Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Melduja sie przy tablicy. Nie wiym jak tam to robiom Eniony ale "nasze" Vatenfalle bierom kasa yno za moc tzn kilowaty razy stawka. W 2004 to było ok 90 PLN/kW - czyli niezbyt drogo. Cołki koszt masztów linii itp boł po ich stronie. Problem boł z czasem wykonania. Jo warunki dostoł w wrześniu 2004 a wykonali mi w połowie kwietnia 2005. Wniosek - jak najszybciej podpisać umowa coby czas juz lecioł. Nie umia Ci padać jako to je w górach - jak som duże odległości i mało chałup to mogom trocha wiyncej ściepować na klienta. Udej sie na grzeczno rozmowa do tych elektrykorzy i napisz co Ci padali.

Gwoli ścisłości: elektrykownia ni mo nic wspólnego z dystrybucjom prundu. Nosze druty kończom sie na płocie i cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kto widział i słyszał cosik o grzejnikach kanałowych w naszych okolicach. Kto handluje tym ustrojstwem ? :D

 

Grzejniki kanałowe - regulus, purmo. Handlują tym prawie wszyscy w Rybniku.

Też w pewnym momencie chcieliśmy, ale trzeba pamiętać, że w stropie musi byc kanał. Jak każdy grzejnik kurzy się i cały kurz ląduje w rynience ( nie jest to zupełnie prawdą, że przetrzesz szmatą kanał, bo nie jest na elastycznych połączeniach, więc dojście do zakamarków jest utrudnione ), a następnie kurz unosi się do góry z ciepłym powietrzem. :evil:

Jeżeli na początku będziesz latać ze szmatą co tydzień, to zaręczam - po 5 latach i tak zarośnie brudem. My jednak wybraliśmy poczciwą podłogówkę. :wink: Mniej fiku- miku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam jestem na etapie poszkiwania drzewa na dach może macie jakiś namiar na tanie i dobre drzewo na dach!

 

Powiem tak : - omijaj tartak w Rybniku na Pogodnej .

Gorzej nie trafisz.

Ja na pewno trafiłem gorzej - tartak pana Mrózka w Świnnej. Najdelikatniej mówiąc gość jest nieuczciwy i ma kiepski towar. Omijajcie szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kto widział i słyszał cosik o grzejnikach kanałowych w naszych okolicach. Kto handluje tym ustrojstwem ? :D

 

Grzejniki kanałowe - regulus, purmo. Handlują tym prawie wszyscy w Rybniku.

Też w pewnym momencie chcieliśmy, ale trzeba pamiętać, że w stropie musi byc kanał. Jak każdy grzejnik kurzy się i cały kurz ląduje w rynience ( nie jest to zupełnie prawdą, że przetrzesz szmatą kanał, bo nie jest na elastycznych połączeniach, więc dojście do zakamarków jest utrudnione ), a następnie kurz unosi się do góry z ciepłym powietrzem. :evil:

Jeżeli na początku będziesz latać ze szmatą co tydzień, to zaręczam - po 5 latach i tak zarośnie brudem. My jednak wybraliśmy poczciwą podłogówkę. :wink: Mniej fiku- miku :lol:

 

Zasada

 

Im prościej tym lepiej (wiem to z doświadczenia)

 

będziecie zadwolenia z układu mieszanego

Grzejniki (normalne ścienne) + podłogówka

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...