Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje tez ma 240l....ale marzy mi sie taka co najmniej 400 :D ....apetyt rośnie w miare jedzenia.... :wink: .

 

malmuc....z elektrykiem się umówiłam wstępnie na marzec bo w marcu energetyka zrobi mi przyłacze na działkę, no i do tej skrzynki trza jeszcze postawić już na swój koszt (krzyknął 400-450zł) taką slrzynke roboczą...prowizorka się to nazywa podobno :lol: . No, a potem już go se "zaklepałam" na lato dowykonania instalacji.

 

Akwarysta....daj fotkę jak to u ciebie wyglada taki postument....a masz już na nim akwa postawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać że an Rybniku same akwariumowe ludziki..

 

sebo8877

 

oj nie same nie same

są tez miłośnicy kotów :lol:

 

Sierściuchy trawie ale ich nie kocham - psy to co innego :)

 

Sebo8877

 

a psy to nie sierściuchy?

nie ma nic lepszego jak kiciuś mruczący na kolanach :)

Sierściuchy te koty znaczy się robią z chałupy cyrk - a wypuś takiego na dwór... ale może lepiej nie polemizujmy... i zmieńmy temat bo sie popsztykamy a nie musimy.. :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie niekiedy marzę o takim puszystym futrzaku....kocie znaczy (mój pies nie lubi sie niestety przytulać :( )....który położy mi się w moim nowym domu na kolanach w jadalni....przy gazecie.....a ja ....taka zrelaksowana jego mruczeniem.... :D :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać że an Rybniku same akwariumowe ludziki..

 

sebo8877

 

oj nie same nie same

są tez miłośnicy kotów :lol:

 

Sierściuchy trawie ale ich nie kocham - psy to co innego :)

 

Sebo8877

 

a psy to nie sierściuchy?

nie ma nic lepszego jak kiciuś mruczący na kolanach :)

Sierściuchy te koty znaczy się robią z chałupy cyrk - a wypuś takiego na dwór... ale może lepiej nie polemizujmy... i zmieńmy temat bo sie popsztykamy a nie musimy.. :wink:

 

Sebo8877

 

no co TY o sierściuchy? ;)

fajnie mieć zwierzaka (kwestia gustu jakiego) w domu bo naprawdę potrafi rozbawić, pocieszyć i nieraz rozładować emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, popieram Ewelinę...ja mieszkam z rodzicami , mężem i dwoma moimi dziewczynami na 55m2 i mamy 240l akwa z rybami, i psa Fidusia....a w biurze mam dwie świnki morskie Gucia i Mańka :D ....a jak dom wybuduję to oprócz tego będe miała jeszcze jednego dużego psa i kota :D

 

zwierzęta dają....przynajmniej mnie.....dużo radości , spokoju i bezinteresownej miłości....kochają mnie taką jaka jestem....nie muszę im sie podobać, ważyć 50 kilo mieć wielkie....oczy i być blond laską..... one mnie po prostu kochaja za to że jestem :D ....jezzzu co ja nawypisywałam....chyba mnie nikt nie kocha....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszego akwarium. Nie ma co fotografować jeszcze. :D

Postument mamy zbudowany z resztek PTH i cegły.Na górę przyjdzie płyta granitowa.Wymiary to 2,0 m x 0,6 m x 1,1(wysokość postumentu).Akwarium będzie 0,7 m wysokie.

800 l to jest mój sukces, bo niektórzy ( :lol: ) chcieli 1000l. Udało mim się wynegocjować 800l. :wink:

Samo szkło będzie zamawiane, bo musi byc zbrojone.Spływ wody, filtry itp. po drugiej stronie ściany i to jest najlepsze. Specjalne pomieszczenie akwarystyczne!.Koniec z tą robota w salonie.Z myciem filtra w łazience :evil: .

Docelowo chcielibyśmy akwa morskie, ale brakuje kasy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też marzymy o morskim....ale jak w sklepie zaczął nam koszty podliczać...wymiękłam :lol:

 

skoro niegotowe wasze postumenty to poczekam cierpliwie :D

 

a co będzie jak wam się akwa znudzą w tym własnie miejscu, albo za kilka latek będzie przemeblowanie ....z jakiegos powodu....może plazma na ścianę....albo cos tam innego.... no jak sie okaże kiedyś że to akwa tam nie może stać....to co wtedy zrobicie z tymi budowlami? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ktoś proszę

 

1) jak zrobić żeby pod moim nickiem (po lewej stronie) wkleić cosik.

wiem że zdjęcia należy pobrać z zewn. adresu - czy są może jakies darmowe serwery gdzie można umieścić zdjęcie i potem je pobrać?

2) jak wkleić jakieś obrazki z treść postu?

 

cholewcia jestem trochę po tyłach z tymi sprawami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...