Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noooo, allle niektóre z tych płytek są zabajerowane :D . Można fajnie pokombinować......jesli ktos ma odrobine inwencji twórczej i troszkę więcej niż odrobinę kasy :wink: .....to może sobie ciekawie zestawić wzorki i kolorki. Podobają mi się bardzo , ale chyba najbardziej u kogoś - ja jestem chyba tradycjonalistką .....nawet jeśli chodzi o kolory....wolę pastelowe - jakieś beże, kafki z mlekiem :D , łososie, brązy, pastelowe róże.....ogólnie stonowane kolorki :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,Piejar pozazdrościć....ja mam za płotem wieeelki kwadrat łąki....w planie zagospodarowania na razie rola, ale co tam za kilka lat powstanie ....cholera wie :roll: . Przy zakupie działki w gminie zapewniali że jeśli cokolwiek powstanie to działki budowlane pod zabudowę mieszkalną :D ....pożyjemy, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołcha , a po kiego Ci porotherm ?

kup zwykły max

lub jesli sciana 1-W to beton komorkowy

 

wiem, ze nad tym sie człowiek najwiecej zastanawia

ale to tak naprawde nie ma większego znaczenia

przy scianie 2 i 3 warstwowej

 

bardziej przemysl dobrze projekt (z prondowym pogodej -perfekcyjnie ma rozwiązany dom) ... pomysl o wentylacji z odzyskiem ciepła ,dachu itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołcha , a po kiego Ci porotherm ?

kup zwykły max

lub jesli sciana 1-W to beton komorkowy

wiem, ze nad tym sie człowiek najwiecej zastanawia

ale to tak naprawde nie ma większego znaczenia

przy scianie 2 i 3 warstwowej

Święte słowa. Jak planujesz ocieplenie to tania ściana nośna. Jak bez ocieplenia to wtedy myśl o PTH czy BK. Niedaleko mnie stoi chałupa z PTH 40 czy 44 (na oko) murowana na zwykłej zaprawie (fugi po 2 cm) i ocieplana styropianem - bezesensukompletnie :-?

bardziej przemysl dobrze projekt (z prondowym pogodej -perfekcyjnie ma rozwiązany dom) ... pomysl o wentylacji z odzyskiem ciepła ,dachu itd...

Mmmmm.... jak miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

Zaraz mnie zje ciekawość co do Piejara, tzn jego domu.

Powiedzcie wiecej cos o tym! co ona tam ma???

:)

Piejar Ty masz o ile pamietam dachówke L15 Koramic antracyt,

jaki zrobiłeś do tego komin i rynny?

 

Ja do tej dachówki wstepnie wybrałam klinkier na komin w kolorze matrix, antracytowa fuga no i rynny- z tym mam problem, nie wiem czy czarna czy ciemny popiel.

 

Pomózcie.

 

Piejear a moze mnie jakąś fotke podeślesz, prosze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc Z tego co se przypominam - Piejar ma komin wymurowany z czarnego (prawie) klinkieru szczelinowego.

A Piejar w domu ma:

- co ma fajnie ma

- dużo miejsca ma

- dużo gniazdków w kuchni ma

- fajny kocioł co ma

- fajnom elektryke ma

 

A tak powżanie - bardzo sensownie i z pomyślunkiem ma ustawiona przestrzeń w chacjendzie. Ale szczegóły to może sam bohater tego wewontu poda.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc Z tego co se przypominam - Piejar ma komin wymurowany z czarnego (prawie) klinkieru szczelinowego.

A Piejar w domu ma:

- co ma fajnie ma

- dużo miejsca ma

- dużo gniazdków w kuchni ma

- fajny kocioł co ma

- fajnom elektryke ma

 

A tak powżanie - bardzo sensownie i z pomyślunkiem ma ustawiona przestrzeń w chacjendzie. Ale szczegóły to może sam bohater tego wewontu poda.

 

Sebo8877

 

ten mój matrix to właśnie prawie czerń.

 

Kuna chyba się do niego wprosim :wink:

Tzn kiedys juz zapraszał, ale moze zmienił zdanie ?

hmmmmmm

no to jutro mam w planie nalocik na akwaryste, a konkretnie chyba szanownego teścia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...