Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piejar jest dobry synek, pomoże....pomieszka troszkę u siebie , potem mu się zacznie nudzić i tak se myślę, że w sierpniu-wrześniu przyszłego roku to on już będzie chętny do pomocy :D .... no a własnie cudownym zbiegiem okoliczności to ja wtedy będę potrzebowała pomocy przy prądzie :D :wink: :D .

Służę zawsze poradą. Jeżeli chodzi o wykonawstwo to "no way" - mam na tyle stresującą pracę, że popołudnia chcę mieć na koszenie trawnika. Jak mnie zwolnią to będę szukał zleceń :wink: . W końcu pieniądze to nie wszystko ... :D

 

Jakos nie wierza w to co godosz...:) :D :wink:

 

Sebo8877

Tyż nie wierza, te koszenie to Cie roz dwa bydzie wkurzać i powiesz nima jak drutki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juz jestem....jassssna cholera....macie w urzędach tak miłe urzędniczki że musza jeszcze raz przyjechac w poniedziałek na 8.....a w biurze to za mnie bedzie święty walenty siedział :evil: .

 

A co do drucików.....jeszcze czas....może nasz piejarek zmięknie przez te kilka miesięcy :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem....jassssna cholera....macie w urzędach tak miłe urzędniczki że musza jeszcze raz przyjechac w poniedziałek na 8.....a w biurze to za mnie bedzie święty walenty siedział :evil: .

 

A co do drucików.....jeszcze czas....może nasz piejarek zmięknie przez te kilka miesięcy :wink: :D .

 

eeee tam od razu macie - toż te panie są z budżetówki a nie nasze rybnickie ;)

 

valentego to Ty narazie na dermeno nie wyzwaj bo zampomni o nas chlopina 14 lutego...

 

a piejarek zmięknąć musi bo jak nie to se innego znajdziemy i wtedy go z zazdrości skręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Ty masz dziecków? :wink:

Jak Ci deszcz nie zmyje impregnatu albo mróz nie zetnie to będzie OK. Drewnochron szybko wsiąka i wysycha.

 

Tyle co ty :)

4 pokoje + salon, ale zaznaczam ze ten czwarty pokój ma juz swoje przeznaczenie :wink:

Przywiozłam se dzis moje deseczki do domu, bede malowac je na strychu, stwierdzilismy z małzonkiem ze nie bedziemy jezdzic tam i spowrotem zeby je malowac, poza tym na budowie moglyby dlugo nie polezec, jeszcze ktos by sie połasił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziecków sztuk 2-obia płci żeńskiej, w tym jedno to już młodzież....13 latek :lol: . A pokoi jest dużo, bo: na górze dwa pokoje dla dziewczyn, jeden to nasza sypialnia i jeden to pracownia z komputerem, a na dole salon i jeden pokój dla babci małża którą zamierzamy zabrać ze sobą na wieś (będzie miała lepiej ....bedzie se mogła do ogródka wyjść, na ławeczce przed domem posiedzieć :D ....a nie ino te mury w bloku :evil: ).

Tak więc jak widać wszystkie pokoje już są rozdane :D .

 

Ludzie, ja już chcę wiosnę....coby już było po załatwieniu kredytu, bez nerw.....tylko budowa i nic więcej :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jassssne, a Kopernik była kobietą :D :D :D .

Pewnie że jak nie będe wiedziała to będę pytać....jeszcze Wam się zbrzydnie :lol: .

Własnie urywam się z roboty i jadę do akwarystycznego.....moje akwa opanowały jakieś wstrętne krasnorosty :evil: ....trza coś z tym zrobić :D .

 

Pozdrawiam i papa :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich. W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę w okolicy Rybnika, więc chyba będę częstym gościem na tym forum. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na wasze doświadczenie w sprawie budowy. Możecie polecić mi solidna i w miarę tanią firmę budowlaną? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...