Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zahlastana fifulka mnie rozwaliła...... :D :D :D . Wiecie co, ja będę mieszkać dosłownie kilkaset metrów od Czech przez las :p . Jakbym tak se posza do sklepu i Pan by powiedział : "poproszę styrylizowany uhorek' ....to bym chyba padła z miejsca :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie najlepiej podoba zepsuty-poruhany :lol:

 

kiedys bawilem sie w dyskotece w Ostravie

poznalem tam pewną knedliczke

umowilem sie z nią na drugi dzien

w domu towarowym -czyli w sklepie

a sklep to u nich piwnica- znaczy

i stałem tak sam o okreslonej godzinie

myslac se co za k.... :lol:

 

oczywiscie Ona stała pietro nizej myslac se pewnie co za polski ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smucisz mie Hanys - dychnij ze tydziyń i dali.

 

Pododowosz sie czy jako???

 

Co do mojij skromnej osoby za mały jezdem by skopać ci ogórdek :) Niegodzien żem takom robote u Ciebie wykonać :)

 

Ale jak już bys strasznie sie uprzył - to ni ma sprawy 200 zł/m2 :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom wszystkich. :D

Jo jest z Rybnika ale jak wiycie wszystki hanysy kochają góry i bestuż chca se postawić mało chałupka w naszych beskidach.

Co chciałach to mom powiycie ale jak by tak prawie to doroddźcie co mom zrobić. Bo tak ni mom jeszcze prondu, bydom go ciągnąć jak podpisza umowa. Jest tam pora działek i prawie wszyscy chcą ciągnąć ale trzeba stawiać maszty i ciągnąć duty. I teraz nie wiym czy bydzie do zapłacynio yno opłata za przyłącze liczono od stawek mocy przyłączeniowej czy tyż bydymy płacić za maszty i druty (po naszymu jak za zboże). Dejcie znać bo nie chca wyglondać jak z okna na plac przed urzyndnikami z ENIONu. Piekne dziynki. :D I pozdrowiom wszystkich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom wszystkich. :D

Jo jest z Rybnika ale jak wiycie wszystki hanysy kochają góry i bestuż chca se postawić mało chałupka w naszych beskidach.

Co chciałach to mom powiycie ale jak by tak prawie to doroddźcie co mom zrobić. Bo tak ni mom jeszcze prondu, bydom go ciągnąć jak podpisza umowa. Jest tam pora działek i prawie wszyscy chcą ciągnąć ale trzeba stawiać maszty i ciągnąć duty. I teraz nie wiym czy bydzie do zapłacynio yno opłata za przyłącze liczono od stawek mocy przyłączeniowej czy tyż bydymy płacić za maszty i druty (po naszymu jak za zboże). Dejcie znać bo nie chca wyglondać jak z okna na plac przed urzyndnikami z ENIONu. Piekne dziynki. :D I pozdrowiom wszystkich. :D

 

hmmm no ponoć się coś tam pozmieniało w prawie i to z korzyścią dla klienta.

wiem że w Rybniku kumpeli ciągną wodę i miasto będzie za to płacić ale chyba nalejpiej zadzwonić do dziadów i się zorientować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...