Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja do tej dachówki wstepnie wybrałam klinkier na komin w kolorze matrix, antracytowa fuga no i rynny- z tym mam problem, nie wiem czy czarna czy ciemny popiel.

U mnie do antracytu jest CRH Vega pięcioszczelinowa.

 

Co jo mom :-)

- dużo miejsca ma - dom 10x12 plus 2 garaże 6x6

- dużo gniazdków w kuchni ma - ano ma, bo elektryk i se zrobił (i wie że w kuchni gniazdek nigdy za dużo)

- fajny kocioł co ma - Malejka - chyba taki jak każdy inny ;-)

- fajnom elektryke ma - j.w.

Dom jest raczej tradycyjny a założenia były takie:

- ma być duża garderoba z szafami coby nie upychać futer ;-) po pokojach,

- dwie łazienki - góra i dół,

- przy kuchni malutka spiżarka,

- duży salon na parterze,

- spora jadalnia wydzielona z salonu z dużym stołem "na stałe"

- dwa garaże,

- pralnio/suszarnia przy łazience na piętrze,

- piwnice,

- w piwnicy kotłownia z wyjściem na zewnątrz,

- przy kotłowni skład węgla ze zsypem,

- w piwnicy zimny składzik bez okna i ogrzewania,

- schody na piętro poza salonem (mniej krępujące).

- tyle pokoi ile się da: wyszło 5 (nie licząc salonu).

To tyle założeń podstawowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podtrzymuję. Przez rok po wprowadzeniu się na chatę nie tknę żadnej kielni, młotowiertarki czy innego dziadostwa. Będzie leżenie bykiem po trzech latach gonitwy.

Pierwsze wolne terminy w II połowie 2008 :wink:

 

Prondowy - podejrzywom że Ci sie to nie udo :wink: Cały czas bydziesz mioł cos do roboty a i przirobić by sioe coś zdało - koleżankom pomoć :wink: :D :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... :roll:

5 pokoi...... :roll:

no to Piejar jeszcze jedno dziecie...

a ty Wiewióra dwoje :lol:

 

a ja jutro zobacze swoją piekna nadbitke :)

myślicie ze taka pogoda jest niedobra na malowanie moich deseczek?

A ile Ty masz dziecków? :wink:

Jak Ci deszcz nie zmyje impregnatu albo mróz nie zetnie to będzie OK. Drewnochron szybko wsiąka i wysycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar jest dobry synek, pomoże....pomieszka troszkę u siebie , potem mu się zacznie nudzić i tak se myślę, że w sierpniu-wrześniu przyszłego roku to on już będzie chętny do pomocy :D .... no a własnie cudownym zbiegiem okoliczności to ja wtedy będę potrzebowała pomocy przy prądzie :D :wink: :D .

 

A tak w ogóle to mnie szlag trafia, bo za chwilę muszę jechać do Was do Rybnika uaktualnić regon (cholera, nowe nazwisko mam od 10 miechów a ja jeszcze na starym jadę :oops: )....ale właśnie przyszedł dzień dzisiejszy kiedy to zamiast siedzieć w cieplutkim biurze i kafkę popijać muszę się do Rybnika tarabanić :( . Dziś dopadł mnie dzień biegania po urzędach....jeszcze nip w US i odebrać papiery z UM.....kurna...każdy urząd w innym końcu miasta :evil: . A w ogóle gdzie wy macie ten urząd statystyczny....w katowicach wiem że na owocowej bo juz byłam, ale Chrobrego 6 w Rybniku to juz za cholerę nie wiem :-? .

Buuuuuuu, cholera mnie bierze.....nienawidzę latać po urzędach :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar jest dobry synek, pomoże....pomieszka troszkę u siebie , potem mu się zacznie nudzić i tak se myślę, że w sierpniu-wrześniu przyszłego roku to on już będzie chętny do pomocy :D .... no a własnie cudownym zbiegiem okoliczności to ja wtedy będę potrzebowała pomocy przy prądzie :D :wink: :D .

Służę zawsze poradą. Jeżeli chodzi o wykonawstwo to "no way" - mam na tyle stresującą pracę, że popołudnia chcę mieć na koszenie trawnika. Jak mnie zwolnią to będę szukał zleceń :wink: . W końcu pieniądze to nie wszystko ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar jest dobry synek, pomoże....pomieszka troszkę u siebie , potem mu się zacznie nudzić i tak se myślę, że w sierpniu-wrześniu przyszłego roku to on już będzie chętny do pomocy :D .... no a własnie cudownym zbiegiem okoliczności to ja wtedy będę potrzebowała pomocy przy prądzie :D :wink: :D .

Służę zawsze poradą. Jeżeli chodzi o wykonawstwo to "no way" - mam na tyle stresującą pracę, że popołudnia chcę mieć na koszenie trawnika. Jak mnie zwolnią to będę szukał zleceń :wink: . W końcu pieniądze to nie wszystko ... :D

 

Jakos nie wierza w to co godosz...:) :D :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...