Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, muratora kupuję od kilku lat, lecz dopiero teraz zwracam się z prośbą, czy ktoś z szanownych forumowiczów zna/ poleciłby wykonawcę do fundamentów, stropów? Budowa na terenie Łomianek k/Warszawy. Wykonawca wybrany wyjechał okazyjnie na budowę niemiecką - wróci za rok :rolleyes:

A kiedy rozpoczęcie budowy?

Bo jeśli "na już", to raczej zostaną Ci tylko średniej jakości ekipy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A kiedy rozpoczęcie budowy?

Bo jeśli "na już", to raczej zostaną Ci tylko średniej jakości ekipy...

 

To fakt,

Dlatego o Mirku G. nawet nie wspominam.

 

Poszukuję hydraulika do podłączenia sprzętu. Już mi się znudziło korzystanie z WC Chatki. Chętnie byśmy też ręce umyli w umywalce:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje szklarza do lustra i szyb w łazienkach.

 

Ja mogę polecić mojego szklarza:

 

http://www.centrumszkla.com/

 

Jego lustra są u mnie w dzienniku. Dodatkowo robi mi podłogę szklaną, ale o niej będę mógł się wypowiedzieć jak zostanie już założona. Ogólnie profesjonalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wykonać drzwi zewnętrzne 140 cm X 235cm.Wchodzą w grę PCV lub aluminium bo chciałbym aby było jak najwięcej szyby ,bezpiecznej szyby .Swiatło przejścia nie mniej niż 90cm .Potrzebuję je wykonać do końca września w Garwolinie .Czy jest ktos może kto może pomóc w temacie? Sprawa można powiedzieć dla mnie gardłowa .Praktycznie wszyscy karzą czekać od 4 tygodni w górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wykonać drzwi zewnętrzne 140 cm X 235cm.Wchodzą w grę PCV lub aluminium bo chciałbym aby było jak najwięcej szyby ,bezpiecznej szyby .Swiatło przejścia nie mniej niż 90cm .Potrzebuję je wykonać do końca września w Garwolinie .Czy jest ktos może kto może pomóc w temacie? Sprawa można powiedzieć dla mnie gardłowa .Praktycznie wszyscy karzą czekać od 4 tygodni w górę

 

Firma Aprel , na forum stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, muratora kupuję od kilku lat, lecz dopiero teraz zwracam się z prośbą, czy ktoś z szanownych forumowiczów zna/ poleciłby wykonawcę do fundamentów, stropów? Budowa na terenie Łomianek k/Warszawy. Wykonawca wybrany wyjechał okazyjnie na budowę niemiecką - wróci za rok :rolleyes:

Pozdrawiam serdecznie.

 

witam, mogę polecić firme framart z wołomina, wykonywała dla mnie domek w zielonce koło warszawy, tel 793103101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałbym polecić (wielokrotnie polecanego na tym forum, skąd udało mi się uzyskać do niego kontakt - za co również chciałem forumowiczom podziękować) Pana Roberta (użytkownik vadiol z forum) za kompleksowy remont łazienki.

 

Zakres prac bardzo szeroki wykonany w całości przez Pana Roberta (nowa kanalizacja i dopływy, glazura, montaż biały, meble itp.), duża kultura osobista i wysoka komunikatywność, bardzo dobre przygotowanie do pracy i zabezpieczenie miejsca pracy (moja drewniana podłoga nie posiada żadnych rys mimo że przy okazji Pan Robert wymienił drzwi wraz z futrynami). Jasna lista wymaganych rzeczy przed remontem, rozliczenie każdego paragonu co do gorsza. Konsultacja prac i omawianie opcji na każdym etapie remontu. Szczerze polecam.

 

Liczę na dalsza współpracę:) przy kolejnych remontach. (póki co Pan Robert ma zaplanowany tygodniowy urlop w polskich górach więc nie zrażajcie się jak będzie utrudniony kontakt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Forum czytam już od jakiegoś czasu ale wczoraj dopiero się zarejestrowałem -witam forumowiczów i zwracam się z prośbą, czy ktoś z szanownych forumowiczów zna/ poleciłby wykonawcę do fundamentów, stropów? Budowa na terenie Legionowa.Poszukuje również ekipy do wyburzenia pomieszczenia gospodarczego i wywiezienia gruzu po nim.

Prace zamierzam zacząć jesień 2017 lub wiosna 2018 ale już się rozglądam bo lubię mieć wszystko wcześniej przyklepane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...