Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja polecam moją ekipę górali. Chłopaki są super, solidni, grzeczni, pracowici ( na kawe muszę ich siłą sciągac z budowy ) znają się na tym co robią i są bardzo uczciwi. Takiej ekipy ze świecą szukać, naprawdę :) Dziękuje pewnym ludziom z Legionowa, że mi ich polecili i ja również bedę ich polecać :)

 

witam Bellucci

czy mogła bym prosić o jakieś namiary na tych górali, bo ja też jestem umówiona z jedną ekipą górali którzy akurat budują gdzieś w okolicach Warszawy i jestem ciekawa czy to ta sama ekipa

będe bardzo wdzieczna

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce mnie zareklamować to musze sam

A teraz poważnie mam do polecenia człowieka orkiestrę generalnie pełni On funkcje kierownika budowy fachowego doradcy i pomocnika ale niestety nie ma uprawnień Człowiek ten potrafi przynieść nieocenioną pomoc dla ludzi budujących się i nie mających wolnego czasu lub nieznajomości tematu

Zalety

Dopilnuje wszystkich ekip.

Pomoże przy wyborze ekipy i czasami nawet więcej wytarguje niż inwestor

Pomoże przy wyborze materiału (rodzaj, miejsce zakupu i cena)

Sam poprawi sporo rzeczy na budowie

Jest tego znacznie więcej obszar działania Warszawa wschodnia Marki-Stara Miłosna i okolice Ten Pan sam zarabia na swoją pracę Wiadomość na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam ostrzec przed panem Chrustowskim trudniącym się instalacjami gazowymi. Niesłowny, brak z nim kontaktu, nie dotrzymuje terminów. Nie polecam!!

popieram, wiem, że tu polecamy, ale ten pan był juz wcześniej polecany w tym wątku, więc dodam tylko krótką opinię - bardzo trudny kontakt, niesłowny, nie oddzwania kiedy sie umawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

 

Np.

Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

 

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

 

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

 

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

 

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

 

poprosze o namiary na panów od kominka

 

dziękuję

 

A

 

 

Poszły na priva...

 

Pozdrawiam.

 

 

Witam, ja również poproszę namiary do fachowców od kominka i mebli.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam ostrzec przed panem Chrustowskim trudniącym się instalacjami gazowymi. Niesłowny, brak z nim kontaktu, nie dotrzymuje terminów. Nie polecam!!

popieram, wiem, że tu polecamy, ale ten pan był juz wcześniej polecany w tym wątku, więc dodam tylko krótką opinię - bardzo trudny kontakt, niesłowny, nie oddzwania kiedy sie umawia

 

Nie przesadzajcie jest słowny i przyjezdza na czas :wink: :wink: jak umawia się po pieniądze :evil: :evil: :evil: :o :o :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

 

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

 

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.

Naprawdę polecam !

 

Poproszę o zdjęcia z realizacji.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...