Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo, to od razu powiem że podobają mi sie te...no....gelyndry bo cena jest chyba dużo nizsza (jeszcze nie liczyłam dokładnie) niż jakbym miała takie zlecić na zamówienie...no i se samemu można zmontować,....tu dokręcić, tam wywiercić i przykręcić.....no i są takie "minimalistyczne" ...ja takie rzeczy własnie lubię....prosto, krótko i na temat..... acha, no i będa pasowac bo schody będe miała obłożone gresem a nie drewnem :roll: .

Już obczaiłam że z Zebrzydowic będe miała bliżej do cieszyńskiej castoramy....taniej za transport.... 40 zeta a nie 70 :) . Takie gelyndry to bym se mogła sama przywieźc gratem, ale kafelki jakbym zamawiała czy panele to mi się do mojego zgrzyta nie zmieści :lol: .

 

Ludzie, dziś mam seksualny stosunek do pracy :lol: ....a tu trza się spręzyć i dokumentacje dalej trzepać...juz za 2 dni kontrola z zus :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakigo to mosz tego zgrzita??

 

Dla informacji

 

Polonez biere 32 m2 płytek, udało sie tez przywieźć tez 35 m2 paneli, drzwi wewnętrze wraz z oscieznicą, akwarium 240 la wraz ze wszystkimi gratami, 20 worków cementu teraz następuje pomiar do przewozu baniaka hydrogforowego 240 l :)

A sex - to nie w pracy daggulka - bo cie o molestowanie ktos posądzi...

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz....Sebuś....z drzwiami to juz przegięcie :o ....akwarium 240L przewoziłam też naszym zgrzytem.....mamy uno :D .... płytki tez przewoziłam do remontu naszego starego mieszkania....ale nie pamiętam ile :roll: ....ładowaliśmy dopóki sie dało :D ....no ale panele i drzwi to za cholerę by chyba nie weszły :o .

 

O molestowanie mogą mnie tylko moje prośki biurowe posądzić bo sama z nimi siedzę.... no a przeca na klientów się rzucać nie bede... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z rybnika i okloic. Właśnie zaczynam na wiosę budować w świerklanach ale w tym roku tylko piwnica( brak kasy ). Pomóżcie mi bo poszukuję gdzie naj taniej w okolicy kupić stal na zbrojenie , gdzie jest najtańszy tartak ( dechy na ławy i na szłunek - ile za kubik? ) oraz gdzie znajde najtańsze bloczki betonowe. Z góry wszystkiim dzieki serdeczne. Może znacie też dobrego murarza w okolicy ( sprawdzonego ) nie stac mnie na firmę.

Dzieki za wszeszelaka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska....pogubiłam się.... :o ...powiedzcie mi jak to z tą wodą jest.....ma sąsiad na działce obok(widziałam bo polewał se fundament :lol:)...i co ja mam teraz zrobić coby sama mieć tą wodę :o . Gdzie się zwrócić, co po kolei zrobic i komu dac w łapę :lol: :lol: :lol: ....żartowałam oczywiście. Szkopuł w tym że nie wiem jak mam to ugryźć...w zasadzie juz bym se to załatwiła i miała z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska....pogubiłam się.... :o ...powiedzcie mi jak to z tą wodą jest.....ma sąsiad na działce obok(widziałam bo polewał se fundament :lol:)...i co ja mam teraz zrobić coby sama mieć tą wodę :o . Gdzie się zwrócić, co po kolei zrobic i komu dac w łapę :lol: :lol: :lol: ....żartowałam oczywiście. Szkopuł w tym że nie wiem jak mam to ugryźć...w zasadzie juz bym se to załatwiła i miała z głowy.

 

Łopata- i kopać - studnia fajno rzecz :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z rybnika i okloic. Właśnie zaczynam na wiosę budować w świerklanach ale w tym roku tylko piwnica( brak kasy ). Pomóżcie mi bo poszukuję gdzie naj taniej w okolicy kupić stal na zbrojenie , gdzie jest najtańszy tartak ( dechy na ławy i na szłunek - ile za kubik? ) oraz gdzie znajde najtańsze bloczki betonowe. Z góry wszystkiim dzieki serdeczne. Może znacie też dobrego murarza w okolicy ( sprawdzonego ) nie stac mnie na firmę.

Dzieki za wszeszelaka pomoc.

 

witamy wśród rybnickich budowlańców :)

stal najtaniej kupiłam w Hadexie - naciśnij o rabat

bloczki betonowe - całkiem dobrej jakości kupisz w Medremie (na obwodnicy biegnącej z PKS do ronda na wodzisławskiej)

pewnie będziesz potrzebować tez beton - ten udało mi sie najtaniej dostać w budozbycie

pamiętaj wszędzie naciskaj o rabaty - chyba najlepiej sie kontaktowac z przedstawicielami handlowymi bo oni są premiowani od sprzedaży i zależy im żeby była duża w związku z tym sypią rabatami

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska....pogubiłam się.... :o ...powiedzcie mi jak to z tą wodą jest.....ma sąsiad na działce obok(widziałam bo polewał se fundament :lol:)...i co ja mam teraz zrobić coby sama mieć tą wodę :o . Gdzie się zwrócić, co po kolei zrobic i komu dac w łapę :lol: :lol: :lol: ....żartowałam oczywiście. Szkopuł w tym że nie wiem jak mam to ugryźć...w zasadzie juz bym se to załatwiła i miała z głowy.

 

Droga podobna jak o prąd. Najpierw - warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska....pogubiłam się.... :o ...powiedzcie mi jak to z tą wodą jest.....ma sąsiad na działce obok(widziałam bo polewał se fundament :lol:)...i co ja mam teraz zrobić coby sama mieć tą wodę :o . Gdzie się zwrócić, co po kolei zrobic i komu dac w łapę :lol: :lol: :lol: ....żartowałam oczywiście. Szkopuł w tym że nie wiem jak mam to ugryźć...w zasadzie juz bym se to załatwiła i miała z głowy.

 

no to czeka Cię dziołszko randka z wodociągami :)

a tak poważnie to z tego co pamiętam musisz tam zajechać zabrac jakies świsktki i je wypełnić a potem z nimi oraz całą toną innej dokumentacji (mapki, projekt itp.) tam wrócić i je złożyć. oni Ci wykonają projekt - u nich wychodzi najtaniej - sprawdzałam

jak będziesz miała szczęście to "obsłuży" Cię całkiem przystojny pan Sebastian (chyba tak sie zwie) :lol:

potem cosik trzeba zapłacić

ja juz to mam za soba

potem ktosik musi Ci wykonać przyłącze - mi będzie robił jakiś znajomy ojca ale chyba jak nikogo nie masz to opłaca sie skorzystac z usług wodociągów (robią to hurtowo i wychodzi najtaniej)

no a jak juz rurki będziesz miała wyprowadzone z domku do drogi gdzie biegnie rura główna to zgłosi się szanowna komisja z wodociągów i za wpięcie Towjej rurki do ich skasuje jakąś sypmatyczną (dla nich oczywiście) sumkę.

 

powiem Ci że u mnie całość ma wyjść coś kole 1200-1400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie...mapki, projekty.... a czy to nie musi być wszystko zrobione już w momencie składania wniosku o pozwolenie na budowę razem ze wszystkimi innymi dokumentami?

Bo sprawy maja się u mnie tak, że mnie wszystko załatwia architekt.... całą papierologię ...i z tego co wiem, to miesiąc temu złożył wszystko co było potrzebne w stariostwie i już czekamy tylko na pozwolenie na budowę które ma być podobno niebawem (nie wiem ile się czeka :roll: ).

Tak więc...czy to już aby nie jest załatwione i teraz tylko jak dostaniemy pozwolenie razem z kompletem wszystkiego (dokum. , projekt,i inne) to z tym po prostu znaleźc hydraulika...i niech robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...