Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziendoberek

Ile płaciliście za tynki cw?

 

0zł - zrobiłech sie som :)

yno materiał na 300 m2 cos kole 1000 pln -ów :)

 

sebo8877

 

Sebo w takim razie biore Cie :lol:

 

No dobra to pisz jak mnie weźmiesz.......

 

a jakbyś chciał ? :oops: :roll:

 

Zostawiam to tylko i wyłącznie twojej wyobraźni.... :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja biorę go po Tobie-malmuc.....nie tylko do tynków....do wszystkiego :D .

Sebuś....a tak swoją drogą jest coś czego se sam nie robiłeś w tym swoim domku?.... bo co sie nie zapytamy to ....sam se zrobiłem, sam se położyłem :lol: ..... toż na robociźnie zaoszczędziłeś jak cholera :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja biorę go po Tobie-malmuc.....nie tylko do tynków....do wszystkiego :D .

Sebuś....a tak swoją drogą jest coś czego se sam nie robiłeś w tym swoim domku?.... bo co sie nie zapytamy to ....sam se zrobiłem, sam se położyłem :lol: ..... toż na robociźnie zaoszczędziłeś jak cholera :roll: .

 

No Dagmara -to przyznać sie musza że nie wszysko :-?

 

Dachdekry połozyły mi pokrycie na dachu - blachodachówka i orynnowanie

Elektryk wpion mi obwody w tablica rozdzielni wewnentrznej - kłerwa musioł sie ftos podpisać :-? Obwody, puszki, gniazdka itp sprawy som :)

Studniarz - wyczyscił i pogłebił mi studnie - niestety ni mioł mie kto tam wpuścić - jo chciołem - wpuszczający się bali że cosmi się stanie :)

Koparkowy - tyn zrobiył mi podjazd - ni mom koparki :-?

Stolarz - zrobili mi mebel kuchenne :-? a też miołem robic som - tylko że tak na swojij kuchni sie uczyć - trocha przeraziłuy mie koszty gotowych frontów - za duzo było do stracynio

 

To cali moji fachmany:)- tak ostatnio - jako ze już mieszkam se u siebie :)zrobiłem se małom kalkulacje - wg KNR-ów ta robocizna którom zaoszczędziłem to siakieś 30 000 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... teraz mykam kuc Analize Algorytmow

To chyba fajne taka analiza, nie? Tak po nitce do głąbka :wink:

no nie fajna bo cholernie skomplikowana i plany mi popsula. hmm jak by ci to opisac to tak jakbys zeby przybic deske mial odliczyc z jaka predkoscia i po jakim luku musi porzuszc sie mlotek zeby nie pogiol gwozdzia a wbil go w odpowiedniej ilosci uderzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... teraz mykam kuc Analize Algorytmow

To chyba fajne taka analiza, nie? Tak po nitce do głąbka :wink:

no nie fajna bo cholernie skomplikowana i plany mi popsula. hmm jak by ci to opisac to tak jakbys zeby przybic deske mial odliczyc z jaka predkoscia i po jakim luku musi porzuszc sie mlotek zeby nie pogiol gwozdzia a wbil go w odpowiedniej ilosci uderzen

 

A zobacz jaki mądry będziesz przy budowaniu domu... :lol: :wink:

Biedni Ci Twoi fachowcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...