Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mie ostatnio rynce łopadły. Po tym ogrzewaniu ni moga dojść do szlagu z robotom. Sztyjc siedza przi kotle i gapia sie na temperatura - szajbus i tela :D :D :D :D :D :D :D :D

W prziszłym tydniu biera dwa dni holideja i byda dzioboł wod-kan coby przed świyntami karp mioł w czym pływać :wink:

bodzio_g widza że hanysa z "Górnego Śląska" do Rybnika zawioło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze porozmawiajmy o sexie

- ja tam lubie takie rozmowy

 

 

ehh wy tylko o jednym ;)

przeca to jest forum budowlane - a sex na budowie nie wskazany jest - tam zimno, twardo, czasem mokro no i niewygonie

że tak kogoś zacytuje

"no way" ;)

 

ewelina ale na budowie zawsze je styropian, ciepło, miło no i miyntko :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jassssne, a Kopernik była kobietą :D :D :D .

Pewnie że jak nie będe wiedziała to będę pytać....jeszcze Wam się zbrzydnie :lol: .

Własnie urywam się z roboty i jadę do akwarystycznego.....moje akwa opanowały jakieś wstrętne krasnorosty :evil: ....trza coś z tym zrobić :D .

 

Pozdrawiam i papa :D :D :D .

 

Smoczyca - a co za chwasty Cie opanowąły, zielone czy brunaten, długie czy krótkie- pytej - akarium mom lot ponad 15 tak wiync conieco chyba wiym.

Nie kupuj rzodnych ciulestw w sklepie bo zabijesz chymiom także te rośliny kiere majom tam być :)

Wiela litrów mosz tyn akw?? Słony zy slodki??

 

Co do tej spolki &Company - pytej ryba co chcesz wiedziec - domy rada:)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebuś....mam akwa ogólne 240l , wczoraj przeżyłam szok :o . Akwa mam już długo, zawsze miałam ustabilizowane, więc tylko raz za ruski rok robiłam testy. A wczoraj przy podmianie coś mnie tknęło i zmierzyłam ph....kolor wody w teście powalił mnie z nóg....kurrrna zawsze miałam ph 6,5-7....a tu norrrrmalnie wczoraj pokazał 4 :o ....noż dwa razy mierzyłam bo myslałam że mam zwidy :roll: . I sprawa się wyjaśniła.....skąd się nagle wzięły krasnorosty na korzeniach i roślinach, dlaczego zbrojniki mi chorują , dlaczego ampularie i świderki szlag trafił :cry: .

Zaraz wsypałam sody i włozyłam do akwa kilka muszli, podmieniłam 30% wody.....zmierzę jeszcze raz dziś i zobaczę. A z tymi cholernymi krasnorostami to nie wiem comam zrobić....chyba tylko zaciemnienie akwa na tydzień coś pomoże :( .

A co , pochwalę się....

http://images4.fotosik.pl/233/b95b2accf548a948med.jpg

http://images1.fotosik.pl/286/509c14c63bcfbfc1med.jpg

http://images2.fotosik.pl/277/573c4a0502355452med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze porozmawiajmy o sexie

- ja tam lubie takie rozmowy

 

 

ehh wy tylko o jednym ;)

przeca to jest forum budowlane - a sex na budowie nie wskazany jest - tam zimno, twardo, czasem mokro no i niewygonie

że tak kogoś zacytuje

"no way" ;)

 

ewelina ale na budowie zawsze je styropian, ciepło, miło no i miyntko :)

 

Sebo8877

 

uhm no i kuleczki styropianu w każdym zakamarku ciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebuś....mam akwa ogólne 240l , wczoraj przeżyłam szok :o . Akwa mam już długo, zawsze miałam ustabilizowane, więc tylko raz za ruski rok robiłam testy. A wczoraj przy podmianie coś mnie tknęło i zmierzyłam ph....kolor wody w teście powalił mnie z nóg....kurrrna zawsze miałam ph 6,5-7....a tu norrrrmalnie wczoraj pokazał 4 :o ....noż dwa razy mierzyłam bo myslałam że mam zwidy :roll: . I sprawa się wyjaśniła.....skąd się nagle wzięły krasnorosty na korzeniach i roślinach, dlaczego zbrojniki mi chorują , dlaczego ampularie i świderki szlag trafił :cry: .

Zaraz wsypałam sody i włozyłam do akwa kilka muszli, podmieniłam 30% wody.....zmierzę jeszcze raz dziś i zobaczę. A z tymi cholernymi krasnorostami to nie wiem comam zrobić....chyba tylko zaciemnienie akwa na tydzień coś pomoże :( .

A co , pochwalę się....

http://images4.fotosik.pl/233/b95b2accf548a948med.jpg

http://images1.fotosik.pl/286/509c14c63bcfbfc1med.jpg

http://images2.fotosik.pl/277/573c4a0502355452med.jpg

 

No ładnie ładnie :) Moje tez 240 l - ale teraz budowa i trochę go zaniedbałem - ale już od stycznia będzię się czym pochwalić :)

Jedyna rada jaką mogę Ci dać to

1- zwiększyć zasolenie

2 - lub zaciemnić na min 4 doby - całkowiće (ale to już wiesz)

3. podnieść Ph do granicy 9 na 2 doby (trudne do uzyskania)

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, Sebuś.... zaciemnię go na kilka dni-na pewno pomoże, chemię do wody daję tylko w ostateczności (nawet nie nawożę akwa , wychodzę z założenia że naturalnie to najlepiej :wink: ).

 

Kuleczki to pikuś :wink: ....najlepszy jest piasek na plaży :D .....cholera, wszędzie wejdzie :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc - wpuścić - śniega nie bydzie na 100%

 

Sebo8877

 

prosze wiecej takich głosów :wink:

 

jak patrze na te nasze budowe to smiac mi sie chce :lol:

zaczeli 11 wrzesnia, ale ze prowadzili równolegle jeszcze jedna budowe to wiecie, raz byli a raz nie. Umowe podpisalismy na robote do 15 maja 2007, jeszcze wtedy człowiek nie wiedział jaka bedzie jesien i zima, no i kiedy bedzie wiosna (rok temu to chyba w maju sie zaczęła).

Najpierw myslelismy o wyciagnieciu jedynie fundamentow, ale kurcze jak sie okazało ze jest taka pogoda to meczylismy te nasza firme do bólu. Oj mają nas dosyc.

A od soboty moi drodzy schnie nam wieniec na piętrze :lol:

teraz juz tylko dach :lol:

oj kominy jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj i jeszcze parę innych rzeczy :D :D :D :D

Po moich przebojach z dachem to ja radzę dać sobie spokój. Jak już Ci ułożą folię to klamka zapadnie bo ją trzeba przykryć (pono nie może być za długo na słońcu). Jak Ci będą układać na zaśnieżonym dachu to możesz mieć dziury w folii i nierówno - jak piździ to każdy chce szybko skończyć, nieważnie czy dokładnie, a efekty ocenisz dopiero wiosną. U mnie było tak, że pan Grzegorz mykał po dachu a ja dyrygowałem w którą stronę którą dachówkę przesunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...