Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

po 7 latach od zamieszkania potrzebuję odświeżyć dom i w związku z tym poszukuję solidnej i profesjonalnej ekipy / fachowców

1/ architekta, który zaaranżuje na nowo elewację zewnętrzną domu,

2/ ekipy, która pomaluje dom,

3/ ekipy, która wykona remont wewnątrz domu, gładzie, listy przypodłogowe, wymiana fugi, malowanie pomieszczeń,

4/ ekipy, która wykona i zamontuje drewnianą balustradę na balkonie,

5/ ekipy, która odświeży schody drewniane wewnątrz domu.

 

Będę bardzo wdzieczna za kontakty do solidnych fachowców, którzy są naprawdę dobrzy w tym co robią, a nie przeciętni.

Dom jednorodzinny - Błonie - projekt M-130

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam studniarza z okolicy Wiązowna i Józefowa.

 

Aqua Centrum Ekologia Leszek Faliński.

 

Wiercili u mnie studnię głebinową głębokość 30m. Dobry sprzęt, szybko poszło choć warstwa 15m gliny pod ziemią.

Dodatkowo skompletowali sprzęt do studni budowlanej (pompa, zawory i wyprowadzenie wąż ogrodowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę TEKA z p. Arturem na czele. Po forumowej znajomości przyjechali na Podhale i zrobili mi fachowe wylewki pod podłogi drewniane. Super kontakt przed pracami i po. Szczegółowy opis dla parkieciarzy mam wydrukowany. Mimo kłopotów z naszej strony wszystko skończyło się dobrze i moje

''niezatarte'' na gładko wylewki robią furorę w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Szukam specjalisty od alarmu w okolicy Nadarzyna - potrzebuję dostosować instalację opartą na Satelu do normalnego użytkowania. Na razie chodzi jeszcze w trybie "budowlanym" - nie wszystkie czujki, brak stref itp...

 

Prosze o info ewentualnie propozycje od osób zajmujących się tematem zawodowo.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę TEKA z p. Arturem na czele. Po forumowej znajomości przyjechali na Podhale i zrobili mi fachowe wylewki pod podłogi drewniane. Super kontakt przed pracami i po. Szczegółowy opis dla parkieciarzy mam wydrukowany. Mimo kłopotów z naszej strony wszystko skończyło się dobrze i moje

''niezatarte'' na gładko wylewki robią furorę w okolicy.

 

Również dziękuję za polecenie.Bardzo miło będziemy z chłopakami wspominali ten wyjazd i przesympatyczną Panią Małgorzatę z Mężem.Posadzki były obiecane już wcześniej więc słowa musiałem dotrzymać.Problemy no cóż są zawsze przy budowaniu więc nie ma co się przejmować.najważniejsze,że mogliśmy pomóc.:p

tel 692796235 Artur

http://www.posadzkiplock-teka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z dobrą firmą od docieplenia i tynków zewnętrznych, pracującą czasem na wełnie mineralnej? Szukam takiej ekipy, dokładnej i sprawdzonej z okolic Warszawy. Bardzo proszę o wszelkie namiary, przekopałam już całe forum, i nic...

 

Slabo kopales:

Hubert - firma SAIN: 509499922

Piotrek - ewbuxxxo - 667003003

wreszcie - Astrobud :) fighter1983 - 792030206

 

Wszyscy robimy w Warszawie, wszyscy docieplalismy welna zarowno FasrockLL jak i FrontrockMax.

Moja realizacja w Ciechanowie na welnie wlasnie dwugestosciowej FrontrockMaxE (zeszly rok): + system Caparola w NQG u foriumowicza DDP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...