Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piejar, gdzie ty kupowałes okna? no i czy jestes zadowolniony? :)

Izoterm w Rybniku na Wiejskiej. Pozdrowienia dla pani Joanny (zastanawiam się czy Asia33 to nie jest ona bo wiem że też się buduje :-)).

Mam okna 3 komorowe na profilu Rehau Basic (mają takie zaokrąglenia na ramie od wewnątrz i na zewnątrz). Przy oknach nie szaleliśmy z wypasaniem bo mamy ich mnóstwo a budżetu trzeba pilnować. Żona chciała białe więc ma (dużo do mycia). Wkład typowy 1.0, szare uszczelki. Jeżeli chodzi o jakość to było trochę problemów z oknami łukowymi ale firma grzecznie naprawiła i jest OK. Zajęło to sporo czasu ale mnie to nie przeszkadzało bo jeszcze nie mieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak

nie cierpie tego mebla jakim jest kaloryfer :-?

A coś Ci zrobił brzydkiego ?

Mam w salonie duze przeszklenie i pod nim chcialam umiescic grzejnik kanalowy. W salonie kafle? jakos mi sie to nie widzi, ma byc parkiet, wic nici z podłogówki.

No nic, bedziem myslec dalej jak to ugryzc.

Nie pakuj się raczej w nadmuchowe bo znam dwa przypadki kiedy ludzie z niego zrezygnowali po kilku latach użytkowania. Są przecież dostępne niewysokie grzejniczki które można jakoś przyczaić za jakąś zabudową.

Kiedyś byly takie fajne niewysokie: taka rura z naspawaną serpentyną z blachy falistej. Pamiętacie :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia 33 to była 3 lata temu...............i niema nic wspólnego z izotermem z Wiejskiej.

Dowodem na to jest że ja mam okna z AP Żory - tzn ja mam z Aluplastu. Z okien jestem zadowolona (dostałam np. pisemną gwarancję) , z montażu też (21 okien w 8 godzin). Najsłabszym punktem w AP jest biuro w Rybniku.

 

Czy możecie polecić kogoś do ocieplenia zewn.???

Pozdrawiam Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia 33 to była 3 lata temu...............i niema nic wspólnego z izotermem z Wiejskiej.

Dowodem na to jest że ja mam okna z AP Żory - tzn ja mam z Aluplastu. Z okien jestem zadowolona (dostałam np. pisemną gwarancję) , z montażu też (21 okien w 8 godzin). Najsłabszym punktem w AP jest biuro w Rybniku.

Okna z AP mam od kilkunastu lat w blokach (jeszcze z wkładami 3 szybowymi) i działają bez zarzutu. Pisemną gwarancję z Izotermu dostałem.

Czy możecie polecić kogoś do ocieplenia zewn.???

Pozdrawiam Asia

Poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halemba - Czarne złoto - znów zebrało swoją zapłatę ..... :( Sebo8877

Niestety. Najgorsze jest to, że "zapłatę" zbierają najczęściej ci którzy są Bogu ducha winni. Nigdy nie chciałem pracować na kopalni (mimo że skończyłem technikum górnicze) ze względu na fatalną atmosferę "dziczy górniczej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

my zdecydowalismy sie na okna od Konska czyli na profilu VEKA z okuciami AUBI. zamkniety profil stalowy ,szare uszczelki , 5 komorowe. plus rolety naokienne , wszystko bardzo ladnie pracuje. wahalismy sie pomiedzy Rehau wlasnie z izotermu a veką, i padlo na veka. Korzystniejsza cena, krotszy czas realizacji zamowienia, szare uszczelki zamkniety profil w standardowej cenie. Dodam jeszcze ze mam zawrotna ilosc okien az 9 szt plus dwa malutkie kotlownia i garaz oraz dwa dachowe.

Mam pytanie czy ktos z was robil wylewki w zimie? oraz czy macie moze zaufanego fachowca z mixokretem, a moze ktos bral beton na wylewki z betoniarni? poradzcie prosze jakie sa wasze doswiadczenia z posadzkami.

Pozdrawiam Karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos z was robil wylewki w zimie? oraz czy macie moze zaufanego fachowca z mixokretem, a moze ktos bral beton na wylewki z betoniarni? poradzcie prosze jakie sa wasze doswiadczenia z posadzkami.

Pozdrawiam Karina

Poszło na priv

u mnie robili w listopadzie, było zimniej niż obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jamlesiku sąsiedzie zza miedzy.

Wszystkiego Najlepszego, spełnienia wszyściutkich marzeń :D

A zdrowia nade wszystko

Życzy sąsiadka

Edzia :D

 

http://kartki.onet.pl/_i/m/roze1_m.jpg

 

 

http://www.wina.pl/admin/upload/1-36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Jamles....ja z Jastrzębia nie z Rybnika....ale to rzut beretem....moherowym :wink: . I też dołaczam sie do życzonek....niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz.

 

http://www.kartki.natjar.com/images/urodzinowe/2.jpg

dzięki :D

ja do Jastrzębia dwa razy dorzuciłem 8) raz do szpitala i raz na.........pogrzeb :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...