Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

.....jak załatwić coby do pilnowania nie kupić huskiego na którgo uparł sie mój ślubny tylko Berneńskiego Psa Pasterskiego w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia :lol: .

 

Kup sobie Akita Inu - pilnuje jak cholera......

A tak nawiasem mówiąc - planujecie Huskiego- to musicie mu sprawić psi zaprzęg. On do pilnowania nie jest najlepszy. Lubi pracować :p

Polecam jako stróża Hovawarta ( oj chciałabym, oj chciała.....). Gdy zaczeliśmy się budować na 100 % go kupowaliśmy, im bliżej zakończenia i... mniej kasy- tym piesek za 2500 jest w oddali :roll: :cry:

Teraz często myslimy o schronisku. Adoptowaliśmy dla potrzeb teścia ( samotnego) psa z naszego forum. Znajdź wątek o Baronie- Hebanie założony przez Marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sebo , trza było godać zes był

na dziewczynki by-my-se pojechali 8)

 

te, kotły Ferrum to jest firma Janusza ?

 

Chmm - byłech w sprawie koscielnej - chrześniaka kolejnego mom :)

Nastympnuym razym byda dzwonił9bierymy prondowego- on ponoc placi) i na dziewczynki:)

Akwarystka :) - A co do śląskih dziołch - to one som taki wymyślaste - rzodno mie nie chciała :) :wink:

 

No Janusza te kotły.. :)

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, Sebuś...marudzisz....nie wymyślate ino świadome tego co chcą :lol: .

 

Co do psa- małż przekonany...wydrukowałam mu wczoraj z netu warunki jakie trza zapewnić psu husky....no bo szczerze mówiąc to se nie wyobrażam coby po przyjściu z roboty czym prędzej wsiadał na rower i przemierzał z psem kilka kilosków dziennie :lol: . Bedziemy miec berneńczyka....śliczny jest :D ....u jaki mądry....ino czytać i pisac nie umie...a tak to wszystko....full serwis :D :D :D .

 

Mam komplit.....pozwolenie bedzie uprawomocnione we wtorek, prąd już mam , wodę bede załatwiać po niedzieli.... jeszcze tylko kredycik i zaczynamy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sssssstem czeźwyyyyyyyaak świnkaaa :wink:

Od piątku 0:30 do poniedziałku 17:30 byłech w Radlinie - nic nie dupło - znaczy się u Piejara szysko dzialo :)

Sebo8877

Dupnyć nie dupło ale mom malutko dziurka na jednym zgrzewie (wejście obejścia w trójnik) - nie kapie ale za fest sie poci - do poprawki. Tak poza tym wszystko gro i buczy. Zagrzali my pierwszy bojek wody ino ni ma co z nią zrobić bo kanalizy pozas chałpom brak :wink: .

Wod-kan odfajkowany.

Na te "płatne" dziewczynki to nie chadzam :wink: ale jakiś wyskok na piwko - czamu ni? Możno trefiom sie jakieś fajne (niewymagające ;-)) frele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sssssstem czeźwyyyyyyyaak świnkaaa :wink:

Od piątku 0:30 do poniedziałku 17:30 byłech w Radlinie - nic nie dupło - znaczy się u Piejara szysko dzialo :)

Sebo8877

Dupnyć nie dupło ale mom malutko dziurka na jednym zgrzewie (wejście obejścia w trójnik) - nie kapie ale za fest sie poci - do poprawki. Tak poza tym wszystko gro i buczy. Zagrzali my pierwszy bojek wody ino ni ma co z nią zrobić bo kanalizy pozas chałpom brak :wink: .

Wod-kan odfajkowany.

Na te "płatne" dziewczynki to nie chadzam :wink: ale jakiś wyskok na piwko - czamu ni? Możno trefiom sie jakieś fajne (niewymagające ;-)) frele.

 

Jak byda nastympnym razym to idymy do Turka na piwo :) :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo na Turka ani nie obracom gowy. Proponuja ""Cztery strony świata".
A jo tak w formie żartu ech tociepnył - ale by my dostali po ryju:0

Jo proponuja Marco - na Wrzosowej - mom tam bliżyj :)

sebo8877

Na bank. W Turku pewnikiem siedzom ci co ich moj łojciec gnymbiył na fizie i chymii a możno nawet ich dziecka.

Marco to je marka mi nieznano ale jak co to dej cynk.

Selimm idziesz tyż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba! ..idymy

ino, nazwy tych knajp to jakies gejowskie som 8)

 

Kłerwa Sellim ty sie nie znosz - wiysz jki tam obługujom leseczki :)

 

Gejowsko to brzmi błynkitno ostryga - znano chyba wszyskim policjantom :)

Cos to wreszcie kupiył za piec???

 

Sebo8877

 

P>S> U mie ciulo śniegiym - a jako u Was ??? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kupie zeliwnioka

 

http://kotly.com/product_info.php?cPath=7&products_id=739

 

chciałem kupić Ling-a ,ale jest za szeroki w barach

 

Panie no i chwała Ci za to - wybór wg mnie rewelacja- od samego początku ech Ci godoł ze żeliwniok !! a Fakora to tradycja :)

 

Ciesza sie że na żeliwko padło :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...