Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pan powiedział mi szukaj a znajdziesz .Tak zrobiłem i szukam:):):)

 

Moze dryndnij do firmy Ekoemiter, nie wiem czy Viessman'a robi ale ja u niego Vaillanta PC instaluje z podlogowka kompletna -moze i ma papiery na Viessman'a. Musisz sprawdzic-zapytac sie go bo nie wiem czy strone odswiezaja. Bardzo sympatyczny facet i nie bedzie krecil jesli nie ma papierow.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pan Dariusz Lasek - to godny polecenia wykonawca schodów drewnianych. Często polecany na tym forum przez innych użytkowników. A ja mogę to potwierdzić. W naszym domu wykonał piękne schody dębowe z barierkami i bramką zabezpieczającą, drzwi do pralni (nietypowe bo ze skosem) oraz barierki na balkony. Wykonanie bardzo solidne, po pracy posprzątane. Pan Darek wraz z bratem - pełna kultura. Szkoda, że tak mało jest ekip, które można polecić z czystym sumieniem.

Korzystałam już z namiarów na kilku "solidnych wykonawców" polecanych na tym forum, ale u nas niestety nie potwierdziła się wysoka jakość wykonywanych usług. Często odnosiło się wrażenie, że wykonawcy sami siebie polecali. W tym wypadku polecany pan Darek spisał się na medal i jest rzeczywiście godny polecenia. Podaję namiary jeśli ktoś chciałby skorzystać 608 404 823

 

A mogłabym prosić o wklejenie zdjęcia Twoich schodów i ich cenę na priva?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.

Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.

Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.

Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.

Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.

Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.

Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

 

..pierwszy post i od razu reklama? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś robił może Pan Jacek Czerwiński zabudowę kuchenną lub szafę - garderobę?

Poszukuję kogoś sensownego i nie z cenami z kosmosu.

Znalazłam kiedyś namiar na tego Pana na FM.

 

Nie wiem czy to ta sama osoba ale Pan Andrzej Czerwinski z Radomia (AGC) to owszem robil mi kilka rzeczy w mieszkaniu i bedzie robil w nowym domu.

Mamy sypialnie i parapety przez niego zrobione a tesciowie kuchnie oraz zabudowe w przedpokoju mieli - znowu beda miec przez niego wykonana kuchnie :) to chyba niezly jest hehe...

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom :xxxxxxxx.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

ODRADZAM. Z powodu reklamy na forum panom wzrosła ilość zleceń i odwalają fuszerki. Tynki zrobili OK ( ale to było 3 miesiące temu i robi to inna ekipa, współpracująca). Natomiast ocieplenie poddasza - zero dokładności. Aż mi szkoda drogich materiałów o wysokich współczynnikach - przy ich dokładności tak samo wyszłoby najtańszą wełną. Co najgorsze - choć zaklinali się, że kleją folię paroizolacyjną - robią to tylko jak inwestor widzi. Odkryliśmy płytę w łazience, czyli tam gdzie paroizolacja jest konieczna, i folia nie jest posklejana. Przycięta niechlujnie, drogi kołnierz paroizolacyjny, dokupiony z oknem dachowym nie przyklejony, załamka. A przecież sklejenie folii taśmą zajmuje tylko chwilę. Nie wiem jak się sprawa zakończy, bo na razie ich nie ma, a za to co zrobili zapłaciłam. Dobrze, że jeszcze nie zaszpachlowane.

Nie zlecę im ocieplenia na zewnątrz, bo to też wymaga dokładności i podejrzewam, że kleją na placki, jak inwestor nie patrzy. Ciekawe, czy forumowiczka, która ich poleciła, widziała co ma pod gipskartonami... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co może być jak wykonawca idzie na ilość nie jakość - może to i w jego rozumowaniu logiczne bo ma więcej kasy ale kopie sobie przez to dołek pod sobą bo zaraz odbije się to na nim po zwiększonej ilości negatywnych opinii klientów - a wiadomo że teraz klient stara się być na bieżąco, przynajmniej ten świadomy :D

tylko ile osób będzie świadomych takiej sytuacji :/ albo... może to pojedynczy przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam swoich glazurników. Fachowa robota z pomysłem i głową, żadne odwal się.

Ceny atrakcyjne podłoga 40 PLN, sciany 45, łazienka ondywidualnie ale nie wygórowane ceny, co wane tną płytki pod kątem a nie wykańczają palstikowymi listawmi.

 

Bardzo polecam tel do szefa 787848444

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.

Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.

Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.

Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

 

..pierwszy post i od razu reklama? :o

 

Akurat Vadiol na brak pracy i pozytywnych postów od zadowolonych z jego pracy ludzi nie narzeka. Także w kontekście tego myślę że reklama to nie jest, raczej kolejny post opisujący porządną robotę i pomagający podjąć trafną decyzję takim jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam do wykonania łazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje łazienki były mocno skomplikowane. W większej łazience było w sumie używane 4 rodzaje płytek ściennych, 2 rodzaje podłogowych i mozaika. Wszystko świetnie wyszło.

Co ważne cały czas byliśmy w kontakcie, nic nie działo się bez mojej akceptacji.

Poza tym pan Robert kładł mi marmur w holu i wiatrołapie. Jest bardzo dokładny - zgadza się nawet kierunek żył w marmurze.

Jakbym miał kolejny raz robić łazienki nie szukałbym nikogo innego.

 

..pierwszy post i od razu reklama? :o

 

Akurat Vadiol na brak pracy i pozytywnych postów od zadowolonych z jego pracy ludzi nie narzeka. Także w kontekście tego myślę że reklama to nie jest, raczej kolejny post opisujący porządną robotę i pomagający podjąć trafną decyzję takim jak ja.

 

na liczbę negatywnych postów za to może ponarzekać, bo parę historii nie przeszło bez echa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś potrzebuje fachowców od wykończenia(zabudowy GK, gładzie, malowanie, drzwi, parapety, panele itp.) to możemy polecić p. Tomka - 600-038-780. Robił u nas wyżej wymienione prace i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

A ja bardzo polecam do tych samych prac i nie tylko

Paweł Bolczak

tel. 793-394-655

 

Kończą u nas elewację i zabudowę poddasza oraz zaczynają płytki. Najporządniejsza ekipa, którą mieliśmy do tej pory :lol:

 

A przy okazji, czy macie kogoś porządnego do ogrodzenia? Kierunek Wawer.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom :xxxxxxxx.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

ODRADZAM. Z powodu reklamy na forum panom wzrosła ilość zleceń i odwalają fuszerki. Tynki zrobili OK ( ale to było 3 miesiące temu i robi to inna ekipa, współpracująca). Natomiast ocieplenie poddasza - zero dokładności. Aż mi szkoda drogich materiałów o wysokich współczynnikach - przy ich dokładności tak samo wyszłoby najtańszą wełną. Co najgorsze - choć zaklinali się, że kleją folię paroizolacyjną - robią to tylko jak inwestor widzi. Odkryliśmy płytę w łazience, czyli tam gdzie paroizolacja jest konieczna, i folia nie jest posklejana. Przycięta niechlujnie, drogi kołnierz paroizolacyjny, dokupiony z oknem dachowym nie przyklejony, załamka. A przecież sklejenie folii taśmą zajmuje tylko chwilę. Nie wiem jak się sprawa zakończy, bo na razie ich nie ma, a za to co zrobili zapłaciłam. Dobrze, że jeszcze nie zaszpachlowane.

Nie zlecę im ocieplenia na zewnątrz, bo to też wymaga dokładności i podejrzewam, że kleją na placki, jak inwestor nie patrzy. Ciekawe, czy forumowiczka, która ich poleciła, widziała co ma pod gipskartonami... :evil:

 

Ja tez po reklamach na forum chciałem skusić się na tą ekipę do ocieplenia budynku ale jak zobaczyłem roboete w ich wykonaniu to dałem soobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

 

Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. :D Po prostu SUPER !

 

Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

 

Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. :D Po prostu SUPER !

 

Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.

 

Potwierdzam. Firma p.Kucharskiego jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...