Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i ja oczywiście wszystkim Wam, moi kochani życzę coby Wam się spełniło wszystko o czym marzycie :D .

http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_59.gif

 

Ps. Dziś przenosiłam moje biuro na nowe miejsce .... jestem zrąbana , ale szczęśliwa.

Pozdrawiam, Dagmara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paroma kilami więcej....to mało powiedziane :lol: ....czuję się jak słoń :oops: ....i tak też wyglądam :lol: .

Ja też dziś w pracy - pierwszy dzień w nowym biurze...jest ślicznie i czyściutko, ale cholera mnie bierze bo nasze lokalne sieci internetowe zaleciały se w kule i nie podłączyły mi netu :cry: . Dopiero jutro o 13.30 (zgłaszam od zeszłego czwartku :evil: ) łaskawie przyjdą mi podlączyć :roll: . A ja bez netu jak bez ręki....cholera....ja chyba jakaś uzależniona jestem.... :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to smole....zamykam biuro, idę na zakupy :D ....w coś trza się ubrać na tego Sylwestra....przeca nago nie polece :lol: .

Pewnie jeszcze tu zajrze do jutra, ale już dziś wszystkim życzę Do Siego Roku :D .

 

W Nowym Roku życze Wam:

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni szczęścia,

8760 godzin wytrwałości,

525600 minut pogody ducha,

31536000 sekund miłości :D :wink: :D

 

http://republika.pl/blog_od_3315109/3676443/tr/aog61602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Hanysy

 

Jo do roboty ida dopiyro za rok :)

 

Mom już meble w kuchni...

 

Zdjyncia Wom pokoża jak skończom :)

 

Wszyskim na tyn nowy rok

 

W nadchodzącym Nowym Roku idźcie do przodu krok po kroku niech Was nadmiar kasy męczy i niech fiskus Was nie dręczy. Niech rodzina żyje w kupie resztę Miejcie głęboko w d . u . p . i . e. :D :D :D :wink: :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawili , pobawili....jassssna cholera....takiego kaca to ja już lata nie miałam :evil: ....dopiero o 15 dziś doszłam do siebie i zjadłam jakiś rosół z makaronem....a do 15 leżałam i umierałam. Tak się kończy u mnie pomieszanie alkoholi: winko, szampan i "wściekły pies" razy 12 :evil: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...