Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z pamiętnika palacza: w sobotę, dzięki wygodnej klapie z wierzchu i wyczystce z boku kotła w 15 minut wyczyściłem mój kocioł. :wink:

 

Fajny ten Greń ale którędy się toto czyści? Z mojego krótkiego stażu wynika że jak ubrudzisz się raz na 2-3 tygodnie przy czyszczeniu to zaoszczędzisz sporo węgla. Wyczyszczony kocioł ma zauważalnie większą sprawność od niewyczyszcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka, dotarła informacja na priv....dziękuję za namiary.

 

Ludzie, zastanawiam się co to za kotły te z Pleszewa...allegro zawalone jest ich piecami....wie ktoś coś? No i nie wspomnę że cena atrakcyjna....5140 zeta za kociołek z podajnikiem i rusztem żeliwnym :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimm...dokładnie, cena powala....1500 zeta niższa niż np. za taki piecyk z Zębca wystawiony w Castoramie :roll: . Juz się zastanawiam na ogólnym i napisałam wątek na ten temat....bo wiecie....jesli nie widać różnicy to po co przepłacać..... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak z mojej działki. Po Rybniku grasuje jeden hydrauliko-kanalizator, który odmówił leczenia, a ma co leczyć...... Jeśli znaleźliście takiego z asymetryczną twarzą, to uciekajcie. Nie pociągnie w tym stanie długo.... :roll:

 

A tak z innej beczki. U mnie są za połową tynkowania. Ale nora się zrobiła...Byle mrozu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale nora się zrobiła...

Za grubo położyli i nie można się obrócić ? :wink:

Jeżeli chodzi o wilgoć to pamiętajmy, że cement wiąże kiedy ma dość wilgoci więc nie ma co norki wietrzyć na siłę. Jeżeli masz szczelne okna i Ci nie hula to dom tak szybko nie zamarza. Nieźle "grzeją" piwnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizes....pociemu ja taka niezdecydowana....albo inaczej....dociekliwa....nic nie robię "na pałę" tylko zanim coś zdecyduję to godzinami sidzę w necie i czytam, czytam, czytam... :o ...od tego czytania zamiast jaśniej to ciemniej mi się w główce robi i potem już całkiem nie umiem decyzji podjąć :roll: .

Ostatnimi tematami spędzającymi mi sen z powiek są kotły z Pleszewa, oraz jak załatwić coby do pilnowania nie kupić huskiego na którgo uparł sie mój ślubny tylko Berneńskiego Psa Pasterskiego w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizes....pociemu ja taka niezdecydowana....albo inaczej....dociekliwa....nic nie robię "na pałę" tylko zanim coś zdecyduję to godzinami sidzę w necie i czytam, czytam, czytam... :o ...od tego czytania zamiast jaśniej to ciemniej mi się w główce robi i potem już całkiem nie umiem decyzji podjąć :roll: .

Ostatnimi tematami spędzającymi mi sen z powiek są kotły z Pleszewa, oraz jak załatwić coby do pilnowania nie kupić huskiego na którgo uparł sie mój ślubny tylko Berneńskiego Psa Pasterskiego w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia :lol: .

 

daggulka przeca wszystkie baby takie są :)

chodzą, oglądają, sprawdzają i znowu oglądają a jak juz sie zdecydują to ktoś im to sprzed nosa sprzątnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...