Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

nic tylko musi mi to wejsc w nawyk, ze jak ide po masło, mleko, chlebek, to koniecznie i piwko

 

 

Ach, ale macie problemy :D

 

Ja mam bar pod oknem 8) 8) 8)

 

A dla specjalnych klientów, Tyskie lane do takich fajnych vipowskich kufli z grubego szkła 8) 8) 8)

 

 

 

A tak przy okazji - może ktoś z Was wie jaki to projekt??

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90096&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nic tylko musi mi to wejsc w nawyk, ze jak ide po masło, mleko, chlebek, to koniecznie i piwko

 

 

Ach, ale macie problemy :D

 

Ja mam bar pod oknem 8) 8) 8)

 

A dla specjalnych klientów, Tyskie lane do takich fajnych vipowskich kufli z grubego szkła 8) 8) 8)

 

Dzięki, dzięki

Moja siostra miała bar pod oknem i wiecznie obszczane drzwi wejsciowe do klatki, nie wspomne o fetorze o odgłosach do godzin porannych i nadmienie ze nie była to żulownia.

Pod oknem to ja chce, miec bede:

trawusię a dalej las, las i las. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Hanysy !!

Mam do was prosbe i jakie kolwiek odnosniki do artykulow opisow technologi i wogole wszystkiego co macie na temat domow w ksztalcie kuli pojechac i obejrzec nei moge bo ja jezdem z centrum

 

Patrzcie no!

nic nie mają tam w tej naszej centralnej Polsce :lol:

A już na pewno cudów nowoczesnej architektury :lol:

 

Ale ja Ci nie pomoge bo ja dopiero za rok będę pełną gębą na Śląsku :wink: , teraz to mnie sie tam chatka buduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Hanysy !!

Mam do was prosbe i jakie kolwiek odnosniki do artykulow opisow technologi i wogole wszystkiego co macie na temat domow w ksztalcie kuli pojechac i obejrzec nei moge bo ja jezdem z centrum

 

Co wyście sie tak na te kulki uparli???

 

Technologia ta sama, koszty większe ze wzgledy na stosowanie drewna klejonego do konstrukcji dachowych. CHyba że chesz mieśc kulke kryta zwykłaym dachem. Konstrukcje klejone - bo takie powinno się stosowąc na takich kształtach kosztuja majątek i najczęśćiej nie robi się ich w Polsce tylko za zachodnią granicą.

 

Pozdrawiam serdecznei i wg mnie nic więcej nie da się tu powiedziec interesującego poza tym iż jestto poprostu kulka :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Hanysy !!

Mam do was prosbe i jakie kolwiek odnosniki do artykulow opisow technologi i wogole wszystkiego co macie na temat domow w ksztalcie kuli pojechac i obejrzec nei moge bo ja jezdem z centrum

 

Patrzcie no!

nic nie mają tam w tej naszej centralnej Polsce :lol:

A już na pewno cudów nowoczesnej architektury :lol:

 

Ale ja Ci nie pomoge bo ja dopiero za rok będę pełną gębą na Śląsku :wink: , teraz to mnie sie tam chatka buduje.

 

Malmucowo a Ty kaj siedzisz --- za ołszynym czy na zielonej wyspie???

 

Sorry zem taki ciekaw - ale tyn fliger mie frapuje na avaterku ??:) :D

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmucowo a Ty kaj siedzisz --- za ołszynym czy na zielonej wyspie???

 

Sorry zem taki ciekaw - ale tyn fliger mie frapuje na avaterku ??:) :D

 

sebo8877

 

Kurcze ja juz duzo po Sląsku rozumiem, ale tego nie rozczytam :(

Sebo przetłumacz :wink:

 

ja siedzę w sąsiednim województwie :D

kurcze blisko, ale zdziwiłbyś sie jak często gęsto u mnie jest inna pogoda jak w Rybniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...