Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malmuc-nie ma takiej technicznej możliwości :roll: ....w marcu zaczynam ściągać humus i nic mnie to nie obchodzi....ma być wiosna i koniec :D :wink: :D .

 

Daggulka

Kobieto! Ty kop teraz! Czego Ci brakuje ??? Wiosna jak ta lala :lol:

Ja myśle że wszyscy Ci którzy pytali z końcem października czy kopać i kopali cieszą się i zacierają łapki, a może nawt mają już perter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę....aż się chce żeby juz była wiosna.....no to mam motywację przynajmniej....mam jakieś dwa miesiące do wiosny coby zimowe i świąteczne 10 kilosków zrzucić :D .

 

Daggulka, jakby brać pod uwage wiosnę to grilla już możemy robić, u mnie zakwitły bratki, tylko patrzeć jak zakwitną krokusy i przebiśniegi, tylko na łące jeszcze cos za mokro jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składam protest :lol:

z garazem sie nie liczy

ino sam dom

bo jak ja se dolicze garaz to mam 22m :lol:

No to ja chałupy mam "ino" 12.

Stąd wniosek, że imprezy robimy tam gdzie najwięcej miejsca.

Przywiozę piwko :wink:

Ja niestety kibluję drugi tydzień na L4. W sumie trochę odpoczywam bo już miałem łeb jak sklep. W zeszłym tygodniu boys zrobili ocieplenie poddasza (bez folii) a teraz lecą wylewki. Chciałoby się na budowę ale jak trochę pochodzę to czuję, że to jeszcze nie ten power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz....ja niestety muszę czekać na kredycik żeby zacząć kopać. Mam co prawda kilkanaście tysiączków....ale to kasa odłożona dla architekta i za kilowaty dla energetyki....no a reszta tak na wszelki wypadek jakby coś wyskoczyo niespodziewanego jeszcze do zapłaty.

Tak, że muszę czekać na kredycik....z końcem lutego myślę już będzie....i od razu pędem po materiały :wink: .

 

Ale kaska na koncie....aż korci coby kopać :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - kwiaty zaczynają rosnąć, niedźwiedzie nie śpią, ludziska mają ochotę na grill, Piejar choruje, dziewczyny przygotowane na start czekają na pierwszy wykop...... a tu środek zimy :lol: Co się tu dzieje.....

 

Dla informacji - przenieśliśmy wizytę u schodziarza na dzisiaj. Sebo - drew robi niezłe schody. Barierki - kwestia gustu...., ale wykonanie moim zdaniem super.

U 2 stolarzy ( jeden po sąsiedzku) terminy wykonania schodów zbierają na czerwiec. :o

Schody w kształcie U ( zabiegowe) z dębu u Sebo Drew ok. 12 tys.Barwią na wiele ( nawet egzotycznych kolorów).Drzwi wewnętrzne ok. 1300 zł z ościeżnicą.

To na dzisiaj tyle mojego wywiadu.

Pozdrawiam. To gdzie ten grill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dzis do Was do Rybnika do Expandera....bedziemy se ofertę dobierać :lol: ....ciekawe co zaproponują :roll: .

Myslałam coby jeszcze do tego Kredyt Banku zajechac, ale chiba odpada bo chcą 50% faktur se obejrzeć :wink: .

 

Pożyjemy, zobaczymy....jeszcze open finance z Bielska się do mnie wybiera w przyszłym tygodniu jakby mi Expander jakiś badziew chciał wcisnąć :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dzis do Was do Rybnika do Expandera....bedziemy se ofertę dobierać :lol: ....ciekawe co zaproponują :roll: .

Myslałam coby jeszcze do tego Kredyt Banku zajechac, ale chiba odpada bo chcą 50% faktur se obejrzeć :wink: .

 

Pożyjemy, zobaczymy....jeszcze open finance z Bielska się do mnie wybiera w przyszłym tygodniu jakby mi Expander jakiś badziew chciał wcisnąć :D .

 

Jak zawsze smoczyca sie kuje na 4 litery :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

 

Kilka miesięcy temu był w Dzienniku Zachodnim artykuł poświęcony domu w kształcie kuli, wybudowanemu gdzieś w Rybniku. Jestem bardzo ciekawy jak on wygląda w realu. Czy mógłby ktoś z Was przesłać wiadomość na priva, gdzie ten dom jest wybudowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

 

Kilka miesięcy temu był w Dzienniku Zachodnim artykuł poświęcony domu w kształcie kuli, wybudowanemu gdzieś w Rybniku. Jestem bardzo ciekawy jak on wygląda w realu. Czy mógłby ktoś z Was przesłać wiadomość na priva, gdzie ten dom jest wybudowany??

 

Dom ten jest na trasie Rybnik Niewiadom.

 

Zaczynając od ronda (stacja BP- os . Nowiny) jedziesz w kierunku Raciborza. Przejeżdżasz jakieś 1,5-2 km będziesz miał droge w lewo (Haribo. lub wodociagi) kręcisz w lewo i cały czas prosto (200m) dojeżdżasz do 1-szej krzyzówki prosto i zaraz druga tu w lewo - jakies 150 m i po prawej stronie stoi IGLO :)

Jeżlei nie chcesz podjeżdżać na samo podwórko - zatrzymaj się przy głownej trasie obok salonu Citroena. Stojąc twarzą do drzwi salonu po lewej ręce w oddali zobaczysz IGLO :)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...