Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kumiesz teraz??

sebo8877

Coś jakby. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że gniazda podtynkowe nie są płaskie od spodku ;-). Dowierć koronką trzy dziury, dokup 3 puszki "ramkowe" połącz to równolegle i zamontuj gniazda z jakiegoś systemu ramkowego. Dobrze zrozumiołek? Jo sie uczył yno 19 lot bez tóż nie ma żech za bystry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak se myśla - jakby wyrżnyć bez płytka dziura tym do wyrzybania dziur w płytkach a potym we ścianie jechac koronkom bez udaru??

 

Dioboł (tak sie na to u mnie godalo) tam mi sie nie bydzie podobać :-?

 

Zesrała sie biyda i płacze - zawsze jakiś dylematy...

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam teraz na złodziejce cały osprzęt do akwa....jest tego sporo..... filtr zewnetrzny, filtr wewnętrzny, grzałaka, kurtyna powietrzna, oświetlenie....to juz jest 5 gniazdek.....jak robię jeszcze do tego z małego akwa kwarantannę (czasami się zdarza) to jest jeszcze dodatkowo 3 gniazda (oświetlenie, grzałka i filtr)...... ludziska....ostatnio se policzyłam ile mnie to miesięcznie prądu kosztuje....massssakra..... ale co zrobić....jak sie takie hobby wybrało to tera trza cierpieć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój T. właśnie mówił mi żeby jednak zrobić w holu do akwa jedno podwójne gniazdo i dać listwę którą można schować w szafce pod akwa ....bo jak kiedyś bedziemy chcieli to akwa przestawić to ze ściany będa straszyły takie 3 gniazdka koło siebie....to też by tak nie teges wygladało :roll: ....czyli bardzo podobny pomysł do pomysłu piejarka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiadam super rozwiązanie gratis: zostawić jedno gniazdo a kupić sobie listwę typu "do kompa" z wyłącznikiem i przykręcić ją z tyłu akwarium (do podstawy. Fajne nie ?

Ta fajnie tylko weź i wleź za te akwarium jak zza niego musisz wyciagnyć filter kubełkowy - trza go wyłonczyć ze zadku..

Jo mom podłączone mieć wszystko z boku a szpargały za akwarium...

 

A moji akwarium miejsca nie powinno zmienic bo mo wymurowany postument :)

A z prondym se rada dom :) jakby nie było

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , to faktycznie masz sebuś uciążliwe to....ja mam na dole otwieraną szafke w której mam filtr kubełkowy i inne duperele i tam też listwę schowam ...schylę się tylko i nie ma problemu. Ale z tym postumentem to faktycznie problem jest :roll: . Zapodałbyś jakies zdjątka bo ciekawa jestem jak to sobie wymysliłeś z tym postumentem :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , to faktycznie masz sebuś uciążliwe to....ja mam na dole otwieraną szafke w której mam filtr kubełkowy i inne duperele i tam też listwę schowam ...schylę się tylko i nie ma problemu. Ale z tym postumentem to faktycznie problem jest :roll: . Zapodałbyś jakies zdjątka bo ciekawa jestem jak to sobie wymysliłeś z tym postumentem :roll: .

Akwarium juz stoi - rok było zaniedbane, postument musże jeszcze dopacykować - tak więc zdjęc na ten czas nie pokażę :)

Ale jak mi się wszystko odrodzi tak jak licże to sie pochwalę

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy wybudowany postument (katafalk :lol: ) na akwarium. Specjalnie dozbrajaliśmy strop, bo nasze cudo będzie miało 800 l.

Cały osprzęt i gniazdka będą umieszczone w pomieszczeniu gospadarczym za ścianą.Teraz mamy listwę ( taką o jakiej mówi Piejar).Też spełnia zadanie, tylko nie wygląda najlepiej.Trzeba ją ukryć. Kiedyś mieliśmy ją koło małego akwarium i o mało cały blok nie spłonął.Kropla wody.....do kropli.... i do listwy.

 

Daggulka - lampa i wyłącznik to jeden punkt.Ok. A jak lampa ma 2 wyłączniki w różnych miejscach. U mnie połowa lamp :lol: jest w tym systemie.

Chyba przez miesiąc będe się uczyć co gdzie jest. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...