Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam firmę BCS, znaną jako Wykonawcy z Żelazowej Woli.

http://www.bcs.waw.pl/

 

Wykonali u mnie tynki gipsowe. Prace wykonane czysto i dokładnie. Na budowie porządek, czyszczone na koniec każdego dnia i na sam koniec budowy teren wokół domu.

Ekipa nie wymaga nadzoru. Praktycznie można oddać klucze na początku i nie zaglądać aż do zakończenia. Piszę praktycznie, bo Panowie sami proszą o "inspekcje" i ewentualne uwagi. Z czystym sumieniem polecam. U nas ok 580 m2 tynków gipsowych wykonywali w 9 dni roboczych. Zabezpieczone okna, rozdzielacze, skrzynki etc.

 

Kontakt do p. Artura 510 810 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś poszukuje ekipy do wełny i zabudowy poddasza polecam ekipę pana Jacka - forumowego yaco181 yacek-poddasza.pl. Panowie znają się na rzeczy, posiadają dobry sprzęt. Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń.

 

Polecam także dostawcę szamba betonowego. Szambo 10 m3, konkurencyjna cena, transport i montaż w ustalonym czasie. Ze zwględu na wysoki poziom wód gruntowych szambo stoi w sporej części w wodzie i póki co nic nie przecieka, więc także polecam. Firma gutbet? tel 516-376-210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to kosztowało 2500 zł z transportem i montażem w przygotowanym przeze mnie wcześniej wykopie. W tej cenie mam 2 półmetrowe kominki i wzmacnianą płytę, która wytrzyma metr ziemi na sobie. Szambo przyjechało zabezpieczone z zewnątrz jakimś mazidłem, natomiast płyta było goła (niepomalowana), więc przez zasypaniem dodatkowo ją pomalowałem dysperbitem. Szambo zasypywałem kilka dni później jak klej związał, żeby nie przesunęła się płyta, bo podobno jest to częsty problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję sprawdzonej ekipy brukarskiej do ułożenia podjazdu i chodnika w Raszynie.

Najlepiej kompleksowo i w rozsądnej cenie ;)

Jeśli macie ekipę godną uwagi to będę wdzięczny za info :)

 

Polecałam niedawno, ekipa Piotra Majewskiego, kom. 602 105 623. Podczas ostatnich wichur na opaskę wokół tarasu grzmotnęło mi drzewo - ZERO uszkodzeń kostki, taras też nie ucierpiał, więc solidność wykonania potwierdzona przez naturę:)

 

Przy okazji polecam fachowców z MK Studio - robili u mnie żaluzje i markizę, wyszło pięknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolejne dwie ekipy do polecenia:

- wylewkarze - Pan Piskorz z synami tel. 696458334, wszystko szybko sprawnie i konkretnie. Uczciwa i solidna ekipa.

- ślusarz - Miraculum Marcin Okoń tel. 514658198, robił u mnie barierki balkonowe z mojego projektu. Nic kosmicznego, ale barierki są dokładnie takie jak chciałam. Wykonanie bardzo dokładne i solidne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa i okolice:

 

Ponieważ część prac mam już wykonanych i zarówno wylewki jak i tynki mają już płytki, to wiem czy były równe i co mówili o nich inni wykonawcy :)

Postanowiłam ułatwić innym życie i polecić kilka sprawdzonych i godnych polecenia osób/firm:

 

Tynki:

Tynkarzy wybrałam gdy zobaczyłam tynki w nowym bloku u koleżanki :) zdobyłam ich namiary i zaprosiłam na tynkowanie domu. Cena wyjściowa była wyższa niż w ówczesnym czasie o około 2zł na 1m2 jednak gdy obejrzeli dom, sprawdzili kąty i piony ścian zeszli o 1,5zł na m2.

Przyjechała ekipa chyba z 8 osób i w tydzień zrobili mi cały dom, trochę się bałam czy ściany będą równe (bo jak dla mnie, to ekspresowe tempo) ale po sprawdzeniu tynków (w późniejszym czasie również przez glazurnika) okazało się, że tynki są równiutkie i to samo tyczy się kątów. Ekipa po sobie posprzątała, zutylizowała śmieci, worki itp. pozostawiając po sobie porządek.

Szef 601836890

Kier Ekipy 509988837

 

Wylewki:

Ekipa polecona przez wyżej wspomnianych tynkarzy, panowie dokładni, u mnie w domu tam gdzie docelowo będą deski, wylewki zrobili niższe o 5mm i nie kręcili nosami, że to trudne i pracochłonne zadanie tym bardziej, że dodatkowo w salonie ramkę mieli zrobić o 5mm wyższą od reszty (salon z kuchnią otwartą i spiżarnią w kształcie litery U więc nie było to łatwe). Glazurnik po sprawdzeniu, mówił, że rzadko widzi się tak proste wylewki a i do spadków się nie mógł przyczepić.

Niestety nie pamiętam i nie mam ich imion bo figurują u mnie w telefonie jako wylewki od Andrzeja :) a minęło już trochę czasu, ale brak imion nie powinien stanowić problemu.

510305700

510797953

 

Glazura

O tak dokładnego glazurnika jakiego miałam jest bardzo trudno. Detalista któremu nic nie umknie, widać że ma pojęcie o tym co robi, potrafi doradzić, nic nie upraszcza a nawet utrudnia sobie pracę by efekt był jeszcze lepszy. Jakość pracy na najwyższym poziomie.

Jego mam z naszego forum, padło na niego gdy przeczytałam jedną opinię tu link do tej opinii miałam obiekcje bo niewiele jest o nim na forum, poza jego wypowiedziami, jednak z polecanych akurat on miał dogodny dla mnie termin. Jak się później podczas pracy okazało, mało jest o nim na forum bo zazwyczaj nie ma terminów i robił raptem u dwóch czy trzech osób z forum a ja jestem kolejną.

wingerman

692867776

 

Mam nadzieję, że komuś pomogłam.

Edytowane przez E w e l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa i okolice:

 

Nie udzielałem się na forum, ale sporo cennych informacji z forum wziąłem (m.in. opinie o Zbychu i Vadiolu).

Kończę budowę (Międzylesie) i mogę gorąco polecić następujące ekipy (w kolejności wykonywanych prac):

1/ alarm - forumowy Zbych vel SŁAWOMIR Trojak DELTA-TECHNIC (nie ma co pisać o zaletach, wszystko jest na forum),

2/ glazura, biały montaż - forumowy Vadiol (tak jak Zbych, fachowiec w każdym calu), tel. 66 48 37 837

3/ gładzie i malowanie - Pan Łukasz i M&M Remonts http://www.mm-remonts.pl/, sprawnie i szybko, ale nie kosztem jakości,

4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/, podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...