Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O! O! O!

Chłopaki sie obudziły (czy pobudziły ?) :lol: :lol: :lol:

 

prrrrrrrrr !

KONIEC! zamykam ten temat :D

póki sie na dobre chłopaki nie rozkręciły w domysłach, pomysłach itd. :o

 

Ja jestem baaaardzooo grzeczna :wink:

13 lat z jednym chłopem,w tym 7 lat poślubieni (zaznaczam to wciąż ten sam)

posłusznie dałam mu córkę i syna

laci nie podaję bo nie nosi

piwa nie podaję bo zawsze zapominam kupić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! O! O!

 

piwa nie podaję bo zawsze zapominam kupić :roll:

 

Gańba mało powiedziane toż to policzek w malmuca... :wink:

 

Malmucowo - weź zawiąż se supełek i więcej niezaniedbuj malmuca....

 

Sebo8877

 

ale ja mam usprawiedliwienie :roll:

nigdy tego nie robiłam, a ostatnio mezus od progu mówi:

ale bym sie piwa napił, kupiłaś?

 

nic tylko musi mi to wejsc w nawyk, ze jak ide po masło, mleko, chlebek, to koniecznie i piwko

 

ale to jego wina! o te % zaopatrzenie zawsze on dbał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, się uchichrałam :D .

To ja chyba też do tych niegrzecznych należe bo nic z w/w rzeczy chłopu nie robie :D . Ino czasem kawę jak poprosi ładnie....ale kawe to na zmianę robimy...raz ja raz Tomuś :) .

Malmucowa....z tego wynika że grzeczne dziewczynki nie budują domów....ino te niegrzeczne :D .

 

A tak swoją drogą to nie warto być taka jak to nasi chopcy piszą, bo wtedy facet traci szacunek do żoneczki.

Kobita ma mieć własne zdanie na każdy temat i go bronić jak lwica..... ma jeszcze pracować(ale nie ciężko) coby sie w robocie rozerwać :lol: , ma podzielić obowiązki domowe między domowników jak sama nazwa wskazuje :wink: ....ma być dla faceta partnerem i przyjacielem a nie kurą domowa i mamuśką. :D :wink: :D

Wszystko jak powyżej stosuję i jest oki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, się uchichrałam :D .

To ja chyba też do tych niegrzecznych należe bo nic z w/w rzeczy chłopu nie robie :D . Ino czasem kawę jak poprosi ładnie....ale kawe to na zmianę robimy...raz ja raz Tomuś :) .

Malmucowa....z tego wynika że grzeczne dziewczynki nie budują domów....ino te niegrzeczne :D .

 

A tak swoją drogą to nie warto być taka jak to nasi chopcy piszą, bo wtedy facet traci szacunek do żoneczki.

Kobita ma mieć własne zdanie na każdy temat i go bronić jak lwica..... ma jeszcze pracować(ale nie ciężko) coby sie w robocie rozerwać :lol: , ma podzielić obowiązki domowe między domowników jak sama nazwa wskazuje :wink: ....ma być dla faceta partnerem i przyjacielem a nie kurą domowa i mamuśką. :D :wink: :D

Wszystko jak powyżej stosuję i jest oki :D .

 

Czyli BABA z jajami :D

 

Panowie! spokojnie 8) to tylko taka przenośnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...