Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No....nie dosłownie połamany :D ....szczeliło mu coś w krzyżu w pracy przy dźwiganiu i już tak został :evil: . Jakieś leki dostał....i leży borok bo go boli :-? .

Czy wy wiecie jaki upierdliwy może być chory chłop :o :evil: .

 

Czy chop kiedykolwiek może Być upierdliwy ??? :wink: :D

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy wy wiecie jaki upierdliwy może być chory chłop :o :evil: .

 

To mu młotkiem ciulnij

 

selimm a to zadziała? :o

 

nie gadaj tylko, że Tobie to pomaga :lol:

 

Pomaga, jak zaboli go palec, albo głowa, zależy na jaką część ciała użyje młotka to zapomni o bólu kręgosłupa.

 

No....nie dosłownie połamany :D ....szczeliło mu coś w krzyżu w pracy przy dźwiganiu i już tak został :evil: . Jakieś leki dostał....i leży borok bo go boli :-? .

Czy wy wiecie jaki upierdliwy może być chory chłop :o :evil: .

 

ŁĄczę się z Tobą w cierpieniu męża , mam ten sam problem, mąż spadł z drabiny i coś mu w krzyżu strzeliło a ostatnio niedoleczony zaczął drewno do kominka zwozić :evil: :evil: :evil: ...i długo nie pozwoził :x

 

Jedyny plus jego cierpienia to to, że mam okazję doskonalić jazdę autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór na zimnej wodzie i napewno nie jest chiński, a jaki to sprawdza i dom

znać, ale w piontek, bo mnie bydzie, reduktora ni mom, a leci ino jak grzeje

woda :-?

 

Jes 1 czy 2 i na zimnej i na ciepłej ?

 

Jak yno na zimnej to przełoż go na ciepło jak dwa - to po co na zimenj ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁĄczę się z Tobą w cierpieniu męża , mam ten sam problem, mąż spadł z drabiny i coś mu w krzyżu strzeliło a ostatnio niedoleczony zaczął drewno do kominka zwozić :evil: :evil: :evil: ...i długo nie pozwoził :x

Jedyny plus jego cierpienia to to, że mam okazję doskonalić jazdę autem :wink:

Wypuścił myszkę z dłoni i od razu nieszczęście :D :D :D :D :D

Życz Mu ode mnie szybkiego powrotu do zdrowia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia....ja nawet tego nie mogę bo oblałam prawko w zeszły czwartek :cry: :cry: :cry: .

No to alleluja i do przodu jak mówi ojciec derechtor.

Pisałem Ci że moja żona zdała za szóstym a jest dziś świetnym kierowcą.

 

Daggulka ten problem też przerabiałam.

Nie pamiętam dokładnie ile razy podchodziłam do egzaminu, ale ze 6 tego było. Kiedy ostatni raz oblałam w sierpniu powiedziałam, że za żadne skarby swiata nie podejdę już do egzaminu, nie wszyscy muszą mieć talent do jeżdżenia autem- ja na pewno go nie mam.

W pazdzierniku zdała moja koleżanka i z naszym instruktorem wpadli do mnie / razem jeździłyśmy na kursie u tego samego instruktora/ i tak mnie namawiali, że w końcu im się udało. Zgłosiłam się na ostatnie podejście. Egzamin wyznaczono mi w poniedziałek jakoś tak z końcem listopada. Nikt nawet mąż nie wiedział o mojej desperackiej decyzji.Nie wykupiłam ani jednej jazdy dodatkowej.

W niedzielę spadł pierwszy śnieg, dzieci mąż szaleli na śniegu a ja bezałam w domu na myśl, że jutro egzamin. Trafiłam na egzaminatora maniaka/ jakiś były wojskowy/ robił nam musztrę na placu manewrowym, wprowadzał nerwową atmosferę, ale na mieście był bradzo ok. Nie odzywał się w ogóle tylko wydawał rozkazy gdzie jechać. Pamiętam, że przejechałam skrzyzowanie na 3.

Kazał podjechać do Ośrodka i czekać. W końcu okazało się, że zdałam było to w 1993r a dopireo teraz zaczęłam jeżdzić.

 

Daggulka a Ty ile razy już podchodziłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁĄczę się z Tobą w cierpieniu męża , mam ten sam problem, mąż spadł z drabiny i coś mu w krzyżu strzeliło a ostatnio niedoleczony zaczął drewno do kominka zwozić :evil: :evil: :evil: ...i długo nie pozwoził :x

Jedyny plus jego cierpienia to to, że mam okazję doskonalić jazdę autem :wink:

Wypuścił myszkę z dłoni i od razu nieszczęście :D :D :D :D :D

Życz Mu ode mnie szybkiego powrotu do zdrowia !

 

Dziękuję w jego imieniu jest już lepiej - chodzi juz do pracy.

A najśmieszniejsze jest to, ze jak wiesz zaczyna sie ściganie za zaległe urlopy, Marek prawie karnie je bierze i nieszczęście zawsze sie zdarza w sobotę przed urlopem... :o 8)

Myslę, ze za rzadko wypuszcza myszke z ręki i potem takie skutki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁĄczę się z Tobą w cierpieniu męża , mam ten sam problem, mąż spadł z drabiny i coś mu w krzyżu strzeliło a ostatnio niedoleczony zaczął drewno do kominka zwozić :evil: :evil: :evil: ...i długo nie pozwoził :x

Jedyny plus jego cierpienia to to, że mam okazję doskonalić jazdę autem :wink:

Wypuścił myszkę z dłoni i od razu nieszczęście :D :D :D :D :D

Życz Mu ode mnie szybkiego powrotu do zdrowia !

 

Dziękuję w jego imieniu jest już lepiej - chodzi juz do pracy.

A najśmieszniejsze jest to, ze jak wiesz zaczyna sie ściganie za zaległe urlopy, Marek prawie karnie je bierze i nieszczęście zawsze sie zdarza w sobotę przed urlopem... :o 8)

Myslę, ze za rzadko wypuszcza myszke z ręki i potem takie skutki :cry:

 

Edzia nie o puszczenie TEJ myszki chodziło :) :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tym naszym chopokom to tylko jedno chodzi po głowie :D .....myszki im sie marzą :wink: .

Edzia....robiłam prawko bardzo dawno temu i miałam dupiatego instruktora-niczego mnie nie nauczył wtedy....no i oblałam wtedy 3 razy i więcej nie poszłam.

A teraz przez wzgląd na budowe muszę to prawko zrobic i wykupiłam sobie 25 jazd z bardzo dobrym instruktorem, teraz zdawałam drugi raz. Uważam, że jeżdżę dobrze, tylko na egzaminie nerwy mnie zżerają. Pewnie za któryms tam razem mi sie uda :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...