Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sharoon :) Ja nie wiem co Ty bierzesz :):) :o 8)

 

Na razie wzięłam po Tobie pana od badań geotechnicznych, na wiosnę planuję wziąć po Tobie ekipy Pana Mariusza. Poza tym nic nie biorę ;)

 

To się jeszcze spikniemy :) Bo sporo przed Tobą :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie każdemu przyznanie się do błędu przychodzi łatwo :roll: Dajmy forumowiczowi o nicku Anna Kotynska szansę na naprawienie błędu, chociaż wygląda na to, że za często na forum nie bywa...

 

A swoją drogą trudno mi było w rewelacje wspomnianej wyżej osoby uwierzyć, bo miałam okazję odwiedzać pana Roberta na innej budowie i widzialam jak jego ekipa pracuje. Niestety do współpracy nie doszło, bo zależało mi na czasie, a pan Robert nie chciał mnie zwodzić obietnicami, których potem nie mógłby dotrzymać.

 

Może to była po prostu zwykła zbieżność imion?

 

Może i była. Robert dowiedział się od któregoś z KLientów, że taki post jest. Klient był z forum , pokazał mu wypowiedź. Robert przekopał swoje kontakty, przejrzał telefony, i z niemałym trudem znalazł namiar, ktory wydawał sie wskazywać na tę osobę. Nie jest to proste, bo widziałam ile dostaje telefonów z zapytaniami codziennie.

POgadał, wyjaśnił sprawę, pan przyznał, że to pomyłka i obiecał sprawę wyjaśnić na forum.

Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.

Po prostu jest mi przykro i tyle - choć sprawa w ogóle mnie nie dotyczy, prawda ? W zasadzie powinnam olać. Ale znam Roberta, jego ekipę, bardzo ich lubię i uważam, że to niesprawiedliwe.

 

Fakt, bardzo łatwo jest zepsuć komuś dobrą opinię, i potem nawet mimo sprostowania to już nie to samo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu

Robert 502 469 645

 

Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli :):)

 

A ja jeszcze raz NIE POLECAM! :evil: Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.

 

 

 

Że się powtórzę ...

 

 

Dziś był u mnie Robert (piszę w jego imieniu, bo on nie ma konta na FM ). Okazało się,że skontaktował się z Twoim mężem. Owszem, rozmawialiście o współpracy , ale ani Robert ani jego ekipa nigdy nie weszła na Waszą budowę.

NIgdy nie skorzystaliście z jego usług, wybraliście inną ekipę.

 

Nieporozumienie zostało wyjaśnione - mąż obiecał sprostować ten wpis .

Niestety nigdy się to nie stało.

Każdy się może pomylić, ale bardzo łatwo komuś zrobić krzywdę takim wpisem. I chyba własnie robicie krzywdę ekipie Robert.

 

Nie wiem dlaczego nie możecie sprostować swojej wypowiedzi. Myślę, że wypadałoby .......

Ja też nie jestem z rodziny p. Roberta. Absolutnie nie jest mozliwe aby ten facet lub jego ekipa zrobiła komus na budowie "kuku". Cały czas z sentymentem wspominam współpracę z nim. Wyjątkowo profesjonalne podejście do pracy. Zostawili po sobie porządek i jeszcze posprzatali po innych. Nigdy nie uwierzę, że kogoś narazili na stres. Dalej bedę polecać ich pracę i wiem, że z pewnością nie bedę musiała się tego wstydzić.

Dobrze Nefer, że wyjaśniłaś sprawę na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podciągam bo warto

 

 

A teraz poważnie mam do polecenia człowieka orkiestrę generalnie pełni On funkcje kierownika budowy fachowego doradcy i pomocnika ale niestety nie ma uprawnień Człowiek ten potrafi przynieść nieocenioną pomoc dla ludzi budujących się i nie mających wolnego czasu lub nieznajomości tematu

Zalety

Dopilnuje wszystkich ekip.

Pomoże przy wyborze ekipy i czasami nawet więcej wytarguje niż inwestor

Pomoże przy wyborze materiału (rodzaj, miejsce zakupu i cena)

Sam poprawi sporo rzeczy na budowie

Jest tego znacznie więcej obszar działania Warszawa wschodnia Marki-Stara Miłosna i okolice Ten Pan sam zarabia na swoją pracę Wiadomość na PW

_________________

 

 

 

 

W związku z tym że zainteresowanie osobą było znikome co wcale mnie nie dziwi namiary podaje do publicznej wiadomości ale proszę traktować pana tego poważnie ten człowiek to Piotr Jarczewski 503316221

możesz powołac się na mnie tzn. Mikołaj Mendrycki o niezłym to chyba nie ma pojęcia co do stawek nie wiem ale naprawde polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie każdemu przyznanie się do błędu przychodzi łatwo :roll: Dajmy forumowiczowi o nicku Anna Kotynska szansę na naprawienie błędu, chociaż wygląda na to, że za często na forum nie bywa...

 

A swoją drogą trudno mi było w rewelacje wspomnianej wyżej osoby uwierzyć, bo miałam okazję odwiedzać pana Roberta na innej budowie i widzialam jak jego ekipa pracuje. Niestety do współpracy nie doszło, bo zależało mi na czasie, a pan Robert nie chciał mnie zwodzić obietnicami, których potem nie mógłby dotrzymać.

 

Może to była po prostu zwykła zbieżność imion?

 

Może i była. Robert dowiedział się od któregoś z KLientów, że taki post jest. Klient był z forum , pokazał mu wypowiedź. Robert przekopał swoje kontakty, przejrzał telefony, i z niemałym trudem znalazł namiar, ktory wydawał sie wskazywać na tę osobę. Nie jest to proste, bo widziałam ile dostaje telefonów z zapytaniami codziennie.

POgadał, wyjaśnił sprawę, pan przyznał, że to pomyłka i obiecał sprawę wyjaśnić na forum.

Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym.

Po prostu jest mi przykro i tyle - choć sprawa w ogóle mnie nie dotyczy, prawda ? W zasadzie powinnam olać. Ale znam Roberta, jego ekipę, bardzo ich lubię i uważam, że to niesprawiedliwe.

 

Nefer, to ja poinformowałem Roberta o tym poście .

Znam jego robotę bo pracowaliśmy razem i też nie mogłem w to uwierzyć, więc zadzwoniłem do niego i mu powiedziałem, fakt zdenerwował się chłop okropnie ale przynajmniej wyjaśnił sprawę.

Zaznaczam że też prowadzę firmę budowlaną i Robert jest moją konkurencją ale wstawiam się za nim bo na to zasługuje.

Dla niedowiarków strona www

 

Trzymaj się chłopie, pozdrawiam Mieszko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ślusarza do wykonania ogrodzenia w Wesołej oraz brukarza.

Dzisiaj usłyszałam stawkę za metr ułożenia kostki granitowej 120 zł plus 30 za zbicie betonu razem 150 zł. Reasumując robocizna 30 tys. I Pan z Traktu Lubelskiego rzucił kwotę leciutko jak motylek. Poczułam się jak żebrak.... Zastanawiam się nad przebranżowieniem..... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robił jeszcze u kogoś hydraulikę Pan Czarek Rychlicki polecany przez Paweł297 i może podzielić się opinią na temat wykonanej przez niego instalacji ?

 

Witam,

U mnie wprawdzie Pan Czarek nie robił ale my mieliśmy Pana Darka jesteśmy z niego zadowoleni a przy okazji zrobił nam glazurę i mnóstwo innych rzeczy :)

 

Gdyby ktoś chciał skorzystać z jego usług tel. 517-124-952

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mial ktos doswiadczenie z ekipa od kostki brukowej pana Rafała Przybylskiego dzialajacego na allegro pod nickiem :tgcrp http://www.allegro.pl/item933887506_promocja_kostka_brukowa_nostalit.html

 

OO - ja też właśnie chciałam sie przymierzyć do tej firmy

przyłączam się zatem do prośby o opinię :)

 

Na poczatku zimy skorzystałem z usług p.Rafala i jego ekipy dowodzonej przez p.Waldemara (sa 2 ekipy).Minęlo juz pare miesiecy od ulozenia kosteczki (160m polbruk ,nostalit) wiec moge śmialo polecic ekipe ,z kostka nic zlego sie nie dzieje mimo tegiej zimy .P. Waldemar to doskonaly fachowiec, a do tego bardzo sympatyczny czlowiek ,bez żadnych problemów uwzglednial wszelkie moje sugestie czy zmiany , a musze przyznac ze bylo tego troche :wink: ,moj wstepny projekt gryzł sie troszke z rzeczywistością .co do konkretów chetnie odpowiem na priv.

p.s możecie powołac sie na Tomka z Otrębus

:wink: ,chetniej biora prace z polecenia , a grafik maja napiety ,sam czekalem 2 miesiace , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie polecam zdecydowanie hydraulika z Sulejówka

p. Stanislaw Kubuj tel: 0601 391 034,

mimo, że był polecany przez Was.

 

Otóż umówił się na godz konkretną - nie przyjechał.

na dodatek jak zapytałem o której będzie - był zdziwiony (bo przecież klient ma czekać na niego cały dzień). jak powiedziałem, że umówimy się na wieczór, bo teraz muszę wyjechać to odpowiedział, że dla niego jest to niepoważne i się rozłączył.

 

Na dodatek za prostą robótkę (max 15 min) zażyczył sobie majątek

 

kolejny typ, który ma klienta .... gdzieś

 

może jak skurczy mu się grono klientów - zacznie nas szanować

 

Niestety musze przyłączyć się do tej opinii,,

p. Kubuj robił u mnie hydraulike do etapu podłogówki i tynków..

Jak wezwałem go po tynkach do wykonania kotłowni - a było to w szczycie bumu budowlanego - po prostu mnie olał... Najpierw kazła mi czekać 2 razy po miesiącu - straciłem 2 miesiące - potem powiedział że w ogóle nie przyjdzie bo wziął do roboty jakieś bloki i nie ma czasu...

Na moje wścikłe uwagi też potrafił po prostu rozłączyć się ... i tyle

Arogancja pełną gębą... Prze niego nie zdażyłem uruchomić ogrzewania domu przed zimą i reszta robót poszła w ...siną dal...Skutkiem zachowania p. Kubuja moja przeprowadzka opóźniła się prawie o 1 rok...

Niestety nie polecam... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODŚWIEŻAM dorzucając nowe polecenie :):) Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

 

POLECAM serdecznie :

 

 

- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

 

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:

-murarze

- dekarz

- tynki wewnętrzne

- ocieplenie i tynki zewnętrzne

- gips- kartony

 

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

 

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.

Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.

 

 

- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

 

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

 

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

 

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

 

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

 

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

 

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

 

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.

Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właścicile, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

 

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .

Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.[/b]

 

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)

Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.

Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici :) Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun :) W razie czego dam tel. do szefa.

 

 

- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić p. Janka który u mnie położył parkiet. Robi w polskim drewnie, ale ja zdecydowałem się na egzotyk i nie żałuję- podłoga wyszła bardzo fajna. Co jeszcze ważne - pan Janek jest terminowy i słowny, a to rzadkość w tych czasach. Tel. do niego: 601 22 81 11.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...