Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich budujących z Rybnika!. Właśnie nabylismy grunt w Czernicy (814 m2) i kupilismy projekt Ewa z Hryzontu. Nie czytałem jeszcze całego zestawu postów z Rybnika ale łykam jeden za drugim bo to kopalnia wiedzy. Jeżeli będę miał tylko jakieś informacje lub przemyślenia chętnie się podzielę.

 

Trzymajcie sie mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona kostrzewy to

 

www. kostrzewa.com.pl

 

sebo ma rację różne rodzaje paliwa to bezpieczeństwo , takie możliwości ma piec kostrzewy , jak ktoś chce zobaczyć zapraszam do Orzepowic

 

Też mi się te kotły podobają. bardzo fajna automatyka. James, jaką masz automatykę i jak duży zbiornik na paliwo?. Ja znalazłem najtaniej za 10 tyś. Jak z transportem tych kotłów? Czy jest jakis lokalny dystrybutopr Kostrzewy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na placu boju wojna trwa. scianki fundamentowe stoja zaizolowane i dzis ocieplane, w poniedzialek przyjedzie fadroma i ubijarka do zasypania ich piaskiem, na szczescie nasza dzialka to sam piasek, wiec z nim niema problemu.

Czy ktos z forumowiczow robil studnie? potrzebuje namiary na studniarza i różczkarza.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na placu boju wojna trwa. scianki fundamentowe stoja zaizolowane i dzis ocieplane, w poniedzialek przyjedzie fadroma i ubijarka do zasypania ich piaskiem, na szczescie nasza dzialka to sam piasek, wiec z nim niema problemu.

Czy ktos z forumowiczow robil studnie? potrzebuje namiary na studniarza i różczkarza.

pozdrawiam

 

Kara, może źle zrozumiałem o czym piszesz.

Nie jestem pewien, ale jeżeli nie masz jeszcze podłogi na gruncie to może nie zasypuj wykopu. Wiem że w przypadku podpiwniczenia zasypać można dopiero jak sa gotowe stropy nad piwnicą. Chodzi o napór gruntu na ściany fundamentowe które są nie usztywnione stropem. Nie jestem pewien czy w przypadku nie podpiwniczonego budynku ta zasada funkcjonuje ale proponuję się upewnić. Chyba że masz już podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...