Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ludziska.....POZWOLENIE NA BUDOWĘ odbieram jutro....urlopik już załatwiony i od razu do banku uderzamy po kredycik :D ....tylko cholera nie wiem do którego :evil: .....jeszcze w pko i sląskim nie byliśmy....na razie wygrywa millenium..... kuffffa....kastingu na bank to ja jeszcze nigdy nie robiłam :o ....łatwe to nie jest...wiecie...ukryte koszty :wink: .

 

Ja podpinam sie pod malmuca...tez prosze o namiary na tynkarzy jak macie jakiś sprawdzonych ludzisków :D ....tylko na tynki ....no nie wiem jakie to są... chyba gipsowe....takie zacierane na gładko od razu pod malowanie :roll: .....bo w gładzie to ja się bawić nie będę..... :evil:

 

Wszystkie namiary które od Was dostałam do tej pory są skrzętnie notowane w kajeciku i w odpowiednim momencie bedzie dzwonione.... :D ....i za wszystkie dziękuję

http://www.obrazki.info/obrazy/kwia_3335vdkw2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska.....POZWOLENIE NA BUDOWĘ odbieram jutro....

 

Ja podpinam sie pod malmuca...tez prosze o namiary na tynkarzy jak macie jakiś sprawdzonych ludzisków :D ....tylko na tynki ....no nie wiem jakie to są... chyba gipsowe....takie zacierane na gładko od razu pod malowanie :roll: .....bo w gładzie to ja się bawić nie będę..... :evil:

nie ma takich tynków :-?

Gratulacje na okoliczność pozwolenia na wykańczanie się 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska.....POZWOLENIE NA BUDOWĘ odbieram jutro....

 

Ja podpinam sie pod malmuca...tez prosze o namiary na tynkarzy jak macie jakiś sprawdzonych ludzisków :D ....tylko na tynki ....no nie wiem jakie to są... chyba gipsowe....takie zacierane na gładko od razu pod malowanie :roll: .....bo w gładzie to ja się bawić nie będę..... :evil:

nie ma takich tynków :-?

Gratulacje na okoliczność pozwolenia na wykańczanie się 8) :wink:

 

Widzicie jak sie cieszy - obejrzymy co powiy jak sie do wykończyniówki dochrapie.. :wink:

 

Osobiścei równiez gratuluje podniesienia rekawicy... jest pizd..olina ciynszko. Jak małżowin bydzie robiył na budowie - schudnie mosz moja gwarancjo.. :) :wink: A co do tynków to smoczyca myśli o filcowanych pioskiym kwarcowym :)

Malmucowa - bier kielnia - nafyrlej sie malty i cheja -do sie zrobić :) Co bydziesz czekać do czyrwca.... Powiym Ci ze od tynków do wkludzynio jeszcze dłooogo drogaaa :) :wink:

 

Nojwazniejsze to sie nie załamować dziołchy yno do dzieła...

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...