Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurcze gdzies tu ktos pisał cos o tartakch które należałoby omijać z daleka

przypomnijcie mi które to?

i dlaczego?

 

Rybnik, ul. Pogodna. :evil: Za Makro :evil:

Drzewo zamawiane w kwietniu (ponoć z zimowego wyrębu :lol: ), telefon w sierpniu - drewno jest jeszcze w lesie, nie ma jak go zabrać.

:x Na placu okazało się, że krokwie trochę nie zgadzają się z zamówieniem i część np. 9 m w połowie długości jest półwalcem.....

Po telefonie ( na wysokich tonach :evil: ) - pani tartaczna stwierdziła, że nie zamawialiśmy I gatunku. Po krótkiej, acz bardzo dosadnej rozmowie - wymieniła krokwie.

Nasi fachmani musieli bardzo się gimnastykować, by zrobić dach.Ale już jest i chwała im za to.

Dlatego omijajcie ten tartak z daleka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimmku....noż kurna, za 500zł w slipach :o to bym staremu nic nie powiedziała....wysłałabym go jeszcze raz za tydzień....może by więcej przyniósł :D .

 

Materialistka :wink:

 

Sellim- grzeje juz elektryczny..???

 

Elektryczny - chajcujesz juz???

 

Sebo8877

Piejar vel Elektryczny pewnie inwestuje te 500 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jamlesie - trza go wymienić -bo jak sprężynowy to sie spsuł, jak membranowy moze przepuszczać. A ta przepona 8l jest OK - chyba ze woda w bojlerze warzisz na 90C??? :wink: to za małe

 

Sebo8877

naprawione bezkosztowo 8) :D

doplompołech luftu do przepony i.............narazie nie ciecze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli my ze starom wydować ta zarobiono kasa. Trocha sie krzywiyła ale w końcu padała że żodno praca nie gańbi :wink: i dała mi buzi :D :D :D :D

Jak chodzi o hajcowani to finiszujymy z kotłowniom. Próba ciśnieniowo zaliczona, 100% lutów OK. Kapało leciutko na jednym śrubunku (teflon) ale poprawimy. Robota idzie pomału bo układ jest skomplikowany a jak się coś pierwszy raz robi to frycowe na każdym kroku. Dziś zakończenie montażu kotłowni. Jak zdążymy to może rozpalenie też ale pewnikiem jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarysta miał rację....piejar wydawał wczoraj cieżko zarobione pięć stówek :D .

Pozdrawiam z ranka, biuro już otwarłam, kawka już zrobiona, komputerek załączony.....a robota leży bo mi się robić nie chce :D .

 

http://www.humorek.com/obrazki/2006-12-05-wtorek/kitty-masseuse.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...