Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Okolice Grodziska Mazowieckiego i ogólnie Warszawy:

SSO, więźba, ocieplenia poddaszy, k-g: szczerze polecam p. Czarka 608 846 814

 

Bardzo wysoka jakość prac, wszystko równe, trzyma piony i poziomy, doradza w wątpliwych sytuacjach (np. gdy są błędy w projekcie, albo coś można zrobić lepiej), bardzo dobre tempo. Generalnie wystarczy zapewnić materiały i o nic się nie trzeba martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista ekip tzw. I liga - okolice Piaseczna k/Warszawy:

 

1. Firma SSO - ekipa sprawdzona w budowaniu nowoczesnych domów min. dach płaski - (nie pierwsza ich tego typu budowa), posiadają własne narzędzia, rusztowania i doświadczoną ekipę (ludzie nie z łapanki) - P. Dariusza tel. +48 609 569 383.

2. Firmę Tora Wentylacja z Częstochowy - super profesjonalne podejście dot. projektu jak i wykonania, samowystarczalni - oby Wszystkie ekipy tak pracowały http://www.tora-wentylacja.pl/ (UWAGA aktualizacja z 09.02.2014) Przy drugim etapie montażu GGWC ekipie zdarzyła się wpadka, duże zastrzeżenia co do jakości montażu instalacji hydraulicznej wymiennika glikolowego (szczegóły w moim dzienniku budowy).

3. Firma Alltop i właścicel Pan Paweł tel +48 502 297 796 - firma która robi duże przeszklenia aluminiowe min. HSy na profilach reynaers lub aluprof w konkurencyjnej cenie (co najważniejsze dbają o Klienta i w przypadku ewentualnych małych niedociągnięć poprawiają "od ręki) http://www.alltop.com.pl/

To tyle na dzień dzisiejszy...choć czekam na dodanie do w/w listy ekipy tynkarzy, prace na ukończeniu :)

Edytowane przez zygii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora i na mnie:

geodeta Otwock i okolice p. Dorota Mandziak 600 073 866

piach, ziemia, koparka (Wiązowna i okolice) p. Tomasz Szyperski 601 812 215

PIASKOWIEC firma Rat-Sort Zbigniew Ratyński 600 919 161 i 668 900 900 (właściciel dużej firmy z piaskowcem spod Radomia, osobiście bardzo zaangażowany nawet w małe zamówienia, sam dzwonił i pytał, czy położony kamień mi się podobał, przy drugim zamówieniu specjalnie sortował mi towar kolorystycznie)

instalacja gazowa (chyba jedyna firma KOMPLETNIE BEZPROBLEMOWA) - DarGaz 22 615 79 24 (Warszawa ul. Patriotów 212)

wylewki p. Patryk Zwierz 503 907 488

wymienioną powyżej firmę od wentylacji pochwalę, jak uruchomią wentylację - no nie pochwalę niestety, zygii, lullaby - mam nadzieję, że nie zrobiliście tego przedwcześnie :-( od 3 tygodni nie mogę się doprosić o poprawkę powstałą z ich winy

dostawca płytek w dobrych cenach: (Bartycka) Marcin Pietrzycki 505 040 180

 

Na razie tyle :-)

Edytowane przez bami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM !!!!!!!!!!!

 

znanym forumowiczom MISIACZKÓW - są obecnie na kolejnej znanej mi budowie i są chyba jeszcze lepsi niż ostatnio :wiggle:

Jak potrzebujecie kogoś do GK śmiało ich bierzcie - 502469645

a jak chcecie mieć gk s......e to ich nie bierzcie - wybór zawsze należy do inwestora i ewentualne roszczenia przed lustrem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM !!!!!!!!!!!

 

znanym forumowiczom MISIACZKÓW - są obecnie na kolejnej znanej mi budowie i są chyba jeszcze lepsi niż ostatnio :wiggle:

Jak potrzebujecie kogoś do GK śmiało ich bierzcie - 502469645

a jak chcecie mieć gk s......e to ich nie bierzcie - wybór zawsze należy do inwestora i ewentualne roszczenia przed lustrem ;)

 

A skąd te Misiaczki? Dobrze robią? Ile biorą za robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firme ABCdomek.pl tel. 881 436 036. Buduja kompleksowo całe domy oraz zagospodarowują teren po budowie. Buduja naprawde solidnie, uczciwie, dbaja o wszystkie szczegóły. Bardzo rzeczowi, kompetentni. Dużo doradzają i angażują się w budowe. Czasem miałam wrażenie, że szef angazował się w budowę naszego domu jakby swój budował. Wybudowali już drugi dom w mojej rodzinie i współprace z ta firma oceniam najwyżej i najbardziej polecam.

 

Polecam Pana ZByszka z Wilczej Góry tel 502 954 987. Zakup piachu, kruszywa tylko u niego. Ważne, że nie oszukuje. Jak kupujesz 20 ton to masz gwarancje, że przywiezie 20 ton. Wyładowuje piach tam gdzie ja wskaże a nie tam gdzie jemu wygodniej jak w innych firmach wykręcając się że mogą nie wyjechać bo grunt podmokły albo, że mogą ogrodzenie uszkodzić. Świadczy usługi takze koparką-tez warte polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko dołączyć do POLECENIA zuz@nki pożegnałem MISIACZKÓW 28 listopada jestem bardzo zadowolony z pracy MISIACZKÓW a raczej z jej efektu po nich zostało mi tylko dobrze wykonane poddasze super zabudowy led i CZYSTO wszystko po sobie po sprzątali i tak powinno być. WIĘC polecam!!!!!!!!!!!! kontakt;;; Robert Hawrylak 502469646

 

Pozdrawiam

 

fantomdom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się ...tynki gipsowe (Knauf Diamant) zakończone :wave::wave:

Mogę Wszystkim polecić tynki wykonywane przez firmę ANATAK i Pana Tomasza.

Ekipa spełniła w 100% moje oczekiwania, a były one na pewno wyższe niż standardowe (piony, kąty itp) !!

Tynki idealnie wykonane terminowo, pracując nawet do późnych godzin nocnych !

Co ważne SUPER wszystko zabezpieczone (także okna na których mi bardzo zależało), posprzątane, zero problemów w komunikacji.

PROFESJONALIŚCI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się ...tynki gipsowe (Knauf Diamant) zakończone :wave::wave:

Mogę Wszystkim polecić tynki wykonywane przez firmę ANATAK i Pana Tomasza.

Ekipa spełniła w 100% moje oczekiwania, a były one na pewno wyższe niż standardowe (piony, kąty itp) !!

Tynki idealnie wykonane terminowo, pracując nawet do późnych godzin nocnych !

Co ważne SUPER wszystko zabezpieczone (także okna na których mi bardzo zależało), posprzątane, zero problemów w komunikacji.

PROFESJONALIŚCI !

 

dziękujemy za udaną współpracę i polecamy się na przyszłość :)

pozdr

ANATAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od conajmniej dwóch lat korzystam z namiarów zamieszczanych w białej liście. Dlatego też będąc już przy końcu moich zmagań wykończeniowych chciałabym polecić tych godnych polecenia:

 

- SELKI czyli Misiaczki. Wiem, że jestem monotematyczna w zachwytach nad tą ekipą ale niestety nie mam im nic do zarzucenia. Co więcej gdzies po około roku po zrobieniu mi karton gipsów, po zamieszkaniu...... okazało się, że jest właz na strych do poprawki (nie to że była czyjaś wina..... po prostu trzeba było poprawić). Musze tutaj powiedzieć, że panowie aby zrobić mi ten właz jeszcze raz przyjechali w umówionym terminie. na dodatek jechali specjalnie z Garwolina, gdzie własnie mieli zlecenie.... przyjechali tylko dla mnie..... obsadzili jeszcze raz właz, nie chcieli pieniedzy........przy okazji dostaliwili mi ścianke w kuchni i dokrecili gips karton na gebericie.

Przy okazji jeszcze raz dziekuje tej ekipie (jesli tutaj zagladają) namiary znane ale powtarzam 502469645

 

- układanie bruku. fachowo i w dobrej cenie. Poza "małym :-(" przesunieciem, które początkowo mnie mocno zirytowało.... efekt koncowy przywołał uśmiech na mojej twarzy. ekipa z Legionowa. dodatkowo robia różne rzeczy w ogrodach więc przy okazji i fachowo uporządkowali mi cały ogród

Pan Kamil

 

- drewniany taras.

Pan Grzegorz, firma VIPtarasy 694 522 849

jeden z leprzych i uchciwych fachowców jakiego mielismy na budowie. Polecam bez mrugniecia okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od conajmniej dwóch lat korzystam z namiarów zamieszczanych w białej liście. Dlatego też będąc już przy końcu moich zmagań wykończeniowych chciałabym polecić tych godnych polecenia:

 

- SELKI czyli Misiaczki. Wiem, że jestem monotematyczna w zachwytach nad tą ekipą ale niestety nie mam im nic do zarzucenia. Co więcej gdzies po około roku po zrobieniu mi karton gipsów, po zamieszkaniu...... okazało się, że jest właz na strych do poprawki (nie to że była czyjaś wina..... po prostu trzeba było poprawić). Musze tutaj powiedzieć, że panowie aby zrobić mi ten właz jeszcze raz przyjechali w umówionym terminie. na dodatek jechali specjalnie z Garwolina, gdzie własnie mieli zlecenie.... przyjechali tylko dla mnie..... obsadzili jeszcze raz właz, nie chcieli pieniedzy........przy okazji dostaliwili mi ścianke w kuchni i dokrecili gips karton na gebericie.

Przy okazji jeszcze raz dziekuje tej ekipie (jesli tutaj zagladają) namiary znane ale powtarzam 502469645

 

- układanie bruku. fachowo i w dobrej cenie. Poza "małym :-(" przesunieciem, które początkowo mnie mocno zirytowało.... efekt koncowy przywołał uśmiech na mojej twarzy. ekipa z Legionowa. dodatkowo robia różne rzeczy w ogrodach więc przy okazji i fachowo uporządkowali mi cały ogród

Pan Kamil

 

- drewniany taras.

Pan Grzegorz, firma VIPtarasy 694 522 849

jeden z leprzych i uchciwych fachowców jakiego mielismy na budowie. Polecam bez mrugniecia okiem

 

fąfalska, podaj proszę nr telefonu do p. Kamila z Legionowa :-)

 

CZY KTOŚ MÓGŁBY POLECIĆ DOBREGO STOLARZA I WYKONAWCĘ SCHODÓW Z DREWNA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie zakończyłem budowęSSO .Z przyjemnością polecam firmę MURBUD Kamila Kuryły 510748629.Chłopaki pracują szybko i dokładnie.Kamil wyłapał kilka błędów w projekcie dokładając sobie roboty przy okazji.Nie było mowy o zaliczkach,rozliczaliśmy się po zakończeniu każdego etapu.Po udręce z urzędami współpracę z nimi wspominał będę bardzo dobrze.

 

Co prawda u mnie Pan Kamil stawiał tylko działówki, ale polecam go a szczególnie jego ojca. Niesamowite tempo i organiacja pracy i uczciwe podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...