Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na parapetówe ja też się wpraszam :D .....a może jeszcze jakieś babeczki się przyłaczą...malmuc i wiewióra -też na pewno nie wymiękną :D .

Jakoś tak nie mogłam dla siebie miejsca znaleźc na tych grupach regionalnych ....i mimo że nie jestem z Rybnika (chociaż też niedaleko :wink: ) to u Was mi najlepiej i już się nie odczepię :D .

 

Ja tez się wpraszam na parapetówę :D

 

No i możnaby jakieś intergracyjne spotkanie grupy zorganizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze kombinujesz EDZIA, dobrze :wink:

Na parapetówę zapraszam i w odpowiednim czasie się przypomnę. Flaszka od selimma została zarchiwiziowana w barku. Babeczki bardzo mile widziane. Będzie lato więc odpowiednio się ubierzcie cobyśmy nie pozasypiali po piwie :wink:

Widok to u mnie nietęgi bo na hałdę kopalni Marcel. Latem zasłaniają ją wysokie topole. W zeszłym roku obsadzili ją jakimś "zielonym" więc za jakiś czas powinna zarosnąć i nie będzie straszyć. Bezpośrednio przed domem (za "drogą") miałem uprawne pole na którym kołysał się łan jakiegoś zboża ale niestety zauważyłem, że ktoś zgłosił wniosek o zmianę MPZP i ku mojemu przerażeniu ktoś wystąpił o "zabudowę garażową". Póki co do sfinalizowania marzeń tej osoby długa droga ale szykuje się walka. Jak mi to zabudują garażami to będę udupiony :cry: . Smród i butel przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz EDZIA, dobrze :wink:

Na parapetówę zapraszam i w odpowiednim czasie się przypomnę. Flaszka od selimma została zarchiwiziowana w barku. Babeczki bardzo mile widziane. Będzie lato więc odpowiednio się ubierzcie cobyśmy nie pozasypiali po piwie :wink:

Widok to u mnie nietęgi bo na hałdę kopalni Marcel. Latem zasłaniają ją wysokie topole. W zeszłym roku obsadzili ją jakimś "zielonym" więc za jakiś czas powinna zarosnąć i nie będzie straszyć. Bezpośrednio przed domem (za "drogą") miałem uprawne pole na którym kołysał się łan jakiegoś zboża ale niestety zauważyłem, że ktoś zgłosił wniosek o zmianę MPZP i ku mojemu przerażeniu ktoś wystąpił o "zabudowę garażową". Póki co do sfinalizowania marzeń tej osoby długa droga ale szykuje się walka. Jak mi to zabudują garażami to będę udupiony :cry: . Smród i butel przez cały dzień.

 

Parapetówa u Ciebie, bo mosz... bardzo dobrze przemyslany dom cyt. za Selimmem.

Wg wstępnych ustaleń miejsce spotkania integracyjnego wybrano została łąka przed moim domym...

 

My z Sebo już nie możemy się doczekać :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wstępnych ustaleń miejsce spotkania integracyjnego wybrano została łąka przed moim domym...

 

My z Sebo już nie możemy się doczekać :wink: :D

czy jo o czymś nie wiem :roll: :o :-?

 

Narazie jo i Daggulka wprosiły my sie beszczelnie do Piejara na parapetówa, a z Sebo my doszli do wniosku, że trzaby jakie integracyjne spotkanie zrobić yno nie wiem jak to bydzie z kolejnością tych spotkań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Hanysy ... i te co mie nazywajom ćwiergorolym tysz

 

I po raz kiery to już sie okazało żę gorzoła je mocniejszo od chopa...:) :wink:

 

Z Edziom my se tak pogodalii ze bez lato trza zrobić siakomś imprezke grupowom - nie mylić z grupen sex ....

 

Ale możnej jo to zaczna spisywać

 

1. Parapet u Piejara

2. Łąka u Edzi

3. Parapet u Akwarystów (ich jest 2-óch wiycie) :)

 

Dla wsyzstkich chętnych na wiosna je parapet u mie.... :D Jak chcecie przyjechac mogiecie:) :D

 

Jamles tera to już chyba wiysz wszysko??? :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pewnie też nie w przyszłym :( ....chociaż przy dobrych wiatrach to może na Święta za rok :roll: . W najgorszym wypadku w lato 2008 :D . Oczywiście zapraszam wszytkich.

A łąkę i las też mam....i nic więcej....chociaż nie...mam jeszcze śliczny drewniany kibelek :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Hanysy ... i te co mie nazywajom ćwiergorolym tysz

 

I po raz kiery to już sie okazało żę gorzoła je mocniejszo od chopa...:) :wink:

 

Z Edziom my se tak pogodalii ze bez lato trza zrobić siakomś imprezke grupowom - nie mylić z grupen sex ....

 

Ale możnej jo to zaczna spisywać

 

1. Parapet u Piejara

2. Łąka u Edzi

3. Parapet u Akwarystów (ich jest 2-óch wiycie) :)

 

Dla wsyzstkich chętnych na wiosna je parapet u mie.... :D Jak chcecie przyjechac mogiecie:) :D

 

Jamles tera to już chyba wiysz wszysko??? :wink:

 

Sebo8877

a tego busa poślesz po nos :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...