Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Selimm wolnego chopie wolnego bo nom frele pop.tajom z wontka (abo sie zlecom :wink: ).

Sebo - chyba sznitka chleba łod Maksa Cie tak wzruszyła :wink: .

Co do instalatorów - całość instalacji planuję zrobić sam ale w wolnej chwili podeślę jakieś namiary. Elektryka już chodzi - wczoraj uroczyste podłączenie chałupy pod słup. Wcześniejsze pomiary "megrem" pokazały jeden mój błąd łączeniowy - usunięto w ramach gwarancji :wink: . Po podaniu napięcia okazało się, że jest walnięta jedna różnicówka - już wraca pocztą do eph. Jak to przyjemnie zapalać światło w swojej chałupie :D .

Asia33 pracujesz w branży "okiennej"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyn nasz Sellim to yno o sex-ie :)

 

Piejar - ciesza sie z Tobom że mosz sztrom w chalupie.

 

A teraś świeć i płać:) - Aleś ty z elktrownie to sztrom mosz za free :)

 

A chlyb od maksa byda mioł we czwortek - przyjyżdżo wspomożenie budowlane ze ślonska :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ja to sobie pogorszę zamiast poprawić z wstawaniem. Teraz do pracy mam 3 minuty pieszko.....a potem trzeba bedzie wstać wcześniej, w zimie cholera auto i podjazd odśnieżyć, i jeszcze tarabanić się 10 kilosów do roboty po drodze zawożąc pociechy do szkół..... :o .

Acha, no i jeszcze żeby zawozic to najpierw muszę w końcu zdać to cholerne prawko :evil: .

I po co mi to było :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ja to sobie pogorszę zamiast poprawić z wstawaniem. Teraz do pracy mam 3 minuty pieszko.....a potem trzeba bedzie wstać wcześniej, w zimie cholera auto i podjazd odśnieżyć, i jeszcze tarabanić się 10 kilosów do roboty po drodze zawożąc pociechy do szkół..... :o .

Acha, no i jeszcze żeby zawozic to najpierw muszę w końcu zdać to cholerne prawko :evil: .

I po co mi to było :D .

 

Nie starej sie - Prweczko dobro rzecz- trza tylko sie przyzwyczić. :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...