Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

teka, do larwy przędzy ;) ja wiem że może byłeś zmęczony, może był trudny dzień ale mam prośbę. Nastepnym razem choć odrobinę postaraj się o poprawienie estetyki tego co piszesz lub chociaż o używanie wielkich liter na początku zdania. Nie obraź się, ale Twój słowotok naprawdę ciężko mi zrozumieć A wracając do meritum, masz wiele racji w tym co piszesz. Niestety inwestorzy uzbrojenie w wiedzę zaczerpniętą od różnych internetowych teoretyków mają czasami idiotyczne oczekiwania w stosunku do wykonawców. Ja zawsze powtarzam, że z każdego fuckupa da się wyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbigor postaram sie jednak tak juz cholender mam.nie chcialem nikogo obrazic..tak juz mam ze tylko Ty,Ciebie,Wy,...itd pise z duzej L..Ciebie ,Autorusa i wielu innych pamietam.to nie jest czas,na żale,chociaż?,moze i tak to wyglada.szkoda mi tylko kilku chlopakow,uwierz mi ze na prawde,dobrych i nie to że ich znam.ogolnie biala lista nie jest juz taka jak kiedyś.osoby ktore mialy 100 pozytywnych komentarzy,teraz stali sie takimi ktorych trzeba "sprzedac" na czarne listy.a inwestor to "Świeta krowa",wiele osob jest tu anonimowych,z mojej strony prosze o te zdjecia Panow/Panie ktorym taką szkode wyrzadzilem,bo jak wchodzilem na ich profil mineło juz prawie dwa tygodnie a oni maja ponad 10tys postow......nie pamietam juz Zbigor kiedy tu ostatnio tak pisalem,ale pewnie ponad 2 lata,a przez ostatnie dwa lata zajrzałem tu może z 5 razy.,troche stron wstecz poczytalem i widze,że coś soe zmieniło.kurcze nie może tak być,że jeździcie po nas.A wystarczy jeden na stu który napisze zle zdanie,konkurencja inwestor.?jade jutro po budowie do Pana zforum koło Ożarowa Mazowieckiego.,laliśmy u sasiada i sąsiada sąsiada.Uwoerz mi ,że nie nażekam na brak pracy,dalej kestem ,chociaż,tutaj nie pisze na forum..już nie pojawiam sie na budowach o 4 rano,czy na pomiarach w niedziele o 6,wielu tutaj osobom jak Tobie,Autorusowi i innym budujacym dziekuje za reklame w imieniu moich chlopakow,ale byly też budowy ,gdzie nas nieszanowano.szkoda mi najbardzie RomKoma,choc go nie znam,chwalony na potegę przez kupe lat,a ostatnio jak czytam,,,,,,jeden zle napisał,a chłopak sie tłumaczy.Ktoś,kto go miał na swojej budowie,polecił kupe reklamy mial na tych białych listach.jedna osoba robi entyreklame jemu.mi iwielu chłokakom i ?zero szacunku.nie tak to powinno wyglądać.Ciebie posdrawiam,dzieki za stare polecenia.Sobie powiedzialem ,że częścoej tu bedę zaglądał,czekam na zdjęcia tego Pana który miał tu wysłać zdjecja z naszej budowyi tego Pana -Slawko? u ktorego nie wylewalem posadzek a ktory mnie tak na tym forum kilkakrotnie "ocenił" bo z tego co pamietam nie odebralem telefonu.?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teka, to jest troche jak z anonimowym hejtem w internecie - jeden rzuci plote, drugi podlapie i przekaze 3ciemu, a ten juz dobuduje cala historie Twoich porazek.

 

Teraz lepiej trzymaj sie krzesla bo mimo, ze robiles mi wylewki prawie 1,5 roku temu, dopiero jutro wjezdza ekipa od podlog i wyjdzie, czy jest dobrze czy nie :)

 

Tak jak juz pisales wczesniej, opisalem Wasza wizyte u mnie mozliwie najuczciwiej i najrzetelniej - teraz czas na weryfikacje jakosci prac po porzadnym wysezonowaniu wylewek - na pewno dam znac wszystkim jak wyszlo, nie ma sentymentow w biznesie.

 

I zeby nie bylo tak rozowo i ze forumowi spece sa nieomylni - Yacek robil u mnie w calym domu sufity pod malowanie, standard q3 to sie nazywa? Przy odbiorze nie widzialem zadnych uchybiej, bylo dobrze, ale jak wjechala ekipa od wykonczeniowki polazala mi przy halogenie gory i dolki, smugi i przytarcia. Skontaktowalem sie z Yackiem, pokazalem kilka fotek i.... oddzwonil, przyznal ze to juz druga taka wpadka przy obecnej lampie. W ciagu miesiaca wyslal chlopakow i poprawili sufity bez mrugniecia a co wiecej, Yacek sam opisal swoja "wpadke" na profilu FB. Chyle czola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teka, to jest troche jak z anonimowym hejtem w internecie - jeden rzuci plote, drugi podlapie i przekaze 3ciemu, a ten juz dobuduje cala historie Twoich porazek.

 

Teraz lepiej trzymaj sie krzesla bo mimo, ze robiles mi wylewki prawie 1,5 roku temu, dopiero jutro wjezdza ekipa od podlog i wyjdzie, czy jest dobrze czy nie :)

 

Tak jak juz pisales wczesniej, opisalem Wasza wizyte u mnie mozliwie najuczciwiej i najrzetelniej - teraz czas na weryfikacje jakosci prac po porzadnym wysezonowaniu wylewek - na pewno dam znac wszystkim jak wyszlo, nie ma sentymentow w biznesie.

 

I zeby nie bylo tak rozowo i ze forumowi spece sa nieomylni - Yacek robil u mnie w calym domu sufity pod malowanie, standard q3 to sie nazywa? Przy odbiorze nie widzialem zadnych uchybiej, bylo dobrze, ale jak wjechala ekipa od wykonczeniowki polazala mi przy halogenie gory i dolki, smugi i przytarcia. Skontaktowalem sie z Yackiem, pokazalem kilka fotek i.... oddzwonil, przyznal ze to juz druga taka wpadka przy obecnej lampie. W ciagu miesiaca wyslal chlopakow i poprawili sufity bez mrugniecia a co wiecej, Yacek sam opisal swoja "wpadke" na profilu FB. Chyle czola :)

 

ok jak cos to dzwon..pamietam Twoją ocene,i dzieki za wstepna ocenę.ja nie uciekam,jesli cos bedzie nie tak,wezme chłopaków i podjedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............,czekam na zdjęcia tego Pana który miał tu wysłać zdjecja z naszej budowyi tego Pana -Slawko? u ktorego nie wylewalem posadzek a ktory mnie tak na tym forum kilkakrotnie "ocenił" bo z tego co pamietam nie odebralem telefonu.?pozdrawiam
Ja mam w nicku Slawko z cyferkami, nie widzę innych o podobnym nicku(albo nie potrafię znaleźć). Owszem, kilka lat temu pisałem i dzwoniłem w sprawie posadzek/wylewek z miksokreta, niestety, nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani na forum, ani na PW, ani SMS, ani telefonu, a próbowałem wiele razy. Owszem napisałem kilka niepochlebnych opinii, ale tylko odnośnie kontaktu. Nigdy nie miałem wysyłać tu zdjęć z Waszej budowy, bo nawet nie mam pojęcia gdzie takowe są a co dopiero na nich być, nigdy się nie widzieliśmy, ani nie słyszeliśmy, także nie wiem czy to było do mnie, czy do kogoś innego, ale piszę gwoli wyjaśnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w nicku Slawko z cyferkami, nie widzę innych o podobnym nicku(albo nie potrafię znaleźć). Owszem, kilka lat temu pisałem i dzwoniłem w sprawie posadzek/wylewek z miksokreta, niestety, nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani na forum, ani na PW, ani SMS, ani telefonu, a próbowałem wiele razy. Owszem napisałem kilka niepochlebnych opinii, ale tylko odnośnie kontaktu. Nigdy nie miałem wysyłać tu zdjęć z Waszej budowy, bo nawet nie mam pojęcia gdzie takowe są a co dopiero na nich być, nigdy się nie widzieliśmy, ani nie słyszeliśmy, także nie wiem czy to było do mnie, czy do kogoś innego, ale piszę gwoli wyjaśnienia.

 

dziekuje .właśnie o te kontakty mi chodziło..A jeśli sie Pan do mnie nie mógł dodzwonić,dopusać to nie ,życzę sobie takiej błazenady,to ,że mnie tu nie ma 2-3 lata,a po jakimś czasie dobrze byłoby usłyszeć jakieś wyjaśnienie,jak Pan wspomniał nie było kontaktu,to czemu wyraża Pan o mnie swoje glupie komentarze?,,bo jest Pan schowany pod swoim nickiem?bezimienny,anonimowy?.mam nadzieje ,że znajd,ie sie ten który tak mnie oczerniał,groził,że wyśle zdjecia,a to bywalec forum ponad 10tys komentarzy.czekam i sie zastanawiam czy w ogole wylewaliśmy tam posadzki.myśle ,że ten Pan już tu na białą listę zaglądał,ostatnio był dostepny wczoraj o 19.03..niech sie odezwie i wyśle te zdjęcia,bo ja ,żadnych na ten temat reklamacji nie kojarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje .właśnie o te kontakty mi chodziło..A jeśli sie Pan do mnie nie mógł dodzwonić,dopusać to nie ,życzę sobie takiej błazenady,to ,że mnie tu nie ma 2-3 lata,a po jakimś czasie dobrze byłoby usłyszeć jakieś wyjaśnienie,jak Pan wspomniał nie było kontaktu,to czemu wyraża Pan o mnie swoje glupie komentarze?,,bo jest Pan schowany pod swoim nickiem?bezimienny,anonimowy?............
Ja to się zastanawiam co Pan teraz ćpasz lub pijesz. Pomijam, ze słowotok jaki Pan tu wylewa jest mało zrozumiany, Jakieś żale sprzed 5 lat. Napisałem, co napisałem, nie tylko ja, w sprawie kontaktu i co o tym myślę i tyle. Człowieku, to było z 5 lat temu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam co Pan teraz ćpasz lub pijesz. Pomijam, ze słowotok jaki Pan tu wylewa jest mało zrozumiany, Jakieś żale sprzed 5 lat. Napisałem, co napisałem, nie tylko ja, w sprawie kontaktu i co o tym myślę i tyle. Człowieku, to było z 5 lat temu!

 

Skupmy się na tym co Wać Pan do mnie masz,i nie 5 lat temu tylko 2?3max..Drogi Panie nie mam tyle czasu siedzieć na forum,jak Pan.,bawić ,się w kropki,czy przecinki.Widać Pana to bardzo razi..Cały czas tak pisze,a dziś dla Pana zrobię wyjątek pisząc przez "ą" i "ę".Czemu to Panu nie przeszkadzało jak Pan do mnie dzwonił i chciał,żebyśmy przyjechali wylewać posadzki?.Nic nie ćpam,,ale wodzę,że Szanowny Pan szuka byle powodu,żeby komuś dogryżć.Co ja Panu takiego zrobiłem,nawet mnie Pan na oczy nie widział.,I po co ,były te głupie komentarze?.Czuje się Pan ,aż tak nieszczęśliwy bo Teka do Pana nie przyjechał,nie odebrał telefonu,nie pisze z dużej litery nie stawia kropek i przecinków.Tacy się niektórzy z Was czują,tutaj "nieśmiertelni"?.Inwestor to tutaj zazwyczaj to Pan Bóg,on może sobie pozwolić na dużo więcej.On nie poda swoich danych,nie powie gdzie mieszla,sam wykonując jakiś zawód jest nieomylny.Znajde trochę czasu ,po to ,żeby wyjaśnić sprawy które tutaj były napisane na mój temat kiedy mnie nie było.Pozdrawiam i myślę,że szanowny Pan czuje się lepiej bo postaralem się zrobić wyjątek szukać liter ,kropek i przecinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki:D Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.
Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274. Edytowane przez rrmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274.

 

Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki:D Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.

 

Budowa idzie doskonale i wszystko zgodnie z planem , ale to dzieki najlepszym ekipom z Forum. Polecam kolejnych wykonawcow.

Elektryka Rafal Puchala , absoloutnie idealnie , rowno , czysto po kazdym dniu pracy , zadbali nawet o podkucia w naroznikach , dzieki czemu ilosc tynku bedzie minimalna . Numer tel do tego Wykonawcy , RafSystem 609336728.

 

Alarm , doskonale podpowiedzi i swietne rozwiazania techniczne , rowniez wielokrotnie tu polecany Robert Pieprzycki Arm.pl 501142806

 

Dach Artur Sawicki , prawdziwy artysta w swoim fachu , nie wyobrazam sobie ze mozna to zrobic lepiej , polozenie dachowki i obrobki blacharskie to poezja:rolleyes:

Sawicki Dachy 502163274.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dawno nie zaglądałam na forum ale cieszę się że wymienieni przez rrmi fachowcy trzymają poziom :)

Ja po trzech latach również w/w polecam (nie znam tylko p.Rafała)

Trzymaja i to bardzo wysoki , budowa z takimi ekipami jest przyjemnoscia i idzie blyskawicznie , zaraz dodam kolejnego wykonawce :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum murarza Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki:D Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.

 

Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274.

 

Budowa idzie doskonale i wszystko zgodnie z planem , ale to dzieki najlepszym ekipom z Forum. Polecam kolejnych wykonawcow.

Elektryka Rafal Puchala , absoloutnie idealnie , rowno , czysto po kazdym dniu pracy , zadbali nawet o podkucia w naroznikach , dzieki czemu ilosc tynku bedzie minimalna . Numer tel do tego Wykonawcy , RafSystem 609336728.

 

Alarm , doskonale podpowiedzi i swietne rozwiazania techniczne , rowniez wielokrotnie tu polecany Robert Pieprzycki Arm.pl 501142806

 

Dach Artur Sawicki , prawdziwy artysta w swoim fachu , nie wyobrazam sobie ze mozna to zrobic lepiej , polozenie dachowki i obrobki blacharskie to poezja:rolleyes:

Sawicki Dachy 502163274.

 

Kolejny wielokrotnie polecany wykonawca to Pan Bogdan , nikt wczesniej nie wspominał , ze to artysta :rolleyes: Tynki wykonane przez Niego powoduja absloutny zachwyt i kazdego kto je widzi, tynki cementowo wapienne , ktore mozna malowac bez gladzi , maestria, bezdyskusyjnie polecam Pan Bogdan tel 607893782

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zabieram się powoli za swój "projekt dom". Ponieważ jednak bardzo przejechałam się wcześniej na ekipach budowlanych przy remoncie mieszkań to wolę sprawdzić polecenia i firmy u wielu źródeł.

Poszukuję poleconej i solidnej firmy, która zajmuje się budową domów szkieletowych w woj. mazowieckim (styl nowoczesny).

Przeszukałam internet, ale chętnie poczytam polecenia i na forum. Znaleziona przeze mnie mocno polecana firma miała bardzo wysoką wycenę, więc chcialabym sprawdzić czy takie są realia czy po prostu trafiłam na taką firmę.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie często zwracam uwagę na innych wykonawców na budowach, ale tych zapamiętałem:

Idę na taras zaraz wracam.

Na ich fb jest relacja z budowy domu, gdzie ich spotkałem. Z punktu widzenia wykonawcy stolarki muszę ich pochwalić za dokładność wykonania otworów. Wręcz perfekcyjna, w pozostałych kwestiach dogadywania się do zakresu prac także bardzo w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Cześć!

Poszukuję fachowca do wykończenia ścian (tynk cementowo-wapienny) po wymianie instalacji elektrycznej i usunięciu płytek oraz wykończenie otworów wejściowych - jeden po drzwiach, drugi po usunięciu łuku. Dodatkowo druga praca - demontaż grzejnika, przeniesienie rury odpływowej i przyłącza CWU i ZW. Niestety, zostałem wystawiony i potrzebuję realizacji w najbliższym terminie.

Edytowane przez mat.x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
ze swojej strony xhce pozdrowic wielu"sprawiedliwych"glównie Pana Zbyszka Autorusa.-szacunek.,normalny facet kilka razy bylismy polecani.Pana Tadeusza Wozniaka -parkietkomplek,Pana Jarka,to od nich sie wiele nauczylem.dziekuje,a ludzi ktorzy szanuja ciezka budowlana robote serdecznie pozdrawiam,rowniez w imieniu moich chlopakow ktorzy robia mi super robote,a o ktorych nikt nie pamieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...