Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie takie mozna kupic ? :lol:

To by było super rozwiazanie u mnie w domu

przynajmniej mi małżonek nie zajmie zadnego centralnego miejsca w domu :D

taki kącik to mu podaruje :lol:

 

Buuu, feee Malmucowa. :wink:

Jak akwarium - to tylko w centrum.

Serio chcesz takie dziury mieć w ścianach?????

No to mam na Rybnickim forum przesrane :roll: :lol:

ja bardzo lubie rybki :D

oglądać .....

i jeść....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani.

Byłam dziś w castoramie w Żorach....ceny ....hm....są i tańsze materiały i droższe w porównaniu z innymi sklepami....ale znalazłam materiały w naprawdę konkurencyjnych cenach .....i fajnym wzorze , np. gres na schody z wytłaczanymi stopnicami za ok.20zł za m2,fajne płytki na ścianę też za ok.20zł za m2, drzwi mi sie podobały....były też takie jak chce Selimm... z naturalnego surowego drewna.....no , fajne ale już uzgodniliśmy że kupimy inne :wink: . Poręcze metalowe (taki matowy chrom) do samodzielnego składania z rurek i łączników....fajne, podobały mi się....ale ceny nie zdążyłam obliczyć....za to wzięłam katalog części....jak sobie na papierze "dosztukuję " to wtedy zadzwonię po cennik i będę wszystko wiedziała :D .

Zbiornik na wodę 140l kompatybilny z piecem na ekogroszek za 800zł można kupić , piez z Zębca był po 6500zł...... może ktoś ma gdzieś cynk o niższych cenach na piec? chętnie posprawdzam :D

okna vellux dachowe 78/118 za 950 zeta z kołnierzem uniwersalnym (nie jest źle, ale mogłoby być lepiej :wink: )

 

norrrmalnie szczęka mi opadła kiedy pani robiła "szkolenie" na środku castoramy z malowania ścian farbą strukturalną....norrrrmalnie już zdecydowałam że będę miać taką na całym parterze oprócz pokoju babci i kotłowni.....świetny efekt :D

Tak, że moim zdaniem warto się przejechać choćby po to żeby pooglądać nowinki :D

 

Pozdrawiam, Smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D ...no proszę :roll: ... ja byłam taką upierdliwą babą w czarnym skórzanym płaszczu która non stop pytała o coś panów w niebieskich kubraczkach :D .... a to o piec, a to o boler....a to o drzwi....a to o poręcze.....a to o beton komórkowy..... :D :D :D ....na szczęście w każdym dziale był inny Pan w kubraczku....przez to byli bardziej mili i cierpliwi....obawiam się że jeden mógłby tego wszystkiego nie zdzierżyć :lol: .

Acha, a ze mną był mój małż w białej czapce z adidasa z daszkiem i czarnej kurtce.... hm....ale to i tak mało prawdopodobne żebyśmy się na siebie natknęli.....w tak dużym sklepie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...