Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam geotechnika - pan Marcin Grabiec.

Atrakcyjna cena, doswiadczenie na duzych budowach, elastyczny i sympatyczny. Robil u mnie 3 wywierty recznie na 3 m.

 

"GEOSERVICE"

ul. Grzymalitów 9/12

03-141 Warszawa

tel./fax (22) 466 44 63

kom. 0-609 625 131

http://www.geoservice.waw.pl

mailto:[email protected]

 

Pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mogę prosić o namiary kominkarza i ekipy od mebli kuchennych?

Pozdrawiam,

Mige126

 

 

Witam

 

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

 

Np.

Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

 

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

 

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

 

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

 

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

 

Zdjęcia na:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=76769

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poproszę o namiary na dobrego architekta z W-wy lub okolic. (projekt indywidualn)

 

Witam,

Mam do polecenia architekta Jacka Kaweckiego, który wykonał nam indywidualny projekt domu, a teraz doradza nam w środku (w ramach nadzoru inwestorskiego, do którego go wzięliśmy). NIE JEST TANI, ale ma oryginalne pomysły i myśli! Specjalizuje się w domach nowoczesnych, geometrycznych (płaski dach, duże przeszklenia, niekonwencjonalne rozwiązania np licowanie okien ze ścianą, chowanie profili okiennych w podłodze, aby powstala jedna wielka tafla szkła). Umie słuchać i racjonalnie przekonać do swoich rozwiązań.

 

Mogę też polecić z czystym sumieniem elektryka specjalizującego się w systemach inteligentnych EIB. U nas właśnie skończył, zaczynał z samego rana i kończył wieczorem. Robił dokładnie, ale szybko. Ma sporo zleceń. I ważne - niestety projekt okablowania domu inteligentnego zrobiliśmy w innej firmie, a on sam z siebie przy kładzeniu kabli doradził nam jak obnizyć koszty i nie przepłacać.

 

Pozdrawiam,

Mige126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam geotechnika - pan Marcin Grabiec.

Atrakcyjna cena, doswiadczenie na duzych budowach, elastyczny i sympatyczny. Robil u mnie 3 wywierty recznie na 3 m.

 

"GEOSERVICE"

ul. Grzymalitów 9/12

03-141 Warszawa

tel./fax (22) 466 44 63

kom. 0-609 625 131

http://www.geoservice.waw.pl

mailto:[email protected]

 

Pozdrawiam

Zonzi

 

Witam,

Dzięki za namiar, rzeczywiście atrakcyjna cena - 600 zł, podczas gdy inni szacowali usługę na 1500.

Pozdrawiam

e-mandzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pana Mariusza 507283536

Panowie robia we dwóch glazure terakote i gipsy.

Poleciła mi moja znajoma u mnie robili łazienke. Bardzo sprawnie i dokładnie.

Jedyne co mi przeszkadzało to ze zawsze chcieli długo robic zaczynali o 8 konczyli 22.

Ale polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA NIC NIE POWIERZAJCIE IM WYKONAWSTWA !!!!!!!!

Proszę o kontakt osoby,którym DOMBUD 3 realizował inwestycje.Moją sknocili od początku do końca i twierdzą, że był to przypadek w co nie wierzę biorąc pod uwagę skalę "przypadku".Od chwili rozpoczęcia prac spotykałem się z kłamstwami,brakiem nadzoru,niekompetencją,niechlujstwem,bałaganiarstwem,błędami i wadami wykonawczymi,niezgodnościami z projektem.Czy tylko ja miałem pecha?Czy może bracia Skulimowscy podobne działania przyjeli jako standard?Dom przed ukończeniem już wymaga remontu.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM.Oczywiście powyższą opinię na temat "pożal się Boże firmy" w każdej chwili mogę udokumentować.Ludzie szanujcie swoje pieniądze.Skulimowscy nie zrobią tego napewno.Nie dajcie im na to szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...