Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Dom ten jest na trasie Rybnik Niewiadom.

 

Zaczynając od ronda (stacja BP- os . Nowiny) jedziesz w kierunku Raciborza. Przejeżdżasz jakieś 1,5-2 km będziesz miał droge w lewo (Haribo. lub wodociagi) kręcisz w lewo i cały czas prosto (200m) dojeżdżasz do 1-szej krzyzówki prosto i zaraz druga tu w lewo - jakies 150 m i po prawej stronie stoi IGLO :)

Jeżlei nie chcesz podjeżdżać na samo podwórko - zatrzymaj się przy głownej trasie obok salonu Citroena. Stojąc twarzą do drzwi salonu po lewej ręce w oddali zobaczysz IGLO :)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Sebo8877

 

 

Szybkość odpowiedzi na tym forum jest porażająca :lol:

 

Po kilku minutach od umieszczenia postu już pojawia się odpowiedź :p Dzięki Sebo

 

 

Drugi dom-kula w naszej okolicy jest w Bełku. Ale tam droga "prowadzi do placu" więc trochę głupio tak komuś wjeżdżać na ogród, chcąc zobaczyć jego wyjątkowy dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Teikska -my tu taki zwyczaj mamy

ze pierwszy raz- sie przedstawiamy

-wklejamy swoje zdjęcie ,zony tez oczywiscie

No!

 

 

Z drobnym opóźnieniem...

... witam i pozdrawiam wszystkich na forum

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

Zdjęcia żony niestety nie wstawię, ponieważ jak narazie nie posiadam takiego dobra luksusowego :lol: :D

 

Ale gdy przestanę być singlem i poznam 'tą jedyną' to z pewnością się pochwalę :lol: :lol: :lol:

 

A jeśli ktoś chce moje foto to proszę:

 

http://txk.webpark.pl/03.jpg

 

Bawiłem się ostatnio komórką na wykładzie i taką fajną fotkę sobie pstrykłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia żony niestety nie wstawię, ponieważ jak narazie nie posiadam takiego dobra luksusowego :lol: :D

Ładnie to ująłeś. Najpierw zbuduj dom a zobaczysz że otoczy cię tyle dóbr luksusowych że się nie opędzisz :wink:

 

 

Szczerze mówiąc, to wolałbym kolejność dokładnie odwrotną :lol: :lol:

 

Ale co tam, życie przede mną 8) Czas pokaże jak się wszystko potoczy. Wkażdym razie do UK nie mam zamiaru się wybierać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia żony niestety nie wstawię, ponieważ jak narazie nie posiadam takiego dobra luksusowego :lol: :D

Ładnie to ująłeś. Najpierw zbuduj dom a zobaczysz że otoczy cię tyle dóbr luksusowych że się nie opędzisz :wink:

 

 

Szczerze mówiąc, to wolałbym kolejność dokładnie odwrotną :lol: :lol:

 

Ale co tam, życie przede mną 8) Czas pokaże jak się wszystko potoczy. Wkażdym razie do UK nie mam zamiaru się wybierać 8)

 

Pieronie synek mosz juz u mie wielki piwo za te ostatni zdani :)

 

Sellim przeważnie :wink: ma rację - co do dobra luxusowego - to zapewniom Cie Jeszcze na Ciebie przidzie czas -narazie dej se spokóej. Korzystej :wink: tu kwiatuszek tam kwiatuszek.. :wink:

 

Akwarysty - zapraszam serdecznie - jak macie miejsce to Edzia sie zmieści :wink: :wink:

 

Pozdrawiom serdecznie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia żony niestety nie wstawię, ponieważ jak narazie nie posiadam takiego dobra luksusowego :lol: :D

Ładnie to ująłeś. Najpierw zbuduj dom a zobaczysz że otoczy cię tyle dóbr luksusowych że się nie opędzisz :wink:

 

 

Szczerze mówiąc, to wolałbym kolejność dokładnie odwrotną :lol: :lol:

 

Ale co tam, życie przede mną 8) Czas pokaże jak się wszystko potoczy.

 

No nie wiem txk ...

Budowa dla młodych zonkosiów to byłby niezły poligon, nie wszyscy dotrwają razem do końca :(

Na innych wątkach tego forum róznych rzeczy sie można w tym stylu naczytać

Tzn jesli chodzi o mnie to dotrwam,

chyba ... :roll:

Po drodze jednak stłuke chłopa ze 100 razy, wyrwe mu .... te ...no....:roll: , rozwiodę sie jakieś 10 razy, a na koniec będę go kochać aż po grób, tak jak ślubowałam :lol:

Mówią że w małżenstwie jest 7 lat dobrych i 7 do bani.

Nam mineło w sierpniu 7, hmmmmmm...

to były te lepsze czy te gorsze ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc....mnie też się zbliża 7 lat jak już mieszkamy razem ( a ślub dopiero rok temu był :wink: ....ale liczy śię wzajemne wkurzanie sie na codzień....czyli mieszkanie razem)....tak więc ja tez nie wiem czy to były te lepsze czy gorsze :roll: .

A co do budowy....masz rację....to naprawdę duży sprawdzian dla związku. My dopiero papiery załatwiamy a już się zdążyliśmyy o dom chyba z 10 razy pokłócić :roll: :wink: . Ale najważniejsze w tym wszystkim jest chyba żeby umieć sobie wypracowac kompromis. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha....barrrrdzo śmieszne :lol: .

Jest dużo wyższy ode mnie (czytaj: mógłby mi na łepetynę napluć bez stawania na palcach :D ) i obawiam się że gdybym mu dała w palnik to by może i oddał :roll: . Hmmmm....nigdy nie próbowałam... :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...