Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Straszne piejar ale prawdziwe. Człowiek po studiach wyższych ....

Kazdy kombinuje jak może -ja troche chcę dorobić kotłami i POS-iami ale róznie może to być. jakoś trza żyć, jakoś se radzic, jakoś wykończyć ten własny dom.

 

Najważniejsze to wierzyć w to że sie uda , pracować własnymi ręcoma i jeszcze raz wierzyć

 

A być murzinym za granicom - to nie dal mnie za bardzo korzynie mi przirosły do tej polskij ziymi :oops:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Buduję w Szczerbicach przerobiony dom z kolekcji muratora d12. Mam stan surowy otwarty, porotherm 30 ( plus potem styropian ) dachówka Braas celtyk. Dom postawiła mi moja firma :). Wszystkich chętnych poszukujących solidnego wykonawcy zapraszam na budowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde baby i chopy - z czego wy te chałpy budujecie jak zarobiocie 1300?

 

Buduja za moj geld,a raczej za kredyt w banku.Na moja zona dochtorka co mo 1300 brutto banki nawet nie chca patrzec.Fandzolom,ze zawod zaufania publicznego,ale zarobek na pasku jak byk ;1 300 brutto.Na waciki ledwo starczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholewcia faktycznie ciężkie te czasy. generalnie są dwa wyjścia - budowac się długo i własnymi siłami ale bez kredytu albo wziąść kase z banku i szybko się wprowadzić ale żyć z "garbem" 20-30 lat.... ale mimo wysztko lepsze to niż blokowisko :)

 

Świynte słowa - 28 lot mieszkołech w swojij własnej chałupie (z fotrami) potym mi sie żyniaczki chciało i rok na wynajmowanej chałupie - tu żech poczuł co znaczy być na swoim fajnie było - teraz remntuja już swoji a w międzyczasie mieszkom na blokach- ludzie masakra - umiyrom kroliczoku za zycio. Dziynki Bogu juz niewiela została bez lato abo na jesiyń ida na swoji :lol:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byscie wiedzieli wiela tako komorka w kroliczoku w Stolycy kosztuje.Ciezko cokolwiek znalezc za 4 tys. zł za metr.A to w dzielnicy kaj z godzina sie jedzie do centrum.Takie dwopokojowe mieszkanie z 50 m2 + miejsce garazowe to 250 tys. zł .A trza to jeszcze jakos urzadzic.A co to sa dwie izby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byscie wiedzieli wiela tako komorka w kroliczoku w Stolycy kosztuje.Ciezko cokolwiek znalezc za 4 tys. zł za metr.A to w dzielnicy kaj z godzina sie jedzie do centrum.Takie dwopokojowe mieszkanie z 50 m2 + miejsce garazowe to 250 tys. zł .A trza to jeszcze jakos urzadzic.A co to sa dwie izby?

 

z ciekawosci spytam - ile zarabia zwykły Szarak w Wawie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byscie wiedzieli wiela tako komorka w kroliczoku w Stolycy kosztuje.Ciezko cokolwiek znalezc za 4 tys. zł za metr.A to w dzielnicy kaj z godzina sie jedzie do centrum.Takie dwopokojowe mieszkanie z 50 m2 + miejsce garazowe to 250 tys. zł .A trza to jeszcze jakos urzadzic.A co to sa dwie izby?

 

 

potwierdzam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parr - nie wiym co cie tam trzimie (możno pierogi bo som lubia). Jo mom cołki niezło robota na miejscu i nie myśla ło stolycy ani ło zielonej irlandii. Sam już może być ino lepiyj (no bo gorzyj być nie może ;-)). A połowicy sam na miejscu też publicznie zaufomy i domy sie leczyć.

 

Piejar mosz recht :D ,

Ciekawe jako specjalizacjo mo połowica parra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ona jest swiezo po studiach i odbywa staz.Chce byc kardiologiem,ale to po 10 latach specjalizacji (o ile bedzie mogla otworzyc specjalizacje)

 

Ile zarabia Szarak w W-wie?Nie wiem.Srednia pensja w woj.slaskim to ok. 2500 brutto,w W-wie 3500 brutto (dane GUSu).Nie odzwierciedla to kilkukrotnej roznicy w cenach ziemii lub mieszkan.

 

Jo zech trafil do Stolycy za robota.I nikaj nie zamierzom sie ruszac.Dobrze mi tu wsrod Goroli :-) (tera mnie wszyskie Hanysy wyklna)Na starosc jak byda starzykiem na pensiji sprzedom wszystko,kupia se malo halupka nad morzem w Chorwacji i byda se pił Rakija :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parr - wyklnytyś !!! :wink:

 

jo mom nadzieja że zyci mie kiedyś wroci na Oberszlyjzyn.

 

Za czym mi teskno

 

1. chlyb i żymły od Maksa

2. prawdziwe komple

3. godka

4. świyzy luft :o :p :D bo tu mie dusi :wink:

 

sebo8877

 

Od razu wyklyty :-)

 

1.Chleb w Stolycy dupiaty.Ino taki jeden piekorz Lubaszka mo dobry ino pierunsko drogi.

2.Moi kumple z podworka z familoku to wszyscy alkoholicy :-)

3.Jak sie wypija na imprezie to tym Gorolom zawsze trocha pogodom po naszymu.Im sie to pierunsko podobo :-)

4.Jak przyjada do moich starzykow to nie umia oddychac.Mieszkaja w dolince a wszyscy dokoola hajcuja hasiem.Jak sie zjezdza to jest jeden smog.Ale auta wszyscy wypizdrzone przed halupom.Same VW,Audiki.Ale kuzwa jak zapytasz ktorego czamu sie truje i nie hajcuje gazem,to odpowie ze drogo.Farmazony pierniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...