozdrowienia z podkarpacia

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="sebo8877"]

 

 

Mam nadzieję ze nie odbierzecie tego jak chamska reklama czy ogłoszenie - ale dla ziomali ...

Kochani - jeżlei ktoś chce się zadotować Unijnie ma taka potrzebe i chęć to oferuję Biologiczne POŚ bezdrenażowe Z innego asortymentu jest tez dolnospajający kocioł z Suwałk - Zagazowujący i odgazowujący opał. (jeżeli ktoś zainteresowany polecam się).

 

Były Radlioniok (choć duchem cały czas Radliniok)

 

Sebo8877

 

Sebo8877 napisz proszę coś więcej o tych oczyszczalniach - jak duzą działkę trzeba mieć żeby to montować, jak to działa no i ile kosztuje.

Nie orientujesz się jakie zwroty daje Szanowna Unia inwestorom indywidualnym za posiadanie takich cacek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Bratków a to chyba zupełnie inna bajka ty jestes blizej szpitala ktory ma gaz.

Ja ich wale i kupilem kociol na pelety - jetem niezalezny i duzo tanszy od gazu ino raz w tygodniu bedzie trzeba zasypac

 

 

 

 

A do tematu Orzepowice - to oczywiście piękna okolica ale posiadająca wady

- brak gazu (z tym można sobie poradzić służę pomocą)

- kanalizacja w rozsypce może kiedyś ją w końcu połączą ale mnie to kosztuje dodatkowe 3,5 tyś na szambo które za rok nie będzie potrzebne

 

Nie jest tak najgorzej bo byłam jakiś czas temu w gazowni i byście się zdziwili jak tak się zamienia podejście do prowadzenia biznesu - miły pan powiedział nam, że owszem z gazem nie jest najweselej w Orzepowicach ale gazownia chce wyjść naprzeciw klientom i planuje nowe inwestycje w tym rejonie (ja się buduję przy Św. Józefa i pytałam tylko o ta częśc Orzepowic) także zachęcają do składania wniosków zeby mogli się rozeznać ile osób jest chętnych do podłączenia się do sieci. Także zapachniało mi to profesjonalizmem - ale znajac tego typu instytucje trzeba do tego podchodzić z rezerwą.

Jeśli idzie o kanalizację to też coś się ruszyło bo naprawiają w końcu rozwalone zeszłego roku przez ekipy od kanalizaji drogi - nowy asfalt na Św. Józefa.

Także powoli powoli i będzie good :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Bratków a to chyba zupełnie inna bajka ty jestes blizej szpitala ktory ma gaz.

Ja ich wale i kupilem kociol na pelety - jetem niezalezny i duzo tanszy od gazu ino raz w tygodniu bedzie trzeba zasypac

 

Raczej bliżej nowin mam działkę - i właśnie tam bliżej bloków leci jakaś rura z gazem i ponoć mają w przyszłości ciągnąć gdzieś do domków.

Ale ja tam sie wole zabezpieczć i robię jedno pomieszczenie piwniczne na kotłownie. Poza tym nie wiadomo czy ruski nie podniosą w przyszłości cen gazu do takich kwot że piec gazowy zabije nas finansowo :)

Co to takiego ten kocioł na palety?

Ile kosztuje i jak działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska

 

Co do kotłów - to przemyślcie czy warto uzalezniać sie od jednego jedynego opału ???

Centy niby dzisiaj sa ok ale za rok czy dwa mogą szleć. Mówię tu o ekogroszku,peletach.

 

Nielepiej zainwestowąc w kocioł na wiele paliw ???

 

Ewelinko DTR-ki poszły n maila

 

Wczoraj odwiedziłem Radlin - fajnie było :) Dychnyłech trocha świyżym luftym :) i pojod naszego "NORMALNEGO" chleba od Maksa :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...