Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ojej ojej ojej...!

1. Piejar! Dzięki za namiary - zobaczymy, co się przyda. Tak, Wiewióra to dziewczyna, a może już nie? - numer przy nicku to rocznik ;) VAT 22% - ale 15 % można dostać z powrotem, co?

2. Daggulka - a kupujesz już te materiały czy czekasz i do kiedy? Do lutego? Do wiosny?

3. Malmucu, Wasza opinię o Idzimarze znam ;) Ale ostatnio naszło mnie podejrzenie, że jesteście zadowolonymi z życia optymistami i sprawdzam, czy może ktoś na nich narzeka ;) i czy warto zbijać ta trochę szokującą mnie cenę :)

 

No i w ogóle dzięki wszystkim za odzew. Fajnie, że w Rybolku tyle ludzi się buduje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ojej ojej...!

Malmucu, Wasza opinię o Idzimarze znam ;) Ale ostatnio naszło mnie podejrzenie, że jesteście zadowolonymi z życia optymistami i sprawdzam, czy może ktoś na nich narzeka ;) i czy warto zbijać ta trochę szokującą mnie cenę :)

 

No coś ty? :)

Ile ja bym dała zeby być optymistą

w swoim najblizszym otoczeniu uchodze za pesymiste :wink:

Czy warto zbijać? Każdą cenę warto zbijać, ja akurat tego nie potrafie robic, na całe szczście od targowania się mam męża.

Mnie to zawsze jakos ludzie wyczują, ze ja nie umiata w sprawach negocjacji

 

 

No i w ogóle dzięki wszystkim za odzew. Fajnie, że w Rybolku tyle ludzi się buduje... :)

 

Zapomniałaś dodać

"fajowych" :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty? :)

Ile ja bym dała zeby być optymistą

w swoim najblizszym otoczeniu uchodze za pesymiste :wink:

Czy warto zbijać? Każdą cenę warto zbijać, ja akurat tego nie potrafie robic, na całe szczście od targowania się mam męża.

Mnie to zawsze jakos ludzie wyczują, ze ja nie umiata w sprawach negocjacji

 

A ja niestety czuję po kościach, że na mnie to spadnie. Zresztą odnotowałam już jeden niewielki sukces - pierwsza utargowana stówa ;)

 

 

Zapomniałaś dodać

"fajowych" :lol: :wink:

 

Nie zapomniałam, bez przesady z tą wazeliną na początek ;)

 

Ale serio - jestem w szoku, że temat "Rybnik" jest w czołówce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewióra....no kurcze poczekam ....może w styczniu-lutym uda się bardziej jakieś zniżki wysępić :D .

Pozdrawiam.

 

Czyli uważasz, że mimo wszystko, ten rok nie różni się od poprzednich? Doświadczeni ludzie właśnie twierdzą, że luty jest najlepszy i żeby nie dać się zmamić marketingową gadką o podwyżkach.

Kurcze, żeby tak można zabezpieczyć kurs porotherma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewióra....wiesz, ja jestem baba w gorącej wodzie.... :D

Ale jesli chodzi o budowę uważam,że co nagle to po diable :roll: . Trzeba przemysleć wszystko po 15 razy żeby głupot nie narobić :wink: .

Nie ma co sie spieszyć.....myslę, że nadchodzący luty będzie taki sam jak rok czy dwa lata temu....niby dlaczego ma być inny :o . I myślę, że o tych podwyżkach blebleble blablabla gadają sprzedawcy celowo coby teraz sprzedac i już.

Poczekamy, zobaczymy....zresztą pierwsze podwyżki w roku zawsze sa wiosenne-w marcu, więc nawet jesli w lutym nie uda mi sie nic więcej wytargować to i tak raczej nie stracę bo zdążę z materiałami przez marcem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! A my dzisiaj zamknęliśmy budynek!!!! :lol:

Drzwi przyjechały z Kobióru - piękne! Aż nam dech zaparło.

Okna na swoim miejscu, brama zamontowana i działa !!!!

Mogę Wam polecić wszystkie te ekipy.

Powaliła nas wyprawka do bramy ..... Niemcy dają farbę i pędzelek :o - gdyby w czasie uzytkowania się coś przytarło.... :lol:

 

Teraz reszta elektryki i zimowy sen.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewióra....no kurcze poczekam ....może w styczniu-lutym uda się bardziej jakieś zniżki wysępić :D .

Pozdrawiam.

 

Czyli uważasz, że mimo wszystko, ten rok nie różni się od poprzednich? Doświadczeni ludzie właśnie twierdzą, że luty jest najlepszy i żeby nie dać się zmamić marketingową gadką o podwyżkach.

Kurcze, żeby tak można zabezpieczyć kurs porotherma...

 

Ceny już idą w dół. W lipcu PTH 11,5 na ściany 6,35 zł, a wczoraj dokupowaliśmy 50 szt po 5,25 zł.

Głowa do góry! Jak chcą coś sprzedać, to obniżą ceny. Może nie powrócą do tych z marca 2006, ale pewnie nie będą wyższe niż te z lipca i sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! A my dzisiaj zamknęliśmy budynek!!!! :lol:

Drzwi przyjechały z Kobióru - piękne! Aż nam dech zaparło.

Okna na swoim miejscu, brama zamontowana i działa !!!!

Mogę Wam polecić wszystkie te ekipy.

Powaliła nas wyprawka do bramy ..... Niemcy dają farbę i pędzelek :o - gdyby w czasie uzytkowania się coś przytarło.... :lol:

 

Teraz reszta elektryki i zimowy sen.......

 

Hej!

Zdradz prosze namiary na ekipy. Ja jestem akurat na etapie poszukiwania okien i bramy. Ile dałeś za swoją? tzn mnie interesuje brama segmentowa 4,5 x 2,25.

A drzwi? robiłeś na zamówienie?pochwal sie jakąś fotką :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz, a ja nie z Rybnika :( , i nikt mnie nie luuuubiiiiiii, buuuuuuu :wink:

Daggulka choćże do mnie dziecię to Cię przytulę :D :D :D

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie z selimmem i sebo8877 "w realu". Selimm uiścił nawet wejściówkę o stężeniu 40% i pojemności 0,5 więc zobaczył wszystkie sekrety budowy :wink: :D :D :D. Fajne chłopy - miło było pogawędzić, ale że wszyscy byliśmy na 4 kołach to zrezygnowaliśmy z procentów. "Bilet" selimma zachowam do parapetówy - może zrobimy jakiś replay tym razem z degustacją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz, a ja nie z Rybnika :( , i nikt mnie nie luuuubiiiiiii, buuuuuuu :wink:

Daggulka choćże do mnie dziecię to Cię przytulę :D :D :D

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie z selimmem i sebo8877 "w realu". Selimm uiścił nawet wejściówkę o stężeniu 40% i pojemności 0,5 więc zobaczył wszystkie sekrety budowy :wink: :D :D :D. Fajne chłopy - miło było pogawędzić, ale że wszyscy byliśmy na 4 kołach to zrezygnowaliśmy z procentów. "Bilet" selimma zachowam do parapetówy - może zrobimy jakiś replay tym razem z degustacją :D

 

Ale zech wyszoł - biletu ni miołem:(- :wink: ale obiecuja że w lato na tym okrongłym balkonie sie siednymy we czech - kożdy z krowom i pogodomy o budowaniu :wink:

Potwierdzim slowa Piejara - tyn elektryczny drocik i tyn ze żondlym - fajne synki :) A co do chałupy Piejara- fajno mo podobo mi sie no i widok pieroński :wink: Mo jedna zasadniczo zaleta - cały rok taki som :) Ale fajnie fajnie i jeszcze roz fajnie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parapetówe ja też się wpraszam :D .....a może jeszcze jakieś babeczki się przyłaczą...malmuc i wiewióra -też na pewno nie wymiękną :D .

Jakoś tak nie mogłam dla siebie miejsca znaleźc na tych grupach regionalnych ....i mimo że nie jestem z Rybnika (chociaż też niedaleko :wink: ) to u Was mi najlepiej i już się nie odczepię :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parapetówe ja też się wpraszam :D .....a może jeszcze jakieś babeczki się przyłaczą...malmuc i wiewióra -też na pewno nie wymiękną :D .

Jakoś tak nie mogłam dla siebie miejsca znaleźc na tych grupach regionalnych ....i mimo że nie jestem z Rybnika (chociaż też niedaleko :wink: ) to u Was mi najlepiej i już się nie odczepię :D .

 

Bo tu som najlepsze chopoki:)

 

Piejar, Sellim, Jamles no i nieskromnie jo :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...