Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

poszukuje sprawdzonego stolarza, ktory wykona kuchnie oraz drzwi wewnetrzne w rozsadnej cenie :)

w zamian moge podac z czystym sumieniem namiary na "zlota raczke" od elektryki i odkurzacza centralnego

 

czy mogę prosić o namiar na kogoś od odkurzacza ?

dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekarz Pan Robert Koprowski

szczerze polecam usługi tego Pana

robi piękne dachy

 

Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrej opinii "izat" na temat tego Pana. Co prawda dach zrobił szybko i bez problemów ale po jakimś czasie wyszło na jaw kilka niedoróbek i drobnych usterek - typu rynny z niewłaściwym spadkiem, zamocowane zbyt blisko sciany ( brakuje miejsca na styropian ocieplający scianę ) itp. Pan Robert co prawda odbiera telefon i obiecuje, że usterki usunie ale te obietnicę słyszę już od trzech miesięcy - a dzwoniłem do niego średnio raz w tygodniu - za każdym razem słyszałem, że będzie pojutrze. Zmarnowałem kilka dni urlopu umawiając się z tym Panem na usunięcie nieprawidłowośći.

W przypadku korzystania z usług tego Pana proponuję odczekać jakiś czas z zapłatą "ostatniej raty" za wykonaną usługę, aż do uzyskania całkowitej pewności że wszystko jest OK - ewentualne naprawy gwarancyjne są niemożliwe do wyegzekwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekarz Pan Robert Koprowski

szczerze polecam usługi tego Pana

robi piękne dachy

 

Niestety nie mogę przyłączyć się do dobrej opinii "izat" na temat tego Pana. Co prawda dach zrobił szybko i bez problemów ale po jakimś czasie wyszło na jaw kilka niedoróbek i drobnych usterek - typu rynny z niewłaściwym spadkiem, zamocowane zbyt blisko sciany ( brakuje miejsca na styropian ocieplający scianę ) itp. Pan Robert co prawda odbiera telefon i obiecuje, że usterki usunie ale te obietnicę słyszę już od trzech miesięcy - a dzwoniłem do niego średnio raz w tygodniu - za każdym razem słyszałem, że będzie pojutrze. Zmarnowałem kilka dni urlopu umawiając się z tym Panem na usunięcie nieprawidłowośći.

W przypadku korzystania z usług tego Pana proponuję odczekać jakiś czas z zapłatą "ostatniej raty" za wykonaną usługę, aż do uzyskania całkowitej pewności że wszystko jest OK - ewentualne naprawy gwarancyjne są niemożliwe do wyegzekwowania.

a ja nadal polecam Pana Koprowskiego :)

aktualnie wykonuje mi usługi dekarskie na drugim obiekcie i jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy, czego nie można powiedzieć o innych wykonawcach

pracowały u mnie 3 ekipy dekarzy i nikt nie dorównuje Panu Koprowskiemu

jak dla mnie jest super fachowcem

więc jak najbardziej polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, jesteśmy kolejną parą jaka postanowiła opuscić Warszawę i przenieść się do włansego domu w okolicach Piaseczna. Tyle plany. A realizacja - działkę juz mamy, ale nic więcej. Dlatego tak liczymy na pomoc bardziej doświadczonych "budowniczych". Jesteśmy na etapie załatwiania formalnosci związanych z uzyskaniem pozowlenia na budowę, to chyba najwyższa pora aby rozejrzeć się za ekpią. Rozpoczęcie budowy planujemy jak najszybciej - realnie biorąc chyba sierpień/wrzesień. Jeśli możecie poratować nas kontaktami do sprawdzonych ekip będziemy wdzięczni, potrzebujemy takze architekta który szybko i spawnie zaadoptuje nasz projekt i kierownika budowy.

 

hej nefer,

przerzucilem Twój dzienniczek, oceny masz niezłe, ale numeru ekipy nie znalazłem, porsze podrzuc, bo casting idzie jak krew z nosa

 

aga i radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żoną również mamy na razie działkę. W okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Przed nami cała "papierologia".

 

W związku z tym poszukuję:

- biura architektonicznego któremu podzlecę uzyskanie pozwolenia na budowę(widzałem coś takiego: http://www.pozwolenienabudowe.com.pl/ -miał ktoś może doświadczenia?)

- dobrej, sprawdzonej ekipy - najlepiej takiej która zrobi wszystko od początku do końca łącznie z zakupem materiałów

 

Będę wdzięczny za info na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze a teraz ja mam pytanie..

 

Kiedys ktos na tym wątku poecał firme dachkowalscy z radości czy tam jóżefowa....

 

Czy ktoś moze z ich usług ostatnio skorzystał?? nie mogę znaleść na muratorze opinii o nich a nie ukrywam że dali ciekawą wycene na dachówke oraz na robociznę...

 

pozdrawiam i czekam na jakies opinie

Madzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byc moze ktos z tu obecnych ma juz przetarte szlaki co do fachowcow zajmujacych sie kominkiem i rozporiwadzeniami. Ja mam wyjatkowego pecha. Pierwsza ekipa zrobila rozprowadzenie i zwiala. Druga rozebrala stara obudowe kominka i zrobila nowa do polowy i zwiala )) Obawiam sie juz przypadkowych fachowcow, aczkolwiek ci drudzy byli z polecenia- wiec jak widac to chyba jednak o niczym nie swiadczy.

Mozecie mi kogos polecic? Dom stoi pod Pruszkowem. Na chwile obecna trzeba dokonczyc obudowe z łupka i nieco zmodernizowac bebechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...