Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to jo tez - gorącego sexu na wiecżór:) :wink:

 

Sebo8877

jak na wieczór ?

Ja cały dzień ten... tego... 8)

:o :o :o czy to ma coś wspólnego z Twoją pracą ? :wink:

OOOOOOOo!!!!!!!!!!

NIEEEEEEEEEEE!!!!!!!

PIEJAR masz taka kreche u mnie ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ :wink: :lol:

 

Ja jestem BIURWA a nie #%&&*@$^**(

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta - ale żyję.

Buduję w powiecie rybnickim pod Raciborzem.

Mieszkam w Rybniku - Popielowie, pracuję co najmniej 8 godzin dziennie, męża mam w rozjazdach (a w dodatku za budowę wziął się dopiero teraz) w Popielowie dom z piecem koksowym, 11 letniego syna, psa kota i nie wyrabiam.

Prawie codziennie po pracy jestem na budowie, potem wracam do domu - piec, syn, pies, kot....

I kompletnie nie mam czasu.

Ale budowa rośnie ... zaczęliśmy w maju - dom 200 m podłóg, + podwójny garaż ze strychem. Garaż otynkowany a w domu robi sie ogrzewanie.

Wczoraj montowałam z mężem saunę infrared z OBI - mąż wyjątkowo był w domu a ta sauna to jedna z jego zachcianek (oprócz ogrzewania na guzik) więc niech ma.

Faceta do ociepleń mam załatwionego - tak przynajniej mi się wydaje.

Domu w środku nie będziemy tynkować tradycyjnie - położymy karton gipsy na kleju - wydaje się nam że i taniej, i szybciej, i suszej.

 

 

Czy możecie polecić gdzie kupić zwenętrzne parapety aluminiowe??

 

Ja njbardziej sobie chwalę sąsiadów - jeden robi teraz ogrzewanie - jak zrobi źle to styknie wrzasnyć na placu a usłyszy.

A drugi to tako złoto ronczka - robi wszystko - nie oddom go przed końcym budowy.

Pozdrawiam Asia[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

Domu w środku nie będziemy tynkować tradycyjnie - położymy karton gipsy na kleju - wydaje się nam że i taniej, i szybciej, i suszej.

 

 

Czy możecie polecić gdzie kupić zwenętrzne parapety aluminiowe??

 

Pozdrawiam Asia

karton gipsy :roll: :-? .....jak sellim uważam, że to nie najlepsze rozwiązanie

parapety to chyba u każdego kto okna montuje :roll:

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męża mam w rozjazdach

 

..a to do Seby , On lubi pamiątki po byłych oglądać 8)

a tak wogle to czesc ...

aaa płyty gipsowe ..hmm nie wiem czy to dobry pomysł

 

Piejar -potrzebuje piec ,taki co mo 1100 w całosci

mam tak małą kotłownie ...ze niech to szlag trefi

 

Co zaś jo...???- jo mom za daleko... :wink:

 

A co do karton gipsu - warto położyć tam gdzie sie nie chodzi:) np garderoba, spiżarka - a tak ogólnie to miękkie jest to i trochu się wgniata.... ale ogólnie cenowo wydzodzi podobnie do tynku c-w ale niepodważalne jest to że szybkośc tynkowania kartog gipsem jest błyskawiczna.. :)

 

Co do wymiarów - zawsze możesz przerobić (czytej wzions fleksa i ucionć)podajnik :0

 

A ling combi wiela mo???

 

Funk Silver z Buderusa Ci sie zmieści - 18kW mo 1060 mm

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrcze, ludziska ....wirus mnie dopadł i siedzę w robocie z gorączką , ledwo na gały widzę....chyba pójdę do lekarza i do domu.

 

W tematyce budowania...nie wiecie czy Budozbyt ma swój transport i czy jest płatny?

 

daggulka namiary na przedstawiciela z Budozbytu poszły na priva - fajny facet na pewno Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrcze, ludziska ....wirus mnie dopadł i siedzę w robocie z gorączką , ledwo na gały widzę....chyba pójdę do lekarza i do domu.

 

W tematyce budowania...nie wiecie czy Budozbyt ma swój transport i czy jest płatny?

 

A czabyło sie z chopym w łożku wygrzoc- nie byłoby choroby... :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrcze, ludziska ....wirus mnie dopadł i siedzę w robocie z gorączką , ledwo na gały widzę....chyba pójdę do lekarza i do domu.

 

W tematyce budowania...nie wiecie czy Budozbyt ma swój transport i czy jest płatny?

 

A czabyło sie z chopym w łożku wygrzoc- nie byłoby choroby... :wink:

 

Sebo8877

 

a może to właśnie z przegrzania ? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...