Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy mozecie sie podzielic informacja, ile wydaliscie na sama robocizne na prace wykonczeniowe w przeliczeniu np na metr kwadratowy? Albo ile trzeba wydac na m2 ulozenia gresu, ile za ulozenie paneli, malowanie a ile za zrobienie lazienki (montaz sanitariatow + plytki). (...)

Moze załozysz oddzielny wątek na ten temat i wkleisz tu linka?

W tym wątku raczej szukamy namiarów :lol:

Czołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ktoś tu już pytał o wykonawcę schodów, to podaje namiar

Pan Dariusz Lasek – 608-404-823

Z tego co wiem Pan Darek robi także drzwi.

Wczoraj u nas skończyli montowanie schodów. U nas są schody betonowe, obłożone drewnem. Drewno dąb, schody jednobiegowe, szerokość 1m, 18 schodów.., do tego barierka aby dziecko nie wchodziło na schody i barierka do kuchni.., wszystko razem met. i robocizna 6650.zl.

Wykonawca terminowy i dokładny. Rok temu robił schody u kolegi i jak dotąd nic się z schodami nie dzieje, wiec mamy nadzieje, ze u nas tez tak będzie.

Jeśli ktoś będzie się kontaktował proszę mówić, ze z Forum Muratora.

 

Dzięki temu kontaktowi mam wykonane ładne dębowe schody w Lipkowie. Pan Darek Lasek zrobił u mnie schody dwubiegowe, 18 schodów z poręczami za co jeszcze raz dziękuję. Wykonawca rzetelny, terminowy i nie drogi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moge polecic:

 

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

 

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

 

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

 

Ze szczegolami zapraszam na priva.

 

Pozdr!

OSTRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do poddasza mogę polecić Pana Młynarskiego z ekipa, szybka i solidna ekipa, słuzą radą, u znajomego robili poddasze, u mnie wykonali łazienkę i remont dwóch pokoi.

W dodatku ceny bardzo konkurencyjne.

Tu podaję numer, mam nadzieję, że nikt się nie zawiedzie ;) 511039089.

 

Pozdrawiam

 

Niestety Pan Michał Młynarski nie jest godzien polecenia, bo nie przychodzi do pracy :) Umówiliśmy się, że będzie robił od środy 29 sierpnia. Przekazałem mu klucze i do dziś nie odbiera telefonów. Wymieniłem zamek w domku, na szczęście nic nie zginęło, nie dałem też zaliczki.

 

Forumowicze: UWAŻAJCIE NA TEGO PANA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do forumowiczow urzadzajacych domy/mieszkania:

 

Czy mozecie sie podzielic informacja, ile wydaliscie na sama robocizne na prace wykonczeniowe w przeliczeniu np na metr kwadratowy? Albo ile trzeba wydac na m2 ulozenia gresu, ile za ulozenie paneli, malowanie a ile za zrobienie lazienki (montaz sanitariatow + plytki).

Licze wlasnie dostapne srodki i wiem, jakie sprzety chcialabym miec w domu natomiast kompletnie nie mam pojecia o kosztach robocizny.

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

 

http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem dom w stanie surowym przykryty papą z niepełnym wykonaniem :( , do dokończenia i szukam łebskiej i niedrogiej ekipy, która pilnie skończy mi ten stan surowy i poprawi więźbę dachową, żeby pociągnąć dalsze prace.

Info najlepiej na priva

 

Z góry dzięki

 

JESO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...