Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

mamy do wykończenia segment w okolicach Warszawy. Szukamy ekip (lub ekipy) do wykonania poniższych prac. Może któś z Was zna kogoś solidnego godnego polecenia, będziemy wdzięczni za kontakt.

 

-glazura i terakota

-parkiet egzotyczny

-ściany g/k, podwieszane sufity

-hydraulika, grzejniki kanałowe + ogrzewanie podłogowe

-przestawienie kilku ścian

-ocieplenie i adaptacja poddasza

-zbudowanie tarasu

-zbudowanie schodów z betonu

-centralny odkurzacz

-kominek

-klimatyzacja + rekuperator

-malowanie

-elektryka

 

W zamian mamy świetnego fachowca od mebli kuchennych (będziemy zamawiać u niego już drugą kuchnię). J

 

Pozdrawiam

Ola

 

znam dobrą firme która kładzie instalacje elektryczne, robili oni całą eketryke w domu mojej siostry i u mnie tez bedą, dużo osób jest zadowolonych z ich usług i poleca ich tzw pocztą pantoflową , wadą są terminy ale jak ktoś dobry to zapracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam z czystym sumieniem firme Arkada http://www.arkada.net.pl

 

U mnie wlasciwie juz koncza stan deweloperski, minelo zaledwie 7 miesiecy a chalupa duuuza i trudna architektonicznie.

 

Pozdrawiam,

 

Klememi gdzie budujesz w izabelinie to przyjde zobaczyc, ja zaczynam na sadowej ca. za 2 miesiace.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moge polecic:

 

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

 

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

 

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

 

Ze szczegolami zapraszam na priva.

 

Pozdr!

OSTRY

 

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

 

Ja też poproszę namiary na [email protected] jeśli to nie będzie problemem

wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moge polecic:

 

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

 

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

 

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

 

Ze szczegolami zapraszam na priva.

 

Pozdr!

OSTRY

 

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

 

 

 

 

Prosze tez o namiary na te ekipe na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKIPA DO STANU SUROWEGO - zajrzyjcie do dziennika :):)

Mariusz Andruszkiewicz 509-214-769

 

NIe wiem czy nie chwalę dnia przed zachodem słońca (najwyżej będę sobie pluła w brodę :)), ale moja ekipa jest czaderska.

Zasuwają jak dzicy.

Zaczęli od rozbiórki budynku ( 4 luty) a w piątek wylewanie stropu nad parterem. Dom 263 mw + 36 mkw garaż. Powierzchnia zabudowy - 211 mkw.

NIe wiem jak Wy , ale ja jestem zadowolona :)

Szef ekipy używa mózgu, a że od dziecka pracuje przy budowach ( zaczynał ze swoim tatą) to widzi to czego brakuje w projekcie. Zmiany ? Mówisz raz i wie.

Pan, który zarządza całym zamieszaniem jest niezwykle zorganizowany. I uważam, że robi to na piątkę. Ekipa nie stoi nawet 15 minut ( pomimo wielu przeciwności losu :) jak to zwykle na budowie : a to pompa siadła, a to koparka nie dojechała...)

 

Możecie się na mnie powoływać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYNKARZE!!!

 

dobrych i sprawdzonych pilnie poszukuję!

do tynków tradycyjnych

do otynkowania jakieś 1200 mk

 

na kwiecień

 

może ktoś z Was może polecić ekipę?

 

z góry bardzo dziękuję i sorry że w temacie poleceń nie polecam lecz proszę o polecenie, no ale mam nóż na gardle

 

no_kya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moge polecic:

 

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

 

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

 

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

 

Ze szczegolami zapraszam na priva.

 

Pozdr!

OSTRY

 

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

 

Ja też poproszę namiary na [email protected] jeśli to nie będzie problemem

wielkie dzięki

 

Ja też bym poprosiła o namiary jeśli to nie będzie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już trochę z forum, głównie szukając informacji. Skorzystałem z kilku polecanych wykonawców, więc mogę się odwdzięczyć.

 

Polecam (słusznie polecanego już kilkukrotnie tutaj - sprawdźcie sami) Pana Darka Laska.

 

SCHODY

 

Dzięki Panu Darkowi, szybko i bezboleśnie mam 2 pary ładnych, samonośnych dębowych schodów.

Schody bez zarzutu, ale nawet ważniejsze jest w tych czasach, że Pan Darek jest słowny, uczciwy i IMHO bardzo rozsądny cenowo.

 

Darek Lasek 608-404-823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - STOLARZY ( projekt i wykonanie mebli nie tylko kuchennych :) ).

 

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr 507-953-818

 

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.

Naprawdę polecam !

 

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś polecić fachowca od instalacji odkurzacza centralnego? W zasadzie na już. Okolice Grodziska mazowieckiego.

 

Nie wiem czy obrabia Grodzisk ale polecam. Robił mi wycenę i wchodzi przed wylewką. Pracę zakończył już u sasiada. Pełna kultura i atrakcyjny cenowo.

 

600 820 287 - niestety nie pamietam imienia i nazwiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...