Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

często korzystałem z tej rubryki na forum.

Jestem obecnie na etapie wykończeniówki.

Z dotychczasowych wykonawców mogę z czystym sumieniem polecić ekipę górali do krycia dachu ceramiką. Robotę wykonali solidnie i ładnie (nawet moja żona nie miała zastrzeżeń). Dach dość skomplikowany (bungalow z pracowni p. Szewczyka).

Dlatego polecam - p.Andrzej 888 808 818

 

 

Rowniez polecam Pana Andrzeja Dudka 888 808 818. Chłopaki kończa u mnie dach, sa bardzo solidni, a do tego niedrodzy i sympatyczni. To pierwsza ekipa z ktorej jestem naprawde zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeżeli ktos potrzebuje wykonawców do tzw. kompleksowej wykończeniówki, w mnie ocieplali dach i zabudowywali gk, szpachlowali ściany, robili sufity podwieszane, glazurę i terakotę w całym domu, efekty można zobaczyć w moim linku, dodam jeszcze, ża ja wymyślałam trochę w łazienkach i zabudowach gk i ponowie doskonale sie sprawdzili u mnie pewnie będa robic jeszcze tydzień lub góra 2 i koniec aż do malowania, a na wiosnę reszta

 

 

Bardzo poproszę o namiar - zwłaszcza ocieplanie dachu, tynki zewnętrzne.

 

Pozdrawiam,

annag112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej ekipy do wykonania stropu drewnianego i zabudowy poddasza w Łomiankach.

 

Może ktoś mnie poratuje? Sprawa pilna.

 

PS Przeszukałem forum i o ile z wykończeniem poddasza nie ma problemu aby kogoś znaleźć, to nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem ekipy do stropu. Oczywiście wolałbym aby całość byął zrobiona przez jedną ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej ekipy do wykonania stropu drewnianego i zabudowy poddasza w Łomiankach.

 

Może ktoś mnie poratuje? Sprawa pilna.

 

PS Przeszukałem forum i o ile z wykończeniem poddasza nie ma problemu aby kogoś znaleźć, to nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem ekipy do stropu. Oczywiście wolałbym aby całość byął zrobiona przez jedną ekipę.

 

U mnie strop drewniany robiła ekipa, która stawiała dach czyli cieśle

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o kontakt do kogoś kto zrobi podbitkę drewnianą i taras sam wole się za to nie brać :lol:

 

w zamian mogę polecić firmę od kostki brukowej którą prowadzi miła pani :wink: pewnie dlatego najmilej wspominam tą ekipę :lol:

robili już dla mnie drugą robotę parę lat temu w domu moich rodziców z kostki granitowej, a teraz dla mnie z betonowej wszystko bardzo dokładnie i starannie

 

Barbara Sawczuk

tel. 502-166-637

http://www.ukladaniekostki.waw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę polecić bardzo solidną ekipę dekarską pana Tomasza Kowalskiego z okolic Warszawy. Wykonanie solidne, osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Dla zainteresowanych podaję kontakt: 605 88 17 00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród wielu moich klientów trafił się jeden wyrózniający sie wykonawca do tego góral - Zbigniew Hołda, działa na terenie Warszawy i okolic, zajmuje się stanami surowymi,maszynowe tynki gipsowe i cementowe, posadzki mixokretem, elewacje, wykończenia w szczególności poddasza. Cenowo jest "średni", zresztą sami zapytajcie

Zbigniew Hołda 601-815-765 maila nie używa (tradycjonalista :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA AKURAT SIE NIE ZGODZE PONIEWAZ JA OSOBISCIE ROBIE TYNKI TRADYCYJNE POSADZKI I DOCIEPLENIA LECZ MOGE ROBIC CALE WYKONCZENIA A DLATEGO ZE TYNKI ROBIE PO ELEKTRYKACH WIEM KOGO POLECIC POSADZKI PO HYDRAULIKACH I TEZ WIEM KOGO POLECIC I TAK DALEJ I DALEJ I W SUMIE ZBIERA SIE KILKA TAKICH FIRM W JEDNA CALOSC USTALAJA JAK I KTO PO KIM WCHODZI JEST JEDEN ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKO KLIJENT NIE DENERWUJE SIE ZE ZE KTOS JEST UMOWIONY I NIE MOZE WEJSC NA BUDOWE BO POPSZEDNIK SIE NIE WYRABIA I RACZEJ CENY SA INNE W MOIM PRZYPADKU SPRAWDZA SIE W 100 % I PRZEDE WSZYSTKIM UMOWA I GWARANCJA ORAZ MOZLIWOSC OBEJZENIA ROBOTY U INNYCH KLIJENTOW TO JEST MOJE ZDANIE LECZ JESLI KTOS NIEMA SPRAWDZONYCH FACHOWCOW LEPIEJ ODPUSCIC I NIEROBIC KLIJENTOW W KONIA BO TO SIE MSCI I TO BARDZO POZDRAWIAM TO NIE REKLAMA TYLKO WYRAZENIE SWOJEGO ZDANIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.

Ma ktoś namiary na takich ludzi?

Z góry dziękuję

 

Polecam p.Jarka - 602-334-682 , robił u mnie i u innych forumowiczów.

 

Również polecam tego Pana. Profesjonalnie, czysto, terminowo. Bardzo dobry fachowiec, doradzi, nie sciemnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie kończymy elewację i poddasze (ocieplenie i zabudowa k-g) i z czystym sumieniem mogę polecić ekipę Pana Leszka Garbala tel. 606 394 789. Są naprawdę solidni i przy tym niedrodzy. Jeśli, ktoś chcę zobaczyć efekt ich pracy zapraszam gm. Stare Babice.

Dodatkowo chciałbym też polecić moich instalatorów elektryka, wod-kan plus co - jedna ekipa Pana Andrzej Pacocha tel. 606 508 162. I tutaj również same plusy.

I na koniec Pan Piotr od kominków - 509 841 680.

 

Życzę wszystkim tylko takich ekip.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy inwestorzy obecni i przyszli poniżej kilka namiarów na ludzi i firmy z którymi współpraca podczas budowy była bezproblemowa i przynosiła wiele satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowo kilka kontaktów w moim dzienniku.

 

Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)

Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia, biały montaż i wiele innych.

GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA (uratowali mi życie po poprzedniej ekipie)

 

1. PAN JAREK PLUS EKIPA509 237 944

 

2.PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854

STAN SUROWY z Więźbą plus ELEWACJA (styropian plus tynk)

Pan Jan – wielokrotnie polecany na forum

504 009 293

 

DACHÓWKA plus super wykonawca

Michał Dąbrowicz

doradca techniczny firmy Dachlux

0 500 116 292

0 608 475 793

Oferta p. Michała była najlepsza

 

Polecam super ekipę od podbitki.

U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.

Polecam

Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej

Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

 

POLECAM FIRME OD PORECZY I BARIEREK SCHODOWYCH

Rozsądne ceny i terminy, szybki i dokładny montaż

Kontakt 774 81 81

 

Z czystym sumieniem mogę polecić:

 

GEODEZJA

- Pan Marcin 607 156 380

- Pan Jakub 601 812 084

Obaj panowie są z firmy MK GEO

- polecam od początku do końca inwestycji

- terminowi i słowni i bardzo dobra cena

- zawsze przygotowani np. szkic wytyczenia co ułatwia i przyspiesza pracę

- Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD NASIŁOWSKI (przyłącza gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe i inne )

 

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...